Google ile Paylaş Twitter ile Paylaş Linkedin ile Paylaş Facebook ile Paylaş

Mezunlarımız

Özyeğin Üniversitesi mezunlarının aday öğrencilerden gelen soruları yanıtladığı Mezuna Sor Programı Makina Mühendisliği mezunumuz, Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Ayberk Bilgi'nin sunuculuğunda mezunlarımız Orkhan Gambarli ve Fethi Sercan Aydın'nın katılımıyla 28 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşti. Mezunlarımıza sorular iletmek için #ozumezunasor hashtag'i ile sorularınız iletebilirsiniz. 4-5 Temmuz ve 11-12 Temmuz tarihlerinde 14:00-15:00 saatleri arasında canlı yayınımızı izleyebilirsiniz.

Geçmiş tarihli yayınlar & sorularınız için tıklayınız.


Mezun'a Sor Programı - 05 Temmuz 2015 

Makina Mühendisliği mezunumuz, Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Ayberk Bilgin'nin sunuculuğunda mezunlarımız Berrak Biriz, Nihal Sertkaya ve Nihal Er'in katılımıyla 5 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşti. Mezunlarımıza sorular iletmek için #ozumezunasor hashtag'i ile sorularınız iletebilirsiniz. 11-12 Temmuz tarihlerinde 14:00-15:00 saatleri arasında canlı yayınımızı izleyebilirsiniz.

Mezun'a Sor Programı - 04 Temmuz 2015 Özyeğin Üniversitesi mezunlarının aday öğrencilerden gelen soruları yanıtladığı Mezuna Sor Programı Makina Mühendisliği mezunumuz, Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Ayberk Bilgin'in sunuculuğunda mezunlarımız Orkhan Gambarli ve Fethi Sercan Aydın'nın katılımıyla 28 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşti. Mezunlarımıza sorular iletmek için #ozumezunasor hashtag'i ile sorularınız iletebilirsiniz. 4-5 Temmuz ve 11-12 Temmuz tarihlerinde 14:00-15:00 saatleri arasında canlı yayınımızı izleyebilirsiniz.27 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşen Mezuna Sor Programı. Makina Mühendisliği mezunumuz, Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Ayberk Bilgin'in sunuculuğunda mezunlarımız Yağmur Arığ ve Mert Başkesen'nin katılımıyla gerçekleşti.28 Haziran 2014, Cumartesi günü, Mezuniyet Törenimiz öncesinde Mezunlar Derneği Başkanı Emrah Mazıcı, İşletme Bölümü mezunlarımız Hazal Alyağut, Efe Kethüda ve Elektirik Elektronik mezunu Osman Doğan Yirmibeşoğlu'nun katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebiliriz.