ÖzÜ TV


Bankacılık ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Atakan Yalçın CNBC-e / “Finans Cafe” Programın’da Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili soruları yanıtlıyor

15.09.2015
01.10.2015

7 Mart 2015 tarihinde, Bloomberg HT`de yayınlanan Reel Sektör programına katılan Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk röportajıyla, öğrenci röportajlarını buradan izleyebilirsiniz.

Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi Yüksek Lisans Programı ve Girişimcilik Yüksek Lisans Programı tanıtımlarını buradan izleyebilirsiniz.
14 Temmuz Pazartesi günü Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Sevil Yazıcı’nın katıldığı ve ödüllü tezi üzerine konuştuğu ÖzÜ TV programını buradan izleyebilirsiniz.
11 Temmuz Cuma günü, Sivil Havacılık Yüksekokulu müdürü Yrd. Doç. Dr. Hatice Küçükönal ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu müdürü Mehmet Teoman Alemdar'ın katıldıkları ÖzÜ TV canlı yayınını buradan izleyebilirsiniz.
10 Temmuz Perşembe günü, Hukuk Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Yener Ünver ve Hukuk Fakültesi lisans öğrencilerinin katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
9 Temmuz Çarşamba günü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Meltem Denizel ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölüm başkanlarımızdan Prof. Dr. Ümit Özlale, Doç. Dr. Atakan Yalçın, Yard. Doç. Ulaş Özen ve Yard. Doç. Ahmet Murat Fiş'in katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
8 Temmuz Salı günü Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Canan Ergin'nin katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
7 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşen RoboKamp ve OyunYap Atölyeleri final yarışları ve ödül törenlerini ve saat 18:30 itibariyle gerçekleşen Mühendislik Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Tanju Erdem ve Mühendislik Fakültesi öğretim Üyeleri Doç Dr. Fatih Uğurdağ ve Yrd. Doç. Dr. Özkan Bebek'in adayların sorularını yanıtladığı programı buradan izleyebilirsiniz.

4 Temmuz Cuma günü Rektörümüz, Dekanlarımız ve Yüksekokul Müdürlerimizin katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
2 Temmuz 2014, Salı günü Mimarlık ve Tasarım Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Orhan Hacıhasanoğlu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Prof Dr. Alpay Er, Mimarlık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Şahin' nin katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.

28 Haziran 2014, Cumartesi günü, Mezuniyet Törenimiz öncesinde Mezunlar Derneği Başkanı Emrah Mazıcı, İşletme Bölümü mezunlarımız Hazal Alyağut, Efe Kethüda ve Elektirik Elektronik mezunu Osman Doğan Yirmibeşoğlu'nun katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebiliriz.