Özyeğin University, Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy - İSTANBUL

Phone : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

E-mail: info@ozyegin.edu.tr

Dean of Students

Dean of Students

Öğrenci Dekanlığı üniversitemizin girişimci kimliği çerçevesinde, öğrenci merkezli bir akademik, kültürel, psikolojik ve sosyal gelişime yönelik destek sunmaktadır. Dekanlık bünyesinde faaliyet gösteren birimler, Özyeğin Üniversitesi’nin öğrencilerine kazandırmayı amaçladığı araştırmaya dayalı sağlam özgüven, düşünsel zenginlik, sosyal bilinç ve sorumlulukları destekleyen ve öğrencilerin etkin katılımları ile planlanan sosyal ve bireysel öğrenme projeleri, kulüp programları, çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemektedir.

Dekanlık birimleri, öğrencileri üniversite hayatına uyum ve güçlüklerle başa çıkma becerileri ile tanıştırır ve onlara hem alanlarındaki akademik hedefleri hem de yaşam boyu öğrenme hedefleri doğrultusunda destek sağlar. Öğrenci Dekanlığı, üniversiteye adım atan gençlerin farklılıkları tanıma, farkındalık kazanma ve sorumluluk alma süreçlerini kolaylaştırır ve bunu yaparken öğrencilerin yaratıcılıklarını da ortaya koyabilecekleri fırsatlar sunar.

Öğrenci Dekanlığı, Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin üniversite deneyimini, “açık kapı ve etkileşim” ilkeleri doğrultusunda desteklemek, ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olmak için çalışmaktadır.

Karşılaşacağınız her türlü soru ve sorunda Öğrenci Dekanlığı ile iletişime geçebilir, üniversite yaşamınızı zenginleştirmek için talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Öğrenci Dekanlığı altında bulunan ofis ve birimlerimiz:

  • Öğrenci Yaşam Ofisi
  • Öğrenme Ofisi
  • Psikolojik Gelişim Birimi
  • Sosyal Etkinlikler Birimi

Öğrenci Dekanlığı
Öğrenci Merkezi Kat: -3
Tel: 0.216.5649118