Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

FastTrac Büyüyen KOBİ Programı’nın size uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız?

FastTrac Büyüyen KOBİ programı bana ne katacak?
FastTrac Büyüyen KOBİ programı, işinizi büyütebilmeniz ve şirketinin performansını arttırabilmeniz için size başarısı kanıtlanmış süreçler ve stratejiler sunar. Ders sırasında, kritik düşünme becerilerinizi güçlendirerek, mevcut durumunuzu daha iyi değerlendirebilecek ve büyüme için önünüzdeki fırsatları belirleyebileceksiniz.

FastTrac Büyüyen KOBİ Programı’nda başka kimler var?
Deneyimli girişimcilerden, başarılı konuk konuşmacılara kadar geniş bir kitleye uzanan programımıza katılarak, siz de güçleneceksiniz. Programa katılan herkes, başarılı olmak için gerekenler konusunda kendi deneyimlerini ve bakış açılarını paylaşacak.

Program neleri kapsıyor?
FastTrac Büyüyen KOBİ programı işinizi analiz edebilmeniz için grup-odaklı ve interaktif bir ortamda başka kişilerle iletişim kurmanıza olanak verir. Bu yaklaşım, gerek sınıf arkadaşlarınızın gerekse öğretim görevlilerimizin çok değerli fikirlerinin ve bakış açılarının ortaya çıkmasına olanak verir. Dersten maksimum faydayı elde edebilmeniz için, ayrıca ders kitapları ve bir dizi online araçlar da kullanımınıza sunulur.