Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Eki 04, 2013

Öğrencilerimiz Sporda Başarıya Doymuyor!

Mimarlık Birinci Sınıf Öğrencimiz Pınar Kayar Yelken’de Ülkemizi Temsil ediyor

22-27 Eylül tarihlerinde Bodrum’ da yapılan Yelken Şampiyonası’na katılan Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü birinci sınıf öğrencimiz Pınar Kaynar, Laser Radial  sınıfında Türkiye Şampiyonu olarak Türk Milli Takımı’na seçilerek 1-7 Ekim tarihleri arasında yapılacak Dünya Şampiyonası’na katıldı.


Özyeğin Üniversitesi Öğrencilerine 3. İslam Oyunları Şampiyonası-Yüzme Dalında Altın ve Gümüş MadalyaGonen-2.JPG23-29 Eylül 2013 tarihlerinde Endonezya’ nın başkenti Jakarta’ da yapılan 3. İslam Oyunları Şampiyonası Yüzme Müsabakalarında Türk Milli Takımı forması ile ülkemizi temsil eden Üniversitemiz öğrencilerinden;  İnşaat Mühendisliği 1. Sınıf öğrencimiz Gönen KARA, 4x100m Karışık Bayrak’ta şampiyon olarak altın, 200m Kelebek’te ise ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Gizem(Sol-Basta).jpeg

Hazırlık sınıfı öğrencimiz Gizem BOZKURT ise 200m Karışık branşında şampiyon olarak altın, 100m Serbest’te ise ikinci olarak gümüş madalya  aldı.
 

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys