Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Muhasebe Öğretim Üyesi Pozisyonu

Muhasebe Öğretim Üyesi Pozisyonu

İşletme Fakülte’miz için muhasebenin bütün alanlarından öğretim üyeleri alınacaktır. Adayların söz konusu pozisyonlara 2019-2020 Akademik Yılı’nın başında başlaması beklenmektedir.

Pozisyona başvuracak adaylarda aranan özelliklerin başında akademik araştırmalara ve öğretimde yüksek kaliteye verilen önem gelmektedir. Adayların, akredite edilmiş bir üniversiteden doktora derecesine sahip olması (veya Doktor Öğretim Üyesi pozisyona başvuracak adayların doktora derecesini tamamlamak üzere olması) gerekmektedir. Ziyaretçi öğretim üyesi pozisyonları da mevcuttur. Üst pozisyonlar için güçlü bir akademik araştırma geçmişine sahip olunması zorunludur.

Özyeğin Üniversitesi, kâr amacı gütmeyen bir yüksek öğretim kurumu olarak İstanbul’da kuruldu. Özyeğin Üniversitesi’nin öğretim dili İngilizce olup Türkçe bilgisi gerekli değildir. Ücretler uluslararası ücretler ile rekabet edebilecek düzeydedir ve adayın nitelikleri ile orantılı olarak belirlenir. Özyeğin Üniversitesi, ücretin yanı sıra önemli yan haklar ve araştırma desteği de sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.ozyegin.edu.tr

Başvuru dosyaları, Doktor Öğretim Üyesi başvuruları için bir üst yazı, araştırma ilgi alanlarına dair aday tarafından kaleme alınmış bir yazı, adayın özgeçmişi, örnek yayınları/çalışmaları, öğretim üyesi değerlendirmeleri ve 3 referans mektubundan oluşmalıdır.

Başvuru dosyaları aşağıdaki kişiye sunulmalıdır:

Mine Mut
Fakülte İdari Yöneticisi

mine.mut@ozyegin.edu.tr

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys