Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İş Olanakları

İş Olanakları

Finans Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde Finans uzmanlık alanı için Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Muhasebe Öğretim Üyesi Pozisyonu

İşletme Fakülte’miz için muhasebenin bütün alanlarından öğretim üyeleri alınacaktır. Adayların söz konusu pozisyonlara 2017-2018 Akademik Yılı’nın başında başlaması beklenmektedir.

Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü

Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü Eylül 2017 tarihinde işe başlamak üzere Matematik alanındaki başvuruları davet eder. Özyeğin Üniversitesi İstanbul’da faaliyette bulunan bir vakıf üniversitesidir. Eğitim-öğretim dili İngilizce’dir. İlgilenen adayların daha fazla bilgi için http://www.ozyegin.edu.tr web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Pazarlama Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde Pazarlama uzmanlık alanı için Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uzmanı

Özyeğin Üniversitesi, topluma hizmet vermek amacıyla bilgi üretmek ve üretilen bilgiyi paylaşıp hayata geçirmek misyonuyla eğitim ve uygulamalı araştırma faaliyetleri yürüten bir vakıf üniversitesidir. Öğrencilerinin hayatlarında değişim yaratan eğitim programları ve ürettiği bilginin uygulamaya sokulması aracılığıyla verimliliği ve üretkenliği artırarak topluma ekonomik faydalar sunmayı hedefler.

Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde tüm akademik dereceler için (yardımcı doçent, doçent, profesör) açık pozisyon

Yönetim Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde yardımcı doçent, doçent, profesör pozisyonları.