Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Öğrenci Yaşam Ofisi, yenilikçi, yaratıcı, sosyal sorumluluk sahibi, çevre bilinci gelişmiş, çok yönlü bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiş Özyeğin Üniversitesi eğitim vizyonuna katkıda bulunmak amacıyla, toplum hayatının iyileştirilmesine ve öğrencilere yönelik bireysel gelişim programlarının geliştirilip hayata geçirilmesine destek veren çalışmalar yürütmektedir.

Öğrenci Yaşam Ofisi bünyesinde faaliyetler, ÖzÜ farklılığını ve kültürünü yaşatmak, öğrenci yaşamını zenginleştirmek, kolaylaştırmak ve üniversiteye bağlılığı artırmak hedefiyle yürütülmektedir.

Öğrenci Yaşam Ofisi hizmetlerinden faydalanmak için öğrencilerin ekstra bir işlem yapması gerekir mi?
Ofisimizin kapısı öğrencilerimize her zaman açıktır. Ofisimizin yürüttüğü programlarda aktif çalışmak isteyen öğrencilerimiz için akademik dönemde alım işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda Ofisimiz tarafından bütün öğrencilere bilgilendirme e-mail’i atılarak haber verilmektedir.

Öğrenci Yaşam Ofisi bünyesinde gerçekleştirilecek projeler nasıl belirlenir ve öğrenciler nasıl katılabilir?
Ofisimizin yürüttüğü sosyal projeler e-mail yoluyla duyurulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz de kendi projelerini istedikleri zaman gelip bizimle paylaşabilirler.

Yeni kayıt olan öğrencilerimiz, ofisimiz tarafından yürütülen Oryantasyon, Akran Danışmanlık ve Yurt Yaşamı Programı’na okula kayıt yaptırdıkları andan itibaren otomatik olarak kayıt olurlar.

Toplumsal Duyarlılık Projeleri ile ilgili çok çeşitli sorum var, nereye sorabilirim?
Her türlü sorun için; duyarliozu@ozyegin.edu.tr e-mail adresini kullanabilir ya da duyarliozu.ozyegin.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hepinize gönlünüzce ve hayallerinizi gerçekleştirebildiğiniz bir üniversite yaşamı dileriz.