Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Oryantasyon Programı

Oryantasyon Programı

Özyeğin Üniversitesi’ne Hoş Geldiniz!

Hayatınızdaki en büyük dönüşümlerden birini yaratacak heyecanlı bir yolculuğa başlamak üzeresiniz. Sizleri ÖzÜ’de aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizler için hazırladığımız Oryantasyon Programı’mız 1-3 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Aramıza yeni katılan bütün yeni öğrencilerin programımızda yer alabilmesi için, bu sene çevrimiçi bir program hazırladık.

Oryantasyon Programı’nın yeni girişli tüm öğrenciler için zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz. Yeni girişli tüm öğrencilerimizin program boyunca sunulan bütün etkinliklere katılması gerekmektedir. Oryantasyon Programı ile sizleri Özü‘deki zengin akademik, sosyal ve kültürel yaşamla tanıştırmak istiyoruz. Yine ebeveynler ve aileler için de ayrı bir çevrim içi Oryantasyon etkinliği planladık. Oryantasyon programını dikkatle incelemenizi ve etkinlikleri takviminize kaydetmenizi öneriyoruz.

Etkinliklerle dolu programı, katılabileceğiniz birbirinden değişik seminerleri ve tüm heyecanı ile Oryantasyon programımız, baş döndürücü olabilir. Ama bunlar gözünüzü korkutmasın. Oryantasyona katılırken, üniversite kariyerinize hazırlanacağınızı ve belki de yaşam boyu yanınızda olacak yeni arkadaşlarınızla tanışacağınızı unutmayın! Üniversite hayatınıza ışık tutacak ve ÖzÜ farkını hissedeceğiniz Oryantasyon Programından en iyi şekilde faydalanmanızı dileriz.

Adım Adım Oryantaston programı için tıklayınız.