Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Toplumsal Duyarlılık Projeleri

Toplumsal Duyarlılık Projeleri

Özyeğin Üniversitesi’nin misyonunda yer alan topluma hizmet ve sosyal sorumluluk anlayışıyla öğrenci yetiştirilmesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri ile desteklenmektedir. Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TDP) sürdürülebilir gönüllülük kavramının bireylerce öğrenilmesini ve deneyimlenmesini amaçlayan bir farkındalık yaratma programıdır. 

Toplumsal Duyarlılık Projeleri ile öğrencilerimizin;

  • Toplum ve canlı odaklı düşünme ve davranış becerilerinin güçlendirilmesi,
  • Yaşam boyu etik değerleriyle çevrelerine öncü olan aktif yurttaşlar olmaları sağlanır. 

Toplumsal Duyarlılık Projeleri ile, her öğrencinin öğrenim süresince gönüllülüğü sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yaşaması, deneyimlemesi ve içselleştirerek hayatı boyunca devam ettirmesi için olanak sağlamak amaçlanırken, bu projelerle, etik ve ahlaki değerleri yüksek, toplumsal bilinçleri kuvvetli ve sorumluluk sahibi öğrencilerin yetiştirilmesi hedeflenmiştir.

Bu amaca yönelik 2011-2012 akademik yılında kurulan Duyarlı ÖzÜ Gönüllü ekibi ise Toplumsal Duyarlılık Projeleri’nin sahadaki gönüllü öğrenci ekibidir. Duyarlı ÖzÜ Gönüllüleri çeşitli projelerde gönüllü çalışarak sosyal meseleler, sürdürülebilir kalkınma ve üçüncü sektör hakkında derinlemesine bir bilgi ve tecrübe kazanmış olur.

Sayılarla ÖzÜ Toplumsal Duyarlılık Projeleri

 DUYARLI ÖzÜ TÜRKİYE HARİTASI

cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys