Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Psikoloji

Psikoloji

Hakkında

Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Programı’nın misyonu dinamik ve alanında yetkin kadrosu ile ürettiği psikoloji bilgisini yaşamın her alanına aktararak toplumda var olan sorunların çözümüne katkıda bulunmak ve psikolojinin kuramsal ve uygulama alanlarında çalışmak üzere psikolog yetiştirmektir. Psikoloji alanındaki yeni gelişmeleri ve ülkemizin ihtiyaçlarını da gözeterek evrensel düzeyde bir eğitim vermeyi; öğrencilerimize mesleki bilgi ve becerilerini günlük yaşamlarına uygulayabilecekleri, akademik ve bireysel gelişimlerini harekete geçirebilecekleri bir öğrenme ve uygulama ortamı sunmayı hedeflemekteyiz.

Daha Fazla >>
ÖzÜ Psikoloji Bölümü Haber Bülteni

Bölümümüzden haberler: Akademisyenlerimiz ne tür çalışmalar yapıyor?

Daha Fazla >>
TPD Akreditasyonu

Türk Psikologlar Derneği tarafından akredite edilmiş olan 12 programdan biriyiz! Psikoloji programımız 12 Mayıs 2023'e kadar akredite edilmiştir.

Daha Fazla >>
cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys