Google ile Paylaş Twitter ile Paylaş Linkedin ile Paylaş Facebook ile Paylaş

Fakülte & Yüksekokul/ Lisans Program Tanıtımları

 


 


9 Temmuz 2015 de CNN Türk  te "Güne Merhaba" programında yayınlanan ÖzÜ Sivil Havacılık Yüksekokulu röportajını buradan izleyebilirsiniz. Pilot Eğitim Öğrencilerimizin İlk Solo Uçuşları

11 Temmuz Cuma günü, Sivil Havacılık Yüksekokulu müdürü Yrd. Doç. Dr. Hatice Küçükönal ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu müdürü Mehmet Teoman Alemdar'ın katıldıkları ÖzÜ TV canlı yayınını buradan izleyebilirsiniz.
10 Temmuz Perşembe günü, Hukuk Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Yener Ünver ve Hukuk Fakültesi lisans öğrencilerinin katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
9 Temmuz Çarşamba günü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Meltem Denizel ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölüm başkanlarımızdan Prof. Dr. Ümit Özlale, Doç. Dr. Atakan Yalçın, Yard. Doç. Ulaş Özen ve Yard. Doç. Ahmet Murat Fiş'in katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
8 Temmuz Salı günü Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Canan Ergin'nin katıldığı ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.
7 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşen RoboKamp ve OyunYap Atölyeleri final yarışları ve ödül törenlerini ve saat 18:30 itibariyle gerçekleşen Mühendislik Fakültesi dekanımız Prof. Dr. Tanju Erdem ve Mühendislik Fakültesi öğretim Üyeleri Doç Dr. Fatih Uğurdağ ve Yrd. Doç. Dr. Özkan Bebek'in adayların sorularını yanıtladığı programı buradan izleyebilirsiniz.

4 Temmuz Cuma günü Rektörümüz, Dekanlarımız ve Yüksekokul Müdürlerimizin katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.2 Temmuz 2014, Salı günü Mimarlık ve Tasarım Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Orhan Hacıhasanoğlu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Prof Dr. Alpay Er, Mimarlık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Şahin' nin katıldıkları ÖzÜ TV yayınını buradan izleyebilirsiniz.