Özyeğin University, Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy - İSTANBUL

Phone : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

E-mail: info@ozyegin.edu.tr

Events

Events

 • Dec19

  Mülakat Simülasyonlarına 19 Aralık 2019 Perşembe Huawei ile devam ediyoruz. İşe alımlarında kullandıkları mülakat uygulamalarının simülasyonunu gerçekleştireceklerdir. Not: Bu mülakatlar gerçek pozisyona yol açabilir! Başvurular, arasından uygun olanlar Huawei İnsan Kaynakları ile paylaşılacak ve katılımcılar belirlenecektir. Başvuru yaptırmak isteyen öğrencilerimizin en geç 11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 14:00’a kadar LinkProfessional sistemi üzerinden ÖzÜ formatında CV’lerini yüklemesi ve workshops altındaki bu etkinliğe kayıt yaptırması gerekmektedir. İstenilen Kriterler: Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak Tarih: 19 Aralık 2019 Perşembe Yer: Profesyonel Gelişim Ofisi (Öğrenci Merkezi -2. Kat) Saat aralıkları: Her bir mülakat 30 dakika olacaktır Son Başvuru Tarihi: 11 Aralık 2019 Çarşamba / 14:00 Kontenjan sınırlıdır.

 • Dec18

  Konuk Konuşmacılar: Eren Yay, Eren Yay - Microsoft Global Program Yöneticisi,Makronet Eren Yay, Microsoft Global Program Manager- Makronet'in Global pazara açılması ve Türkiye'deki operasyonların geliştirilmesi üzerine program yöneticiliği yapmaktadır. FastTrack operasyonlarının yönetimi ve Türkiye'deki ilk ve tek SAM Managed akreditasyonu çalışmalarını yürütmektedir. Birincil görevleri dışında; şirket içi ve müşteriler için eğitimler düzenleyerek Modern Workplace üzerine geliştirmeler yapmaktadır. FastTrack ve Bulut çözümleri ile ilgili inovatif ve pratik çözümler üreterek, Makronet ve Microsoft ekosistemine katkılar sağlamaktadır.

 • Dec17

  Dijital Dönüşümün FinTek 'e Etkisi Konuşmacı: Dirim ALTUNBAŞ, Associate Director - Odin Finacial Advisors

 • Dec14

  SÜRDÜRÜLEBILIRLIK ATÖLYESI: Iklim Degisikligi ve Is Dünyası: Sirketler Için Risk mi Fırsat mı? Sertif ikalı Atölye Programı 14 Aralık 2019 Cumartesi, 09.30 - 17.30 @ Özyegin Üniversitesi ÖzüX Son Basvuru Tarihi: 4 Aralık 2019, Çarsamba İklim Değişikliği ve İş Dünyası: Şirketler İçin Risk mi Fırsat mı? Konulu Vak'a yarışmasına tüm fakultelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri katılabilir. Son Başvuru Tarihi: 4 Aralık Onaylı CV'si olmayan öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Yarışmaya katılım gösterecek adayları, TSKB belirleyecektir. * Kontenjan 30 kişiyle sınırlıdır.

 • Dec13

  Huawei ile gerçekleştirilecek bir etkinlik ile karşınızdayız! Huawei, 13.12.2019 tarihinde, teknoloji dünyasına meraklı genç üniversitelilere şirketinin kapılarını açıyor. Bu gezide katılımcıları neler bekliyor? • Huawei hakkında her şey • 5G sunum • OpenLab ziyareti • Ve daha fazlası… Mühendislik Fakültesi öğrencisiysen 11.12.2019 tarihine kadar bu etkinliğe kayıt yapmanı ve özgeçmişini LinkProfessional'a yüklemeni bekliyoruz. Başvurusu olumlu değerlendirilen kişilere etkinlik öncesi bilgilendirme ayrıca yapılacaktır. Katılımcılar için kampüsten gidilecek şekilde servis ayarlanacaktır. Katılım için kontenjan kısıtlaması bulunmaktadır, bu fırsatı kaçırmak istemiyorsan hemen başvur!

 • Dec12

  How international experience can benefit your career Why you should take an Action Networking is the key Mentor selection Cultural differences How to Talk About Your Experience Abroad at your job hunt

 • Dec11

  Sayın Serhan Süzer Yenilenebilir Enerji konusunda bir söyleşi gerçekleştirecektir.

 • Dec10

  The Role of AI and Automation in the Transformation of Mobile Networks

 • Dec05

  Yakın geçmişten başlayarak toplum ve teknolojinin değişimini gerçek hayat öyküleri ile anlatırken bunların geleceğe nasıl yansıyacağı ve hayatımızda oluşacak değişimler ve bizim bunlara nasıl adapte olabileceğimiz konu dilecektir.

 • Dec04

  https://ozyegin-csm.symplicity.com/students/index.php?mode=form&id=937ab9917d66c7b1a71a8ec0881300f7&s=event&ss=ws

 • Dec03

  Telekom Dünyasının Tarihi ve Geleceği: Dijitalleşme Yıllarca teknolojinin ve yeniliğin itici gücü olan telekom sektörünün dünü ve bugünü mercek altına alınıyor. Günümüzde yeni tehditlerle karşı karşıya kalan sektör dönüşüm mücadelesi vermekte. Bu mücadelede altyapı şirketi olarak hizmet verme ile dijitalleşme arasındaki mesafeyi hızlı alanlar rekabette öne geçiyor. Üstelik bu dönüşüm hikayesi sadece telekom değil tüm sektörleri ve dünyayı etkilemekte.