Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Uluslararası Finans Lisans

BABAF Program Zorunlu
ACCT 201.A Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 201.B Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 201.C Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 15:40 - 18:30
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
ECON 101.A Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Perşembe 13:40 - 16:30
ECON 101.B Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Salı 10:40 - 13:30
ECON 101.C Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Perşembe 13:40 - 16:30
ECON 101.D Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Salı 10:40 - 13:30
ECON 102.A Makroekonomi, ONURSAL BAĞIRGAN Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 102.B Makroekonomi, ONURSAL BAĞIRGAN Cuma 09:40 - 12:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Salı 09:40 - 12:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, SATI MEHMET ÖZSOY Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 12:40 - 13:30
ECON 203.A Para ve Bankacılık, ÜMİT ÖZLALE Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 301.A Ekonometri I, SUPHİ ŞEN Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 101.A İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AA İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AE İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AF İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 101.AG İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AH İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.AI İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AJ İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ENG 101.AK İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AL İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.AM İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AN İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AO İngilizce I, BURAK ŞENEL Perşembe 14:40 - 16:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AP İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AQ İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.B İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.D İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.E İngilizce I, SELEN YILDIZ Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.G İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.H İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.I İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.J İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 101.K İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.M İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.N İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.P İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.Q İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.R İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.S İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.T İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.U İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.W İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.X İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.Z İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.D İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.E İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.F İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.G İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.H İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.I İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.J İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.K İngilizce II, SAADET TIKAÇ Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.L İngilizce II, MARIJA VELLA Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 102.M İngilizce II, MARIJA VELLA Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.N İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.O İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.P İngilizce II, PETEK ŞİRİN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Salı 08:40 - 11:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 301.A Yatırımlar, UMUT GÖKÇEN Pazartesi 12:40 - 15:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Pazartesi 16:40 - 18:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, HÜSNÜ ATA ERBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, HÜSNÜ ATA ERBAY Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, FATİH KANGAL Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, FATİH KANGAL Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.E Sosyal Bilimler için Matematik I, CİHAN PEHLİVAN Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.F Sosyal Bilimler için Matematik I, CİHAN PEHLİVAN Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.G Sosyal Bilimler için Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.H Sosyal Bilimler için Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 102.B Sosyal Bilimler için Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Salı 08:40 - 11:30
MATH 201.A Sosyal Bilimler için Olasılık, BILIANA STEFANOVA GYUNER Çarşamba 20:40 - 21:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
MATH 201.B Sosyal Bilimler için Olasılık, BILIANA STEFANOVA GYUNER Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 20:40 - 21:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, MUZAFFER AKAT Pazartesi 09:40 - 12:30
Cuma 09:40 - 10:30
MGMT 202.A Örgütler, ESRA PAÇA Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 202.B Örgütler, ESRA PAÇA Salı 15:40 - 18:30
MGMT 202.C Örgütler, ESRA PAÇA Cuma 15:40 - 18:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Perşembe 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Perşembe 08:40 - 11:30
MKTG 201.B Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Salı 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
MKTG 201.D Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Çarşamba 09:40 - 12:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Cuma 20:40 - 21:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Cuma 20:40 - 21:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Çarşamba 11:40 - 13:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Perşembe 11:40 - 13:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Pazartesi 10:40 - 12:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Çarşamba 11:40 - 13:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BERNA ARSLAN Perşembe 13:40 - 16:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Perşembe 13:40 - 16:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 08:40 - 10:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 16:40 - 18:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 08:40 - 10:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 10:40 - 12:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Cuma 16:40 - 18:30
Staj / Sertifika
BUS 321.A Bloomberg Uygulamalı Kantitatif Finans Sertifikası, LEVENT GÜNTAY
BABAF Seçmeli Dersler (Program içi)
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 13:40 - 16:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Salı 09:40 - 12:30
FIN 403.A Bağımsız Araştırma - FIN, ATAKAN YALÇIN
FIN 404.A Sabit Getirili Menkul Kıymetler, EMRAH AHİ Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, ÜMİT YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Çarşamba 15:40 - 18:30
BABAF Seçmeli Dersler (Fakülte İçi)
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 13:40 - 16:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, TOLGA SİRKECİOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BEGÜM GÜNEY Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 13:40 - 16:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, ÜMİT ÖZLALE Pazartesi 14:40 - 17:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
ENTR 301.A Girişimcilik, NESİM AVİĞDOR Salı 09:40 - 12:30
ENTR 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Salı 12:40 - 15:30
ENTR 405.A Bağımsız Araştırma - ENTR, ATAKAN YALÇIN
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Salı 10:40 - 13:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Salı 09:40 - 12:30
FIN 403.A Bağımsız Araştırma - FIN, ATAKAN YALÇIN
FIN 404.A Sabit Getirili Menkul Kıymetler, EMRAH AHİ Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, ÜMİT YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Salı 09:40 - 12:30
IBUS 201.A Ülke Analizi I, GÜLHAN GÜR Çarşamba 13:40 - 16:30
IBUS 301.A İhracat ve İthalat Yönetimi, NESİM AVİĞDOR Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 13:40 - 16:30
IBUS 303.A Global Organizasyonlarda Farklılık ve Dahiliyet, EDA GÜZELDEMİR DEMİRAY Cuma 15:40 - 18:30
IBUS 402.A Küresel Strateji, ALI ALIPOUR Pazartesi 14:40 - 17:30
IBUS 405.A Bağımsız Araştırma - IBUS, ATAKAN YALÇIN
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 311.A Proje Yönetimi, EYLEM KOCA Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Perşembe 15:40 - 18:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, ERGÜN ÖNÖZ Pazartesi 11:40 - 14:30
MGMT 405.A Bağımsız Araştırma - MGMT, ATAKAN YALÇIN
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Cuma 15:40 - 18:30
MIS 102.A Veritabanı Yönetimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 103.A Bilgisayar Programlamaya Giriş, MUAMMER YÜZÜGÜLDÜ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 301.A Kurumsal Bilgi Sistemleri, ORÇUN TEMİZKAN Salı 09:40 - 12:30
MIS 305.A İşletmelerde Dijital Dönüşüm, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Salı 09:40 - 12:30
MIS 403.A Bağımsız Araştırma - MIS, ATAKAN YALÇIN
MKTG 311.A Pazarlama Araştırması, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Pazartesi 12:40 - 15:30
MKTG 312.A Bütünsel Pazarlama İletişimi, CEREN HAYRAN ŞANLI Salı 11:40 - 14:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Çarşamba 08:40 - 11:30
MKTG 316.A Perakende ve Alışverişçi Pazarlaması, ASLIHAN KAYA Salı 11:40 - 14:30
MKTG 318.A Girişimci Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Pazartesi 15:40 - 18:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, ATAKAN YALÇIN
MKTG 415.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Salı 08:40 - 11:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
OPER 313.A Gelir Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Pazartesi 15:40 - 18:30
OPER 403.A Bağımsız Araştırma - OPER, ATAKAN YALÇIN
OPER 412.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Çarşamba 12:40 - 15:30
BABAF Seçmeli Dersler (Fakülte Dışı)
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 15:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 101.C Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Cuma 08:40 - 11:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 13:40 - 16:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Cuma 09:40 - 12:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 10:40 - 12:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, BEKİR OĞUZ BARTIN Çarşamba 09:40 - 12:30
CE 395.A İklim Değişikliğine Uyumlu Şehirler (Sertifika Seçmeli), YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 424.A Geoteknik Yapılar, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Cuma 09:40 - 12:30
CE 461.A Insaat Projelerinde Risk Yonetimi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Cuma 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
COD 101.A İletişim Tasarımına Giriş, SİMGE ORHUN Çarşamba 09:40 - 12:30
COD 303.A Yaratıcılık ve İnovasyon, BURHANETTİN AYKUT ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Perşembe 13:40 - 16:30
COD 319.A Mekansal İletişim, SİMGE ORHUN Perşembe 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 403.A Etkileşimli Pazarlama, SİNAN GÜNAL Cuma 14:40 - 17:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, YAŞAR SAFKAN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 103.B Mühendisler için Bilgisayar Programlama, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Salı 12:40 - 14:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CS 103.C Mühendisler için Bilgisayar Programlama, OLCAY TANER YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, EMRE SEFER Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Pazartesi 11:40 - 14:30
CS 321.A Programlama Paradigmaları, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A Yazılım Tasarım Örüntüleri, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Cuma 18:40 - 20:30
Çarşamba 15:40 - 16:30
CS 449.A Doğal Dil İşlemeye Giriş, OLCAY TANER YILDIZ Salı 09:40 - 12:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 09:40 - 13:30
CS 452.A Python ile Veri Bilimi, REYHAN AYDOĞAN Çarşamba 09:40 - 12:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 13:40 - 16:30
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
EE 202.A Devre Analizi, MEHMET PARLAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Salı 11:40 - 14:30
EE 301.A Elektronik I, MEHMET PARLAK Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Pazartesi 08:40 - 10:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 15:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 11:40 - 14:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.B Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ALI NEZAMI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ALI NEZAMI Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.E Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.F Teknik İletişim, SERKAN ARAS Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.H Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 10:40 - 13:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.L Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 10:40 - 13:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
FRE 101.B Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Cuma 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.A Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 09:40 - 11:30
Salı 08:40 - 10:30
GER 101.B Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
GER 101.C Almanca I, HANDA YILDIZ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
GER 101.D Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.E Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 102.A Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.B Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, HANDA YILDIZ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
GER 201.A Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
GER 201.B Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
GER 202.A Almanca IV, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 15:40 - 17:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
GER 202.B Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Çarşamba 18:40 - 20:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 132.A Odalar Bölümü Yönetimi ve Teknolojileri, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Salı 11:40 - 15:30
HMAN 336.A Sanat Tarihi, ŞEBNEM DÖNBEKCİ Cuma 14:40 - 17:30
HMAN 365.A Alternatif Konaklama Tesisleri Yatırım ve Yönetimi, DEFNE GEZEN Pazartesi 14:40 - 17:30
HMAN 462.A Otellerde Bütünsel Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HUM 304.A Film Yoluyla Kültürü Anlamak, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 14:40 - 18:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 15:40 - 18:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Salı 11:40 - 14:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 14:40 - 17:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Cuma 14:40 - 17:30
IE 360.A İş Analizi, AHMET SALT TARIMCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Salı 17:40 - 20:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Çarşamba 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 203.A Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Çarşamba 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, EVREN BALTA PAKER Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 301.A Diplomasi Tarihi, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Perşembe 15:40 - 18:30
IR 323.A Rusya Siyaseti, EVREN BALTA PAKER Salı 12:40 - 15:30
IR 328.A Otoriter Rejimler, TÜLAY DENİZ ERKMEN Çarşamba 11:40 - 14:30
IR 334.A Avrupa Entegrasyonunun Ekonomi Politiği, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Perşembe 08:40 - 11:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politikası, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 14:40 - 17:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, CHRISTINA VELENTZA Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 415.A Karşılaştırmalı Siyasi Liderlik, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Salı 08:40 - 11:30
IR 417.A Kentler ve Savaş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Cuma 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Perşembe 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 242.A İngiliz Hukukuna Giriş, IŞIL ÖKTEN Perşembe 13:40 - 15:30
LAW 243.A İdare Hukuku Uygulamaları, ÖZGE DİDEM BOULANGER Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 14:40 - 16:30
LAW 340.A İngiliz Hukuku Kavramlarına Giriş ve İngiliz Sözleşmeler Hukuku, YEŞİM TOPRAKÇI BEZEN Cuma 08:40 - 10:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Cuma 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 113.B Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113.C Mühendislik için Yüksek Matematik, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 113.D Mühendislik için Yüksek Matematik, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113R.A Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, UĞUR DOĞAN Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.B Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, UĞUR DOĞAN Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 113R.C Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, SONGÜL ESİN Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.D Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, SONGÜL ESİN Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Pazartesi 12:40 - 15:30
MATH 403.A Sayısal Lineer Cebir, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 09:40 - 12:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 09:40 - 11:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 09:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 08:40 - 11:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 16:40 - 18:30
PE 107.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 107.C Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 16:40 - 18:30
PE 107.D Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 18:40 - 20:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Salı 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Salı 10:40 - 12:30
PE 119.C Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Perşembe 08:40 - 10:30
PE 119.D Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Perşembe 10:40 - 12:30
PE 119.E Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.F Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 119.G Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 16:40 - 18:30
PE 119.H Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 18:40 - 20:30
PE 120.A Briç Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç Cuma 18:40 - 20:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 11:40 - 13:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 09:40 - 11:30
PHYS 111.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 111.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 111.C Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 111L.A Fizik I - Lab., BORA IŞILDAK
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Perşembe 15:40 - 18:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Perşembe 14:40 - 17:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Pazartesi 08:40 - 11:30
PSY 427.A İşyerinde Toplumsal Cinsiyet, Liderlik ve Çeşitlilik, HAYRİYE CANAN SÜMER Çarşamba 13:40 - 16:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
SEC 210.A Herkes için Veri Bilimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 09:40 - 12:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 250.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Çarşamba 08:40 - 11:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Cuma 09:40 - 11:30
Salı 08:40 - 10:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
SPA 201.B İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
SPA 202.A İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 15:40 - 17:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
SPA 202.B İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 17:40 - 20:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 17:40 - 20:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 17:40 - 20:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 17:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 17:40 - 20:30
BABAF Seçmeli Dersler (Serbest)
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 13:40 - 16:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, TOLGA SİRKECİOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 15:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 101.C Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Cuma 08:40 - 11:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 13:40 - 16:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Cuma 09:40 - 12:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 10:40 - 12:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 10:40 - 12:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, BEKİR OĞUZ BARTIN Çarşamba 09:40 - 12:30
CE 395.A İklim Değişikliğine Uyumlu Şehirler (Sertifika Seçmeli), YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 424.A Geoteknik Yapılar, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Cuma 09:40 - 12:30
CE 461.A Insaat Projelerinde Risk Yonetimi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Cuma 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
COD 101.A İletişim Tasarımına Giriş, SİMGE ORHUN Çarşamba 09:40 - 12:30
COD 303.A Yaratıcılık ve İnovasyon, BURHANETTİN AYKUT ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Perşembe 13:40 - 16:30
COD 319.A Mekansal İletişim, SİMGE ORHUN Perşembe 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 403.A Etkileşimli Pazarlama, SİNAN GÜNAL Cuma 14:40 - 17:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, YAŞAR SAFKAN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 103.B Mühendisler için Bilgisayar Programlama, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Salı 12:40 - 14:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CS 103.C Mühendisler için Bilgisayar Programlama, OLCAY TANER YILDIZ Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, EMRE SEFER Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Pazartesi 11:40 - 14:30
CS 321.A Programlama Paradigmaları, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A Yazılım Tasarım Örüntüleri, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Cuma 18:40 - 20:30
Çarşamba 15:40 - 16:30
CS 449.A Doğal Dil İşlemeye Giriş, OLCAY TANER YILDIZ Salı 09:40 - 12:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 09:40 - 13:30
CS 452.A Python ile Veri Bilimi, REYHAN AYDOĞAN Çarşamba 09:40 - 12:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 13:40 - 16:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BEGÜM GÜNEY Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 13:40 - 16:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, ÜMİT ÖZLALE Pazartesi 14:40 - 17:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
EE 202.A Devre Analizi, MEHMET PARLAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Salı 11:40 - 14:30
EE 301.A Elektronik I, MEHMET PARLAK Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Pazartesi 08:40 - 10:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 15:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 11:40 - 14:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.B Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ALI NEZAMI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ALI NEZAMI Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.E Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.F Teknik İletişim, SERKAN ARAS Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.H Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 10:40 - 13:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.L Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 10:40 - 13:30
ENTR 301.A Girişimcilik, NESİM AVİĞDOR Salı 09:40 - 12:30
ENTR 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Salı 12:40 - 15:30
ENTR 405.A Bağımsız Araştırma - ENTR, ATAKAN YALÇIN
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Salı 10:40 - 13:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Salı 09:40 - 12:30
FIN 403.A Bağımsız Araştırma - FIN, ATAKAN YALÇIN
FIN 404.A Sabit Getirili Menkul Kıymetler, EMRAH AHİ Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, ÜMİT YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Çarşamba 15:40 - 18:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
FRE 101.B Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Salı 13:40 - 15:30
Cuma 15:40 - 17:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.A Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 09:40 - 11:30
Salı 08:40 - 10:30
GER 101.B Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Cuma 15:40 - 17:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
GER 101.C Almanca I, HANDA YILDIZ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
GER 101.D Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.E Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 102.A Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.B Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, HANDA YILDIZ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
GER 201.A Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
GER 201.B Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
GER 202.A Almanca IV, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 15:40 - 17:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
GER 202.B Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Çarşamba 18:40 - 20:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 132.A Odalar Bölümü Yönetimi ve Teknolojileri, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Salı 11:40 - 15:30
HMAN 336.A Sanat Tarihi, ŞEBNEM DÖNBEKCİ Cuma 14:40 - 17:30
HMAN 365.A Alternatif Konaklama Tesisleri Yatırım ve Yönetimi, DEFNE GEZEN Pazartesi 14:40 - 17:30
HMAN 462.A Otellerde Bütünsel Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HUM 304.A Film Yoluyla Kültürü Anlamak, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 14:40 - 18:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Salı 09:40 - 12:30
IBUS 201.A Ülke Analizi I, GÜLHAN GÜR Çarşamba 13:40 - 16:30
IBUS 301.A İhracat ve İthalat Yönetimi, NESİM AVİĞDOR Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 13:40 - 16:30
IBUS 303.A Global Organizasyonlarda Farklılık ve Dahiliyet, EDA GÜZELDEMİR DEMİRAY Cuma 15:40 - 18:30
IBUS 402.A Küresel Strateji, ALI ALIPOUR Pazartesi 14:40 - 17:30
IBUS 405.A Bağımsız Araştırma - IBUS, ATAKAN YALÇIN
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 15:40 - 18:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Salı 11:40 - 14:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 14:40 - 17:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Cuma 14:40 - 17:30
IE 360.A İş Analizi, AHMET SALT TARIMCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Salı 17:40 - 20:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Çarşamba 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 203.A Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Çarşamba 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, EVREN BALTA PAKER Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 301.A Diplomasi Tarihi, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Perşembe 15:40 - 18:30
IR 323.A Rusya Siyaseti, EVREN BALTA PAKER Salı 12:40 - 15:30
IR 328.A Otoriter Rejimler, TÜLAY DENİZ ERKMEN Çarşamba 11:40 - 14:30
IR 334.A Avrupa Entegrasyonunun Ekonomi Politiği, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Perşembe 08:40 - 11:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politikası, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 14:40 - 17:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, CHRISTINA VELENTZA Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 415.A Karşılaştırmalı Siyasi Liderlik, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Salı 08:40 - 11:30
IR 417.A Kentler ve Savaş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Cuma 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 242.A İngiliz Hukukuna Giriş, IŞIL ÖKTEN Perşembe 13:40 - 15:30
LAW 243.A İdare Hukuku Uygulamaları, ÖZGE DİDEM BOULANGER Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 14:40 - 16:30
LAW 340.A İngiliz Hukuku Kavramlarına Giriş ve İngiliz Sözleşmeler Hukuku, YEŞİM TOPRAKÇI BEZEN Cuma 08:40 - 10:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Cuma 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 113.B Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113.C Mühendislik için Yüksek Matematik, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 113.D Mühendislik için Yüksek Matematik, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113R.A Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, UĞUR DOĞAN Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.B Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, UĞUR DOĞAN Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 113R.C Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, SONGÜL ESİN Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.D Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, SONGÜL ESİN Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Pazartesi 12:40 - 15:30
MATH 403.A Sayısal Lineer Cebir, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 09:40 - 12:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 09:40 - 11:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 09:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 08:40 - 11:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 311.A Proje Yönetimi, EYLEM KOCA Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Perşembe 15:40 - 18:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, ERGÜN ÖNÖZ Pazartesi 11:40 - 14:30
MGMT 405.A Bağımsız Araştırma - MGMT, ATAKAN YALÇIN
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Cuma 15:40 - 18:30
MIS 102.A Veritabanı Yönetimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 103.A Bilgisayar Programlamaya Giriş, MUAMMER YÜZÜGÜLDÜ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 301.A Kurumsal Bilgi Sistemleri, ORÇUN TEMİZKAN Salı 09:40 - 12:30
MIS 305.A İşletmelerde Dijital Dönüşüm, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Salı 09:40 - 12:30
MIS 403.A Bağımsız Araştırma - MIS, ATAKAN YALÇIN
MKTG 311.A Pazarlama Araştırması, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Pazartesi 12:40 - 15:30
MKTG 312.A Bütünsel Pazarlama İletişimi, CEREN HAYRAN ŞANLI Salı 11:40 - 14:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Çarşamba 08:40 - 11:30
MKTG 316.A Perakende ve Alışverişçi Pazarlaması, ASLIHAN KAYA Salı 11:40 - 14:30
MKTG 318.A Girişimci Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Pazartesi 15:40 - 18:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, ATAKAN YALÇIN
MKTG 415.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Salı 08:40 - 11:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
OPER 313.A Gelir Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Pazartesi 15:40 - 18:30
OPER 403.A Bağımsız Araştırma - OPER, ATAKAN YALÇIN
OPER 412.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Çarşamba 12:40 - 15:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 16:40 - 18:30
PE 107.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 107.C Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 16:40 - 18:30
PE 107.D Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 18:40 - 20:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Salı 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Salı 10:40 - 12:30
PE 119.C Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Perşembe 08:40 - 10:30
PE 119.D Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Perşembe 10:40 - 12:30
PE 119.E Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.F Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 119.G Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 16:40 - 18:30
PE 119.H Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 18:40 - 20:30
PE 120.A Briç Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç Cuma 18:40 - 20:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 11:40 - 13:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 09:40 - 11:30
PHYS 111.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 111.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 111.C Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 111L.A Fizik I - Lab., BORA IŞILDAK
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Perşembe 15:40 - 18:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Perşembe 14:40 - 17:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Pazartesi 08:40 - 11:30
PSY 427.A İşyerinde Toplumsal Cinsiyet, Liderlik ve Çeşitlilik, HAYRİYE CANAN SÜMER Çarşamba 13:40 - 16:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Cuma 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
SEC 210.A Herkes için Veri Bilimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 09:40 - 12:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 250.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Çarşamba 08:40 - 11:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Cuma 09:40 - 11:30
Salı 08:40 - 10:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
SPA 201.B İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 202.A İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 15:40 - 17:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
SPA 202.B İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 11:40 - 13:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 17:40 - 20:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 17:40 - 20:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 17:40 - 20:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 17:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 17:40 - 20:30