Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İş Olanakları

İş Olanakları

Operasyon Yönetimi Alanında Öğretim Üyesi

Özyeğin Üniversitesi’nde Güz 2023 döneminde başlamak üzere, “Operasyon Yönetimi” uzmanlık alanında Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Matematik Alanında Öğretim Üyesi İlanı

Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü Eylül 2023 tarihinde işe başlamak üzere Matematik alanındaki başvuruları davet eder. Özyeğin Üniversitesi İstanbul’da faaliyette bulunan bir vakıf üniversitesidir. Eğitim-öğretim dili İngilizce’dir. İlgilenen adayların daha fazla bilgi için https://www.ozyegin.edu.tr web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Öğretim Üyesi İlanı (Tam Zamanlı) - Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü iki doktor öğretim üyesi, doçent veya profesör istihdam edecektir. Aşağıdaki alt alanlarda uzmanlaşmış adaylar tercih edilecek olsa da psikolojinin tüm alt dallarından adayların başvurmaları beklenmektedir.

Pazarlama Bölümü için Açık Öğretim Üyesi Pozisyonları (Dr. Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör)

Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama grubu, Dr. Öğretim Üyesi, Doçent veya Profesör seviyelerinde pazarlama öğretim üyesi pozisyonları için başvuruları kabul etmektedir. İlgilenen adayların başvurularını en kısa sürede iletmeleri rica olunur. Başvurular, hemen değerlendirilmeye alınacak ve açık pozisyonlar dolduruluncaya kadar değerlendirmeler devam edecektir.

Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde tüm akademik dereceler için (yardımcı doçent, doçent, profesör) açık pozisyon