Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İş Olanakları

İş Olanakları

Hesaplamalı Malzeme Bilimi Alanında Çalışacak Doktora Öğrencisi

Tubitak 2232 Uluslararası Lider Araştırmacılar Programı kapsamında Özyeğin Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği doktorası yapacak araştırmacılar aranmaktadır. Doktora çalışması nanomalzemelerin x ışını yoluyla karakterizasyonu için hesaplama bazlı yöntemler geliştirilmesi alanında olacaktır. Doktora öğrencileri çalışmaları sırasında Özyegin Üniversitesi'ne bağlı Yüksek Performanslı Hesaplamalar Merkezi olanaklarından yararlanacak, büyük veri, optimizasyon gibi konuların malzeme karakterizasyonu ve dizaynı konularında disiplinlerarası çalışma tecrübesi kazanacaklardır.

Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü

Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü Eylül 2020 tarihinde işe başlamak üzere Matematik alanındaki başvuruları davet eder. Özyeğin Üniversitesi İstanbul’da faaliyette bulunan bir vakıf üniversitesidir. Eğitim-öğretim dili İngilizce’dir. İlgilenen adayların daha fazla bilgi için http://www.ozyegin.edu.tr web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Operasyon Yönetimi Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde Güz 2021 döneminde başlamak üzere, “Operasyon Yönetimi” uzmanlık alanı için Doktor Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü Açık Öğretim Üyesi Pozisyonları (Klinik Psikoloji ve Çift ve Aile Terapisi)

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü, Klinik Psikoloji ve Çift ve Aile Terapisi alanlarında Doktor Öğretim Üyesi, Doçent veya Profesör pozisyonlarına öğretim üyeleri istihdam edecektir.

Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde tüm akademik dereceler için (yardımcı doçent, doçent, profesör) açık pozisyon