Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İş Olanakları

İş Olanakları

Finans Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde Finans uzmanlık alanı için Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Muhasebe Öğretim Üyesi Pozisyonu

İşletme Fakülte’miz için muhasebenin bütün alanlarından öğretim üyeleri alınacaktır. Adayların söz konusu pozisyonlara 2018-2019 Akademik Yılı’nın başında başlaması beklenmektedir.

Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü

Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü Eylül 2017 tarihinde işe başlamak üzere Matematik alanındaki başvuruları davet eder. Özyeğin Üniversitesi İstanbul’da faaliyette bulunan bir vakıf üniversitesidir. Eğitim-öğretim dili İngilizce’dir. İlgilenen adayların daha fazla bilgi için http://www.ozyegin.edu.tr web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü Açık Öğretim Üyesi Pozisyonları

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü, Klinik Psikoloji, Uygulamalı Gelişim Psikolojisi (tercihen erken çocukluk dönemi alanında çalışan), Sosyal Psikoloji, Endüstri/Örgüt Psikolojisi ve Çift ve Aile Terapisi alanlarında doktor öğretim üyesi, doçent veya profesör pozisyonlarına öğretim üyeleri istihdam edecektir.

Pazarlama Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde Pazarlama uzmanlık alanı için Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde tüm akademik dereceler için (yardımcı doçent, doçent, profesör) açık pozisyon

Yönetim ve Organizasyon Grubu Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon grubuna Uluslararası İşletme, Girişimcilik ve Örgütsel Davranış alanlarında 2019-2020 akademik yılı başında göreve başlamak üzere öğretim üyeleri alınacaktır.