Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İş Olanakları

İş Olanakları

Operasyon Yönetimi Alanında Öğretim Üyesi

Özyeğin Üniversitesi’nde Güz 2022 döneminde başlamak üzere, “Operasyon Yönetimi” uzmanlık alanında Doktor Öğretim Üyesi, Doçent, ve Profesör düzeylerinde öğretim üyesi alınacaktır.

Hesaplamalı Malzeme Bilimi Alanında Çalışacak Doktora Öğrencisi

Tubitak 2232 Uluslararası Lider Araştırmacılar Programı kapsamında Özyeğin Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği doktorası yapacak araştırmacılar aranmaktadır. Doktora çalışması nanomalzemelerin x ışını yoluyla karakterizasyonu için hesaplama bazlı yöntemler geliştirilmesi alanında olacaktır. Doktora öğrencileri çalışmaları sırasında Özyegin Üniversitesi'ne bağlı Yüksek Performanslı Hesaplamalar Merkezi olanaklarından yararlanacak, büyük veri, optimizasyon gibi konuların malzeme karakterizasyonu ve dizaynı konularında disiplinlerarası çalışma tecrübesi kazanacaklardır.

Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü

Özyeğin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temel Mühendislik Bilimleri Bölümü Eylül 2020 tarihinde işe başlamak üzere Matematik alanındaki başvuruları davet eder. Özyeğin Üniversitesi İstanbul’da faaliyette bulunan bir vakıf üniversitesidir. Eğitim-öğretim dili İngilizce’dir. İlgilenen adayların daha fazla bilgi için https://www.ozyegin.edu.tr web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Pazarlama Bölümü için Açık Öğretim Üyesi Pozisyonları (Dr. Öğretim Üyesi, Doçent ve Profesör)

Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama grubu, Dr. Öğretim Üyesi, Doçent veya Profesör seviyelerinde pazarlama öğretim üyesi pozisyonları için başvuruları kabul etmektedir. İlgilenen adayların başvurularını en kısa sürede iletmeleri rica olunur. Başvurular, hemen değerlendirilmeye alınacak ve açık pozisyonlar dolduruluncaya kadar değerlendirmeler devam edecektir.

Psikoloji Bölümü Çift ve Aile Terapisi Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) Psikoloji Bölümü, Çift ve Aile Terapisi alanında doktor öğretim üyesi, doçent veya profesör pozisyonlarına öğretim üyesi istihdam edecektir.

Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verecek Öğretim Elemanları

Özyeğin Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü'ne Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verecek öğretim elemanları alınacaktır.

Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi İlanı

Özyeğin Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, doktor öğretim üyesi ve doçentlik düzeyinde tam zamanlı öğretim üyesi kadrosu için (Ocak 2023’te başlamak üzere) başvurulara açıktır.

Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Öğretim Üyesi Pozisyonu

Özyeğin Üniversitesi’nde tüm akademik dereceler için (yardımcı doçent, doçent, profesör) açık pozisyon