Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İşletme Lisans

BABUS Zorunlu
ACCT 201.A Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Salı 10:40 - 13:30
ACCT 201.B Finansal Muhasebe, DİĞDEM DİKKAYA KOLOĞLU Salı 10:40 - 13:30
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, AHMET TÜREL Salı 13:40 - 16:30
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
ECON 101.A Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Perşembe 13:40 - 16:30
ECON 101.B Mikroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 101.C Mikroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Perşembe 13:40 - 16:30
ECON 102.A Makroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 102.B Makroekonomi, REŞAT KAYALI Cuma 08:40 - 11:30
ECON 102.C Makroekonomi, REŞAT KAYALI Perşembe 11:40 - 14:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.AA İngilizce I, BURAK ŞENEL Salı 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.B İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 16:40 - 18:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.C İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.D İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 11:40 - 13:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 101.E İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Salı 16:40 - 18:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.F İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.M İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ENG 101.N İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.O İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.P İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ENG 101.Q İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.R İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.S İngilizce I, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.T İngilizce I, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.U İngilizce I, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Çarşamba 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.W İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.X İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.Z İngilizce I, BURAK ŞENEL Cuma 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.A İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.AA İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.AB İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.AC İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.AD İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.AE İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.AF İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.AG İngilizce II, ALI NEZAMI Perşembe 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.AI İngilizce II, ÖMER MAHİR SARIGÜL Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.B İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.C İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Salı 10:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.D İngilizce II, SELEN YILDIZ Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.E İngilizce II, SELEN YILDIZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.F İngilizce II, SELEN YILDIZ Salı 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.G İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.H İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.I İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.J İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.K İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.L İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.N İngilizce II, GITI AMININAJAFI Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.O İngilizce II, GITI AMININAJAFI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.P İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.Q İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.R İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.S İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.T İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.U İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Salı 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.V İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.W İngilizce II, PETEK ŞİRİN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.X İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.Y İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
FIN 202.A Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Perşembe 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Çarşamba 12:40 - 15:30
FIN 202.C Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Salı 10:40 - 13:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Salı 11:40 - 14:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Salı 11:40 - 14:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 10:40 - 12:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.E Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 102.B Sosyal Bilimler için Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Perşembe 11:40 - 14:30
MATH 201.A Sosyal Bilimler için Olasılık, MUZAFFER AKAT Salı 13:40 - 16:30
Cuma 11:40 - 12:30
MATH 201.B Sosyal Bilimler için Olasılık, BILIANA STEFANOVA GYUNER Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 14:40 - 15:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, MEHTAP BEYZA POLAT Perşembe 12:40 - 15:30
Cuma 11:40 - 12:30
MATH 202.B Sosyal Bilimler için İstatistik, MEHTAP BEYZA POLAT Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 17:40 - 18:30
MGMT 202.A Örgütler, YELİZ CANTİMUR Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, AHMET ESEN Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Perşembe 15:40 - 18:30
MGMT 402.A Strateji, MEHMET ERDEM GENÇ Perşembe 15:40 - 18:30
MGMT 402.B Strateji, MEHMET ERDEM GENÇ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, ORÇUN TEMİZKAN Perşembe 09:40 - 12:30
MIS 311.B Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, ORÇUN TEMİZKAN Perşembe 12:40 - 15:30
MKTG 201.A Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 13:40 - 16:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Pazartesi 11:40 - 14:30
Perşembe 09:40 - 10:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Pazartesi 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 09:30
OPER 202.C Operasyon Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Pazartesi 11:40 - 14:30
Perşembe 09:40 - 10:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş,
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.T Üniversite Yaşamına Giriş
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 18:40 - 19:30
Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 19:40 - 20:30
Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVIGDOR Pazartesi 12:40 - 14:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVIGDOR Perşembe 10:40 - 12:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, BARIŞ ÖZENOĞLU Cuma 10:40 - 12:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Pazartesi 08:40 - 11:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, CEREN MERT Çarşamba 12:40 - 15:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, CEREN MERT Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN ROTTMANN Çarşamba 12:40 - 15:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 09:40 - 11:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Perşembe 11:40 - 13:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Pazartesi 09:40 - 11:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Salı 08:40 - 10:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Salı 14:40 - 16:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Perşembe 09:40 - 11:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 12:40 - 14:30
Staj / Sertifika
BUS 311.A Staj
BUS 312.A Staj
BUS 313.A Staj
BABUS Program İçi /Alan Seçmeli
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 10:40 - 13:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 10:40 - 13:30
ENTR 304.A Kullanıcı Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Salı 16:40 - 19:30
ENTR 404.A İş Planı, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Salı 13:40 - 16:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Çarşamba 08:40 - 11:30
FIN 312.A Bankacılık ve Finansal Aracılık, ÖZLEM AKIN Salı 13:40 - 16:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, SENEM EREMREM PİLAV Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 411.A Türev Enstrümanlar ve Risk Yönetimi, MUZAFFER AKAT Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 422.A Özel Sermaye ve Yeniden Yapılandırma, KERİM GÖKAY Çarşamba 12:40 - 15:30
MGMT 311.A Proje Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 104.A Nesneye Dayalı Programlama Temelleri, TOLGA OVATMAN Cuma 08:40 - 11:30
MIS 201.A Sistem Analizi ve Tasarımı, BİRGÜL BAYRAKTAR Çarşamba 09:40 - 12:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 304.A Bilişim Güvenliği, BİLGİN METİN Salı 08:40 - 11:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MIS 308.A IS Proje Yonetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 08:40 - 11:30
MKTG 315.B Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Salı 10:40 - 13:30
MKTG 317.A Pazarlama ve Toplumsal Hayat, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 12:40 - 15:30
MKTG 318.A Girişimci Pazarlama, NESİM AVIGDOR Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 320.A Stratejik Pazarlama İletişimleri Yönetimi, MÜNİR TOLGA AKÇURA Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 322.A Marka Yönetimi, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Pazartesi 11:40 - 14:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Salı 13:40 - 16:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Pazartesi 11:40 - 14:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Çarşamba 11:40 - 14:30
OPER 412.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri, PELİN ATAHAN Perşembe 12:40 - 15:30
BABUS Fakülte İçi Seçmeli
ECON 202.A İleri Makroekonomi, ŞERİFE NURAY DURAN Cuma 08:40 - 11:30
ECON 302.A Ekonometri II, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 09:30
ECON 303.A Uluslararası Ticaret ve Ekonomi, ŞERİFE NURAY DURAN Perşembe 15:40 - 18:30
ECON 304.A Endüstriyel Organizasyon, BAŞAK ALTAN Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 10:40 - 13:30
ECON 312.A Çin'i Anlamak: Ekonomi, Politika ve İş Dünyası, AHMET FATİH OKTAY Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, ÜMİT ÖZLALE Perşembe 12:40 - 15:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
ECON 406.A Uygulamalı Mikroekonometri, MEHTAP BEYZA POLAT Cuma 14:40 - 17:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 10:40 - 13:30
ENTR 304.A Kullanıcı Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Salı 16:40 - 19:30
ENTR 404.A İş Planı, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Salı 13:40 - 16:30
ENTR 406.A Yeni Girişimlerde Hukuki Altyapı, ALİ GÜDEN Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Çarşamba 08:40 - 11:30
FIN 312.A Bankacılık ve Finansal Aracılık, ÖZLEM AKIN Salı 13:40 - 16:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, SENEM EREMREM PİLAV Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 411.A Türev Enstrümanlar ve Risk Yönetimi, MUZAFFER AKAT Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 422.A Özel Sermaye ve Yeniden Yapılandırma, KERİM GÖKAY Çarşamba 12:40 - 15:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, FERHAT MAHİR ÇAKALOZ Çarşamba 08:40 - 10:30
IBUS 102.A Kültürlerarası İletişim Seminer II, FERHAT MAHİR ÇAKALOZ Çarşamba 10:40 - 12:30
IBUS 202.A Ülke Analizi II, ZÜHAL ÖZBAY DAŞ Çarşamba 08:40 - 10:30
IBUS 401.A Uluslararası Ticaret Hukuku, ALİ GÜDEN Pazartesi 11:40 - 14:30
IBUS 405.A Bağımsız Araştırma - IBUS, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
MGMT 311.A Proje Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 104.A Nesneye Dayalı Programlama Temelleri, TOLGA OVATMAN Cuma 08:40 - 11:30
MIS 201.A Sistem Analizi ve Tasarımı, BİRGÜL BAYRAKTAR Çarşamba 09:40 - 12:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 304.A Bilişim Güvenliği, BİLGİN METİN Salı 08:40 - 11:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MIS 308.A IS Proje Yonetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 08:40 - 11:30
MKTG 315.B Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Salı 10:40 - 13:30
MKTG 317.A Pazarlama ve Toplumsal Hayat, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 12:40 - 15:30
MKTG 318.A Girişimci Pazarlama, NESİM AVIGDOR Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 320.A Stratejik Pazarlama İletişimleri Yönetimi, MÜNİR TOLGA AKÇURA Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 322.A Marka Yönetimi, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Pazartesi 11:40 - 14:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Salı 13:40 - 16:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Pazartesi 11:40 - 14:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Çarşamba 11:40 - 14:30
OPER 412.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri, PELİN ATAHAN Perşembe 12:40 - 15:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
BABUS Fakülte Dışı Seçmeli
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ARB 202.A Arapça IV, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ARCH 321.A Mimarlık ve Hareketlilik, MURAT ŞAHİN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 08:40 - 12:30
ARCH 439.A Toplum, Mekan, Güncel Dinamikler Ve Kamusal Alan, DEMET MUTMAN Pazartesi 14:40 - 16:30
ARCH 440.A Mekansal Algı ve Bilişim, NEVŞET GÜL ÇANAKÇIOĞLU Salı 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 11:40 - 14:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 11:40 - 14:30
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Pazartesi 12:40 - 13:30
Perşembe 14:40 - 16:30
AVM 202.A Havacılık Yönetiminde Veri Analizi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 10:30
AVM 408.A Havacılık Yönetiminde Öngörü ve Optimizasyon, CEM ERSÖZ Çarşamba 09:40 - 12:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Pazartesi 14:40 - 17:30
CE 101.A Teknik Resim, PINAR SEYREK Pazartesi 08:40 - 11:30
CE 101.B Teknik Resim, PINAR SEYREK Pazartesi 11:40 - 14:30
CE 303.A Akışkanlar Mekaniği-Hidrolik, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 12:40 - 15:30
CE 306.A Temel İnşaatı, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Cuma 10:40 - 12:30
Perşembe 13:40 - 15:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 09:40 - 12:30
CE 393.A Jeodezi ve Jeoinformasyon (Sertifika Seçmeli), HÜSEYİN CAN ÜNEN Pazartesi 14:40 - 17:30
CE 393.B Jeodezi ve Jeoinformasyon (Sertifika Seçmeli), HÜSEYİN CAN ÜNEN Pazartesi 10:40 - 13:30
CE 409.A Ön Gerilmeli Beton, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
CE 417.A Çelik Yapı Tasarımı, GÜLAY ALTAY Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, ASLI KURTULUŞ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
CE 428.A İleri Zemin Mekaniği, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 431.A Mühendislik Jeolojisi, LEVENT GÜLEN Pazartesi 10:40 - 13:30
CE 464.A Betonarme Yapıların Performansa Dayalı Tasarımı, TANER YILMAZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
CHEM 111.A Kimya, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
COD 313.A Sayısal Tipografi, ÖZLEM ÖZKAL Salı 09:40 - 12:30
COD 314.A Sayısal İllüstrasyon, BORA FER Çarşamba 08:40 - 11:30
COD 319.A Mekansal İletişim, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 412.A Medya İçin İşitsel Tasarım, ALP TUGAN Salı 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, GONCA GÜRSUN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ALİ FUAT ALKAYA Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 100.C Programlamaya Giriş, ALİ FUAT ALKAYA Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 110.A Mühendislik İçin Hesaplama, NAVEED UL MUSTAFA Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Cuma 14:40 - 16:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 12:40 - 16:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, HASAN FATİH UĞURDAĞ Pazartesi 08:40 - 11:30
CS 333.A Algoritma Analizi, ERHAN ÖZTOP Pazartesi 09:40 - 11:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
CS 350.A İşletim Sistemleri, İSMAİL ARI Pazartesi 15:40 - 18:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Çarşamba 10:40 - 13:30
CS 445.A Pekiştirmeli Derin Öğrenme, ERHAN ÖZTOP Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, GONCA GÜRSUN Salı 11:40 - 14:30
CS 462.A Çok Etmenli Sistemlerde Ortak Karar Alma, REYHAN AYDOĞAN Cuma 08:40 - 11:30
CS 468.A Ağ Üzerine Güncel Konular, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 475.A Yazılım Test ve Analizi, HASAN SÖZER Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Salı 15:40 - 18:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 11:40 - 14:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 204.A Elektromanyetik, AHMET AKGİRAY Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
EE 302.A Sayısal Sinyal İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
EE 321.A Mikroişlemciler, HASAN FATİH UĞURDAĞ Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 350.A Elektronik II, AHMET TEKİN Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
EE 391.A Ağ Teknolojileri (Sertifika Seçmeli), GÖKHAN AKIN Çarşamba 10:40 - 13:30
EE 421.A Sayısal Görüntü İşleme, ARİF TANJU ERDEM Cuma 09:40 - 12:30
EE 444.A Kablosuz Haberleşme, MURAT UYSAL Cuma 15:40 - 18:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 13:40 - 16:30
EE 488.A Fotonik, KADİR DURAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 491.A Kontrol sistemleri, CENK DEMİROĞLU Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.C Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Salı 15:40 - 18:30
ENG 303.D Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.L Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Salı 08:40 - 11:30
ENG 303.M Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 10:40 - 13:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.B Almanca I, PINAR AKKOÇ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
GER 101.E Almanca I, PINAR AKKOÇ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.D Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
GER 201.B Almanca III, PINAR AKKOÇ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, PINAR AKKOÇ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Cuma 14:40 - 17:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HIST 310.A Balkan Tarihi, MERİH EROL Salı 15:40 - 17:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 11:30
IDE 204.A Bilgisayar Destekli Endüstriyel Tasarım, ALİ GÖKKURT Çarşamba 12:40 - 16:30
IDE 208.A Ürünler ve Hizmetler için Etkileşim Tasarımı, SONAY ARDI AKKAR Çarşamba 08:40 - 11:30
IDE 341.A Deneyim Tasarımına Giriş , IŞIL OYGÜR İLHAN Çarşamba 09:40 - 12:30
IDE 351.A Ürün İletişimi, ALAYÇA ERÖZÇELİK Perşembe 13:40 - 16:30
IDE 404.A İş ve Fikri Mülkiyet Hukuku, MEHMET KAAN DERİCİOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Pazartesi 13:40 - 16:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 11:40 - 14:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 12:40 - 15:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 358.A Kurumsal Sistemleride Veri Analitiği, YALÇIN ÖKSÜZ Pazartesi 14:40 - 17:30
IE 374.A Fiyatlandırma ve Gelir Optimizasyonu, MEHMET SELÇUK KORKMAZ Pazartesi 13:40 - 16:30
IE 382.A Karar Analizi, ÜMMÜHAN AKBAY Salı 10:40 - 13:30
IE 388.A İş Etüdü ve Ergonomi, YASEMİN CLAIRE ERENSAL Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 397.B İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 08:40 - 11:30
INAR 420.A Modern Mimarlıkta Eleştirel Konular, ZEYNEP CEYLANLI Salı 13:40 - 15:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Perşembe 12:40 - 15:30
IR 311.A Uluslararası Çatışma Analizi, KONSTANTINOS TRAVLOS Salı 15:40 - 18:30
IR 312.A Amerikan Politikası, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 08:40 - 11:30
IR 320.A Cinsiyet ve Siyaset, EMİNE DENİZ Perşembe 15:40 - 18:30
IR 321.A Milliyetçilik ve Milletler, ARDA GÜÇLER Salı 12:40 - 15:30
IR 322.A Küresel Siyasette Seçilmiş Konular, EVREN BALTA PAKER Cuma 08:40 - 11:30
IR 332.A Din ve Sekulerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
IR 404.A Siyasi Coğrafya, FAİK GÜR Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 409.A Karşılaştırmalı Sosyal Politika, ALPER YAĞCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, DENİZ SERT Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 235.A AB-Türkiye Ortaklık Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Cuma 14:40 - 16:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 16:40 - 18:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 345.A Avrupa Birliği Ekonomi Hukuku, MEHMET BEHÇET PİKER Perşembe 16:40 - 18:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 104.C Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.D Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 113.B Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113R.A Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.B Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, MEHMET ÖZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 214.A Sayısal Analiz, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 112.A İmalat Metotlarına Giriş, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 10:40 - 12:30
ME 202.A Termodinamik, ALTUĞ MELİK BAŞOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 212.A Katı Mekaniği, POLAT ŞENDUR Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, RAMAZAN ÜNAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
ME 312.A Makina Sistemleri ve Kontrol, BARKAN UĞURLU Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 321.A Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, METE BUDAKLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 334.A Makina Tasarımı, ÖZKAN BEBEK Çarşamba 09:40 - 11:30
Salı 10:40 - 12:30
ME 392.A CNC Makina Programlama II (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Perşembe 12:40 - 15:30
ME 417.A Mekatronik, BARKAN UĞURLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 13:40 - 15:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU Salı 08:40 - 11:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, VOLKAN ATAKAN Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, OSMAN FURKAN KINLI Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, OSMAN FURKAN KINLI Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 115.A Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Cuma 08:40 - 10:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Cuma 10:40 - 12:30
PHIL 102.A Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 13:40 - 16:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 12:40 - 14:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 12:40 - 14:30
PHYS 102.B Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Salı 10:40 - 12:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 10:40 - 12:30
PHYS 111.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
PHYS 111.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 12:40 - 14:30
PHYS 111L.A1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Perşembe 16:40 - 18:30
PHYS 111L.B1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 111L.C1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Cuma 10:40 - 12:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Çarşamba 13:40 - 16:30
PSY 432.A Tutum ve İkna, CELİA KATRİNE NAİVAR ŞEN Çarşamba 11:40 - 14:30
RUS 101.A Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.A Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
SEC 403.A Sektörel Uygulama III, NEJDET ÜMİT BAŞDAŞ Çarşamba 18:40 - 21:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
SOC 302.A Din ve Sekulerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Salı 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
SPA 101.C İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.E İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 08:40 - 10:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 202.C İspanyolca IV, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 17:40 - 20:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 15:40 - 18:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 102.C Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 09:40 - 12:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 15:40 - 17:30
BABUS Serbest Seçmeli
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ARB 202.A Arapça IV, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ARCH 321.A Mimarlık ve Hareketlilik, MURAT ŞAHİN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 08:40 - 12:30
ARCH 439.A Toplum, Mekan, Güncel Dinamikler Ve Kamusal Alan, DEMET MUTMAN Pazartesi 14:40 - 16:30
ARCH 440.A Mekansal Algı ve Bilişim, NEVŞET GÜL ÇANAKÇIOĞLU Salı 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 11:40 - 14:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 11:40 - 14:30
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Pazartesi 12:40 - 13:30
Perşembe 14:40 - 16:30
AVM 202.A Havacılık Yönetiminde Veri Analizi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 10:30
AVM 408.A Havacılık Yönetiminde Öngörü ve Optimizasyon, CEM ERSÖZ Çarşamba 09:40 - 12:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Pazartesi 14:40 - 17:30
CE 101.A Teknik Resim, PINAR SEYREK Pazartesi 08:40 - 11:30
CE 101.B Teknik Resim, PINAR SEYREK Pazartesi 11:40 - 14:30
CE 303.A Akışkanlar Mekaniği-Hidrolik, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 12:40 - 15:30
CE 306.A Temel İnşaatı, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Cuma 10:40 - 12:30
Perşembe 13:40 - 15:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 09:40 - 12:30
CE 393.A Jeodezi ve Jeoinformasyon (Sertifika Seçmeli), HÜSEYİN CAN ÜNEN Pazartesi 14:40 - 17:30
CE 393.B Jeodezi ve Jeoinformasyon (Sertifika Seçmeli), HÜSEYİN CAN ÜNEN Pazartesi 10:40 - 13:30
CE 409.A Ön Gerilmeli Beton, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
CE 417.A Çelik Yapı Tasarımı, GÜLAY ALTAY Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, ASLI KURTULUŞ Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 14:40 - 16:30
CE 428.A İleri Zemin Mekaniği, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 431.A Mühendislik Jeolojisi, LEVENT GÜLEN Pazartesi 10:40 - 13:30
CE 464.A Betonarme Yapıların Performansa Dayalı Tasarımı, TANER YILMAZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
CHEM 111.A Kimya, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
COD 313.A Sayısal Tipografi, ÖZLEM ÖZKAL Salı 09:40 - 12:30
COD 314.A Sayısal İllüstrasyon, BORA FER Çarşamba 08:40 - 11:30
COD 319.A Mekansal İletişim, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 412.A Medya İçin İşitsel Tasarım, ALP TUGAN Salı 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, GONCA GÜRSUN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ALİ FUAT ALKAYA Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 100.C Programlamaya Giriş, ALİ FUAT ALKAYA Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 110.A Mühendislik İçin Hesaplama, NAVEED UL MUSTAFA Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Salı 12:40 - 14:30
Cuma 14:40 - 16:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 12:40 - 16:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, HASAN FATİH UĞURDAĞ Pazartesi 08:40 - 11:30
CS 333.A Algoritma Analizi, ERHAN ÖZTOP Çarşamba 09:40 - 11:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
CS 350.A İşletim Sistemleri, İSMAİL ARI Pazartesi 15:40 - 18:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Çarşamba 10:40 - 13:30
CS 445.A Pekiştirmeli Derin Öğrenme, ERHAN ÖZTOP Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, GONCA GÜRSUN Salı 11:40 - 14:30
CS 462.A Çok Etmenli Sistemlerde Ortak Karar Alma, REYHAN AYDOĞAN Cuma 08:40 - 11:30
CS 468.A Ağ Üzerine Güncel Konular, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 475.A Yazılım Test ve Analizi, HASAN SÖZER Perşembe 15:40 - 18:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, ŞERİFE NURAY DURAN Cuma 08:40 - 11:30
ECON 302.A Ekonometri II, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 09:30
ECON 303.A Uluslararası Ticaret ve Ekonomi, ŞERİFE NURAY DURAN Perşembe 15:40 - 18:30
ECON 304.A Endüstriyel Organizasyon, BAŞAK ALTAN Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 311.A Deneysel İktisat, BEGÜM GÜNEY Salı 10:40 - 13:30
ECON 312.A Çin'i Anlamak: Ekonomi, Politika ve İş Dünyası, AHMET FATİH OKTAY Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, ÜMİT ÖZLALE Perşembe 12:40 - 15:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
ECON 406.A Uygulamalı Mikroekonometri, MEHTAP BEYZA POLAT Cuma 14:40 - 17:30
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Salı 15:40 - 18:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 11:40 - 14:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 204.A Elektromanyetik, AHMET AKGİRAY Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
EE 302.A Sayısal Sinyal İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
EE 321.A Mikroişlemciler, HASAN FATİH UĞURDAĞ Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 350.A Elektronik II, AHMET TEKİN Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
EE 391.A Ağ Teknolojileri (Sertifika Seçmeli), GÖKHAN AKIN Çarşamba 10:40 - 13:30
EE 421.A Sayısal Görüntü İşleme, ARİF TANJU ERDEM Cuma 09:40 - 12:30
EE 444.A Kablosuz Haberleşme, MURAT UYSAL Cuma 15:40 - 18:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 13:40 - 16:30
EE 488.A Fotonik, KADİR DURAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 491.A Kontrol sistemleri, CENK DEMİROĞLU Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.C Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Salı 15:40 - 18:30
ENG 303.D Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL BİNGÖL Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.L Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Salı 08:40 - 11:30
ENG 303.M Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 10:40 - 13:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 10:40 - 13:30
ENTR 304.A Kullanıcı Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Salı 16:40 - 19:30
ENTR 404.A İş Planı, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Salı 13:40 - 16:30
ENTR 406.A Yeni Girişimlerde Hukuki Altyapı, ALİ GÜDEN Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Çarşamba 08:40 - 11:30
FIN 312.A Bankacılık ve Finansal Aracılık, ÖZLEM AKIN Salı 13:40 - 16:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, SENEM EREMREM PİLAV Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 411.A Türev Enstrümanlar ve Risk Yönetimi, MUZAFFER AKAT Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 422.A Özel Sermaye ve Yeniden Yapılandırma, KERİM GÖKAY Çarşamba 12:40 - 15:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
GER 101.B Almanca I, PINAR AKKOÇ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.E Almanca I, PINAR AKKOÇ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.D Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
GER 201.B Almanca III, PINAR AKKOÇ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, PINAR AKKOÇ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Cuma 14:40 - 17:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HIST 310.A Balkan Tarihi, MERİH EROL Salı 15:40 - 17:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, FERHAT MAHİR ÇAKALOZ Çarşamba 08:40 - 10:30
IBUS 102.A Kültürlerarası İletişim Seminer II, FERHAT MAHİR ÇAKALOZ Çarşamba 10:40 - 12:30
IBUS 202.A Ülke Analizi II, ZÜHAL ÖZBAY DAŞ Çarşamba 08:40 - 10:30
IBUS 401.A Uluslararası Ticaret Hukuku, ALİ GÜDEN Pazartesi 11:40 - 14:30
IBUS 405.A Bağımsız Araştırma - IBUS, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
IDE 204.A Bilgisayar Destekli Endüstriyel Tasarım, ALİ GÖKKURT Çarşamba 12:40 - 16:30
IDE 208.A Ürünler ve Hizmetler için Etkileşim Tasarımı, SONAY ARDI AKKAR Çarşamba 08:40 - 11:30
IDE 341.A Deneyim Tasarımına Giriş , IŞIL OYGÜR İLHAN Çarşamba 09:40 - 12:30
IDE 351.A Ürün İletişimi, ALAYÇA ERÖZÇELİK Perşembe 13:40 - 16:30
IDE 404.A İş ve Fikri Mülkiyet Hukuku, MEHMET KAAN DERİCİOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Pazartesi 13:40 - 16:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 11:40 - 14:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 12:40 - 15:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 358.A Kurumsal Sistemleride Veri Analitiği, YALÇIN ÖKSÜZ Pazartesi 14:40 - 17:30
IE 374.A Fiyatlandırma ve Gelir Optimizasyonu, MEHMET SELÇUK KORKMAZ Pazartesi 13:40 - 16:30
IE 382.A Karar Analizi, ÜMMÜHAN AKBAY Salı 10:40 - 13:30
IE 388.A İş Etüdü ve Ergonomi, YASEMİN CLAIRE ERENSAL Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 397.B İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 08:40 - 11:30
INAR 420.A Modern Mimarlıkta Eleştirel Konular, ZEYNEP CEYLANLI Salı 13:40 - 15:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Perşembe 12:40 - 15:30
IR 311.A Uluslararası Çatışma Analizi, KONSTANTINOS TRAVLOS Salı 15:40 - 18:30
IR 312.A Amerikan Politikası, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 08:40 - 11:30
IR 320.A Cinsiyet ve Siyaset, EMİNE DENİZ Perşembe 15:40 - 18:30
IR 321.A Milliyetçilik ve Milletler, ARDA GÜÇLER Salı 12:40 - 15:30
IR 322.A Küresel Siyasette Seçilmiş Konular, EVREN BALTA PAKER Cuma 08:40 - 11:30
IR 332.A Din ve Sekulerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
IR 404.A Siyasi Coğrafya, FAİK GÜR Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 409.A Karşılaştırmalı Sosyal Politika, ALPER YAĞCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, DENİZ SERT Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 235.A AB-Türkiye Ortaklık Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Cuma 14:40 - 16:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 16:40 - 18:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 345.A Avrupa Birliği Ekonomi Hukuku, MEHMET BEHÇET PİKER Perşembe 16:40 - 18:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 104.C Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.D Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 113.B Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 113R.A Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113R.B Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Perşembe 14:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, MEHMET ÖZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 214.A Sayısal Analiz, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 112.A İmalat Metotlarına Giriş, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 10:40 - 12:30
ME 202.A Termodinamik, ALTUĞ MELİK BAŞOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 212.A Katı Mekaniği, POLAT ŞENDUR Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, RAMAZAN ÜNAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
ME 312.A Makina Sistemleri ve Kontrol, BARKAN UĞURLU Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 321.A Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, METE BUDAKLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 334.A Makina Tasarımı, ÖZKAN BEBEK Çarşamba 09:40 - 11:30
Salı 10:40 - 12:30
ME 392.A CNC Makina Programlama II (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Perşembe 12:40 - 15:30
ME 417.A Mekatronik, BARKAN UĞURLU Salı 13:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
MGMT 311.A Proje Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 104.A Nesneye Dayalı Programlama Temelleri, TOLGA OVATMAN Cuma 08:40 - 11:30
MIS 201.A Sistem Analizi ve Tasarımı, BİRGÜL BAYRAKTAR Çarşamba 09:40 - 12:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 304.A Bilişim Güvenliği, BİLGİN METİN Salı 08:40 - 11:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MIS 308.A IS Proje Yonetimi, MELİKE FINDIKOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 08:40 - 11:30
MKTG 315.B Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Salı 10:40 - 13:30
MKTG 317.A Pazarlama ve Toplumsal Hayat, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 12:40 - 15:30
MKTG 318.A Girişimci Pazarlama, NESİM AVIGDOR Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 320.A Stratejik Pazarlama İletişimleri Yönetimi, MÜNİR TOLGA AKÇURA Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 322.A Marka Yönetimi, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Pazartesi 11:40 - 14:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, FERİDE ESRA GENÇTÜRK
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU Salı 08:40 - 11:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Salı 13:40 - 16:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Pazartesi 11:40 - 14:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Çarşamba 11:40 - 14:30
OPER 412.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri, PELİN ATAHAN Perşembe 12:40 - 15:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, VOLKAN ATAKAN Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, OSMAN FURKAN KINLI Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, OSMAN FURKAN KINLI Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 115.A Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Cuma 08:40 - 10:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Cuma 10:40 - 12:30
PHIL 102.A Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 13:40 - 16:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 12:40 - 14:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 12:40 - 14:30
PHYS 102.B Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Salı 10:40 - 12:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 10:40 - 12:30
PHYS 111.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
PHYS 111.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 12:40 - 14:30
PHYS 111L.A1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Perşembe 16:40 - 18:30
PHYS 111L.B1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 111L.C1 Fizik I - Lab., ALPER HAYRETER Cuma 10:40 - 12:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Çarşamba 13:40 - 16:30
PSY 432.A Tutum ve İkna, CELİA KATRİNE NAİVAR ŞEN Çarşamba 11:40 - 14:30
RUS 101.A Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.A Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
SEC 403.A Sektörel Uygulama III, NEJDET ÜMİT BAŞDAŞ Çarşamba 18:40 - 21:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
SOC 302.A Din ve Sekulerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Salı 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.C İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.E İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Cuma 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 12:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 08:40 - 10:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 202.C İspanyolca IV, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 17:40 - 20:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 15:40 - 18:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 102.C Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 09:40 - 12:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 15:40 - 17:30