Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Lisans

BAIR Zorunlu Dersler
ECON 101.A Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 102.A Makroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 101.A İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 10:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.D İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.E İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 14:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
ENG 101.F İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.A İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Cuma 08:40 - 10:30
Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 102.C İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.D İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
ENG 102.E İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.F İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Cuma 08:40 - 10:30
Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 102.G İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SELEN YILDIZ Salı 11:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Perşembe 10:40 - 12:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Perşembe 14:40 - 17:30
Salı 14:40 - 17:30
HIST 103.B Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Salı 11:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, SALİH YASUN Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 09:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 15:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 11:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 14:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Çarşamba 11:40 - 14:30
Cuma 14:40 - 17:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
BAIR Staj
IR 390.A Uluslararası İlişkiler Stajı, DENİZ SERT
IR 391.A Uluslararası İlişkiler Stajı I, DENİZ SERT
BAIR Seçmeli Dersler (II. Yabancı Dil)
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
FRE 101.A Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 12:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
GER 202.A Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 11:40 - 14:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 10:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
SPA 101.A İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
BAIR Seçmeli Dersler (Program İçi)
IR 312.A Amerikan Politikası, KONSTANTINOS TRAVLOS Salı 13:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 12:30
IR 327.A Kentsel Politikalar: Kentlerin Sosyolojik Olarak Okunması, CEREN MERT TRAVLOS Perşembe 12:40 - 15:30
Pazartesi 13:40 - 16:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EZGİ ELÇİ Salı 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 11:30
IR 336.A Fransızca Uluslararası İlişkiler, ASLIHAN PERİHAN TURAN Salı 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
IR 400.A Uluslararası İlişkilerde Bağımsız Çalışma, DENİZ SERT
IR 409.A Karşılaştırmalı Sosyal Politika, BAŞAK AKKAN Salı 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
BAIR Seçmeli Dersler (Program Dışı)
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
Salı 10:40 - 13:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Perşembe 09:40 - 12:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, OLCAY TANER YILDIZ Çarşamba 12:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, ÖZGÜN EKİCİ Pazartesi 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Cuma 09:40 - 11:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
ENG 112.A Eleştirel Okuma ve Söylem Analizi, ÖMER MAHİR SARIGÜL Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Salı 11:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.B Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 12:40 - 15:30
Salı 11:40 - 14:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 16:30
FIN 202.A Finans, GÖZDE ESEN Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 11:40 - 14:30
FRE 101.A Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 12:40 - 15:30
GARM 481.A Filmlerde Yemek Kültürü, CANDAN TÜRKKAN Perşembe 14:40 - 17:30
Cuma 14:40 - 17:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 11:40 - 14:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 08:40 - 11:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Perşembe 15:40 - 18:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 10:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Perşembe 12:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 08:40 - 12:30
Salı 14:40 - 18:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 15:40 - 18:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, UĞUR DOĞAN Salı 10:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, MUZAFFER AKAT Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 15:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 12:30
Perşembe 14:40 - 18:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, FATİH KANGAL Salı 12:40 - 16:30
Perşembe 11:40 - 15:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, MEHMET ERDEM GENÇ Salı 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
MKTG 201.A Pazarlama, MÜNİR TOLGA AKÇURA Cuma 16:40 - 19:30
Salı 16:40 - 19:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN Salı 10:40 - 13:30
Cuma 09:40 - 12:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 14:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 08:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 12:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 16:40 - 20:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
Salı 10:40 - 13:30
SPA 101.A İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI GÜRSES Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 18:40 - 20:30
Cuma 10:40 - 12:30