Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans

BAMIS Zorunlu Dersler
ACCT 201.A Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 201.B Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 201.C Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Perşembe 14:40 - 17:30
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
ECON 101.A Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 101.B Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 101.C Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 101.D Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Çarşamba 13:40 - 16:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 101.AA İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AE İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AF İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 101.AG İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AH İngilizce I, SELEN YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AI İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AJ İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AK İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 16:40 - 18:30
ENG 101.B İngilizce I, MEHMET DEMİR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.C İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.D İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.E İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.G İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.H İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.I İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.J İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.K İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.M İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.N İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ENG 101.P İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.Q İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 101.R İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.S İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.T İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 14:40 - 16:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 101.U İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, KHOSRO VAHABI Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.W İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.X İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.D İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.E İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.F İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.G İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.I İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Cuma 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.J İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.K İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.L İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.M İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.N İngilizce II, SERKAN ARAS Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
FIN 202.A Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Pazartesi 08:40 - 11:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.M Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, UĞUR DOĞAN Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, UĞUR DOĞAN Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.E Sosyal Bilimler için Matematik I, SONGÜL ESİN Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.F Sosyal Bilimler için Matematik I, SONGÜL ESİN Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Perşembe 13:40 - 16:30
MATH 102.B Sosyal Bilimler için Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Salı 08:40 - 11:30
MATH 201.A Sosyal Bilimler için Olasılık, BILIANA STEFANOVA GYUNER Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 09:30
MATH 201.B Sosyal Bilimler için Olasılık, BILIANA STEFANOVA GYUNER Salı 13:40 - 16:30
Cuma 15:40 - 16:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, MEHTAP BEYZA POLAT Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 09:30
MGMT 202.A Örgütler, ESRA PAÇA Cuma 09:40 - 12:30
MGMT 202.B Örgütler, ESRA PAÇA Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 202.C Örgütler, ESRA PAÇA Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Cuma 09:40 - 12:30
MGMT 401.B Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 402.A Strateji, EMRE KARALİ Cuma 15:40 - 18:30
MIS 100.A Bilişim Teknolojilerine Giriş, YAVUZ SELİM HİNDİSTAN Perşembe 13:40 - 16:30
MIS 102.A Veri Tabanı Yönetimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Salı 10:40 - 13:30
MIS 103.A Bilgisayar Programlamaya Giriş, MUAMMER YÜZÜGÜLDÜ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 202.A Veri Madenciliği, ORÇUN TEMİZKAN Perşembe 12:40 - 15:30
MIS 301.A Kurumsal Bilgi Sistemleri, ORÇUN TEMİZKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 201.A Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.D Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Cuma 09:40 - 12:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, EYLEM KOCA Salı 10:40 - 13:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, DAMLA DURAK UŞAR Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 17:40 - 18:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 17:40 - 18:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN Pazartesi 08:00 - 20:00
Cuma 08:00 - 20:00
Perşembe 08:00 - 20:00
Çarşamba 08:00 - 20:00
Salı 08:00 - 20:00
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN Perşembe 08:00 - 20:00
Çarşamba 08:00 - 20:00
Salı 08:00 - 20:00
Pazartesi 08:00 - 20:00
Cuma 08:00 - 20:00
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 13:40 - 15:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 10:40 - 12:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Cuma 16:40 - 18:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Salı 08:40 - 10:30
SEC 401-4.A Sektörel Uygulama-Yönetim Bilişim Sistemleri, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Pazartesi 18:40 - 19:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Perşembe 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.X Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 09:40 - 11:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 11:40 - 13:30
Staj / Sertifika
BUS 311.A Staj
BUS 312.A Staj
BUS 313.A Staj
BUS 321.A Bloomberg Uygulamalı Kantitatif Finans Sertifikası, LEVENT GÜNTAY
BAMIS Seçmeli Dersler (Program içi)
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Salı 12:40 - 15:30
MIS 411.A Visual Basic ile Programlama, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Çarşamba 12:40 - 15:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Perşembe 15:40 - 18:30
BAMIS Seçmeli Dersler (Fakülte İçi)
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, MÜJDE ASLAN Perşembe 11:40 - 14:30
ECON 102.A Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Cuma 14:40 - 17:30
ECON 102.B Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Salı 09:40 - 12:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BAŞAK ALTAN ÖZENER Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Çarşamba 15:40 - 18:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
ECON 420.A Büyüme ve Gelişme, ÜMİT ÖZLALE Perşembe 15:40 - 18:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 301.A Varlık Değerleme, UMUT GÖKÇEN Çarşamba 10:40 - 13:30
FIN 311.A Banka Yönetimi ve Türk Bankacılık Sistemi, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Çarşamba 14:40 - 17:30
FIN 414.A Finansta Seçme Konular, EMRAH AHİ Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Cuma 09:40 - 12:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 14:40 - 16:30
IBUS 201.A Ülke Analizi I, ZÜHAL ÖZBAY DAŞ Cuma 14:40 - 16:30
IBUS 301.A İhracat ve İthalat Yönetimi, NESİM AVİĞDOR Perşembe 12:40 - 15:30
IBUS 303.A Global Organizasyonlarda Farklılık ve Dahiliyet, EDA GÜZELDEMİR DEMİRAY Cuma 08:40 - 11:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Salı 12:40 - 15:30
MGMT 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 313.A Yeni İş Yaratma, TUFAN KARACA Salı 15:40 - 18:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 11:40 - 14:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 404.B Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 405.A Bağımsız Araştırma - MGMT, ATAKAN YALÇIN
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Salı 12:40 - 15:30
MIS 411.A Visual Basic ile Programlama, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 311.A Pazarlama Araştırması, GÖKCEN BAYTORUN Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 13:40 - 16:30
MKTG 316.A Perakende ve Alışverişçi Pazarlaması, ASLIHAN KAYA Çarşamba 13:40 - 16:30
MKTG 324.A Inovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme, XIAOHAN WEN Perşembe 11:40 - 14:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Pazartesi 13:40 - 16:30
BAMIS Seçmeli Dersler (Program Dışı)
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, MÜJDE ASLAN Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 13:40 - 17:30
ARCH 423.A Biyomimesis ile Sürdürülebilir Tasarım ve Çevre, SEVİL YAZICI Salı 08:40 - 10:30
ARCH 438.A Eleştirel Haritalama ile Kentleri Yeniden Okuma, DEMET MUTMAN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 442.A Endüstri Mirası Koruma ve Yeniden Kullanma, MEHMET SANER Salı 08:40 - 10:30
ARCH 444.A İslam Sanatına Giriş, MELİS TANER Çarşamba 08:40 - 10:30
ARCH 445.A İslam Mimarisi, MELİS TANER Çarşamba 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 12:40 - 15:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Perşembe 10:40 - 13:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 210.A Akışkanlar Mekaniği, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 14:40 - 18:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 10:40 - 13:30
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 427.A Betonarme Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 15:40 - 18:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje Teslim Süreçleri, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHEM 111.B Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CHN 101.B Çince I, LALE GÜNER Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Çarşamba 18:40 - 20:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Perşembe 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Çarşamba 12:40 - 15:30
CS 321.A Programlama Dilleri, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 397.A Blokzincirine Giriş, UĞUR ACAR Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Salı 12:40 - 15:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A İleri Nesne Yönelimli Programlama, EMRE KAPLAN Çarşamba 16:40 - 19:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Cuma 14:40 - 15:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 15:40 - 19:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 11:40 - 14:30
ECON 102.A Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Cuma 14:40 - 17:30
ECON 102.B Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Salı 09:40 - 12:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BAŞAK ALTAN ÖZENER Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Çarşamba 15:40 - 18:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
ECON 420.A Büyüme ve Gelişme, ÜMİT ÖZLALE Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 301.A Elektronik I, AHMET TEKİN Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Cuma 14:40 - 17:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Salı 08:40 - 10:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 17:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.F Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.H Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ALI NEZAMI Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 12:40 - 15:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 301.A Varlık Değerleme, UMUT GÖKÇEN Çarşamba 10:40 - 13:30
FIN 311.A Banka Yönetimi ve Türk Bankacılık Sistemi, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Çarşamba 14:40 - 17:30
FIN 414.A Finansta Seçme Konular, EMRAH AHİ Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Cuma 09:40 - 12:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Cuma 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.B Almanca I, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.A Almanca II, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 201.B Almanca III, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
GER 201.C Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 202.A Almanca IV, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, HANDA YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HMAN 462.A Otellerde Bütünsel Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 14:40 - 16:30
IBUS 201.A Ülke Analizi I, ZÜHAL ÖZBAY DAŞ Cuma 14:40 - 16:30
IBUS 301.A İhracat ve İthalat Yönetimi, NESİM AVİĞDOR Perşembe 12:40 - 15:30
IBUS 303.A Global Organizasyonlarda Farklılık ve Dahiliyet, EDA GÜZELDEMİR DEMİRAY Cuma 08:40 - 11:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 12:40 - 15:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 12:40 - 15:30
IE 304.A Maliyet Analizi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 08:40 - 11:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Pazartesi 09:40 - 12:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Pazartesi 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
IR 209.A Politik İdeolojiler, ARDA GÜÇLER Perşembe 08:40 - 11:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 11:40 - 14:30
IR 325.A Türk Dış Politikasında Güncel Konular, EVREN BALTA PAKER Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EVREN BALTA PAKER Salı 08:40 - 11:30
IR 331.A Uluslararası Krizlerde İnsani Müdahale , SAMARJIT GHOSH Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politik, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 406.A Karşılaştırmalı Kamu Politikaları, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 407.A Uluslararası Kalkınma, ALPER YAĞCI Cuma 15:40 - 18:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Perşembe 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 09:40 - 11:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
MATH 211.D Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Salı 15:40 - 18:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 111.B Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 08:40 - 11:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 12:40 - 14:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 16:40 - 18:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ME 391.A CNC Makina Programlama (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 15:40 - 18:30
ME 405.A İnsan-Merkezli Tasarım ve Mekanizma Uygulamaları, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 12:40 - 15:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 418.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Salı 13:40 - 16:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Cuma 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Salı 12:40 - 15:30
MGMT 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 313.A Yeni İş Yaratma, TUFAN KARACA Salı 15:40 - 18:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 11:40 - 14:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 404.B Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 405.A Bağımsız Araştırma - MGMT, ATAKAN YALÇIN
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MKTG 311.A Pazarlama Araştırması, GÖKCEN BAYTORUN Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 13:40 - 16:30
MKTG 316.A Perakende ve Alışverişçi Pazarlaması, ASLIHAN KAYA Çarşamba 13:40 - 16:30
MKTG 324.A Inovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme, XIAOHAN WEN Perşembe 11:40 - 14:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Pazartesi 13:40 - 16:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 112.A Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Perşembe 18:40 - 20:30
PE 115.A Binicilik, CENNET AYDIN Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, CENNET AYDIN Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, HÜSEYİN DAĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 101.D Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.E Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 10:40 - 12:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 08:40 - 10:30
PHYS 111.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Çarşamba 09:40 - 12:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Salı 09:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.B Rusça IV, OLGA MİRELİ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, REYHAN AYDOĞAN Salı 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
SPA 101.B İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.B İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 13:40 - 16:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, SULTAN DÜZENLİ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, TUĞBA YILDIRIM Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.E Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
BAMIS Seçmeli Dersler (Serbest)
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, MÜJDE ASLAN Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 13:40 - 17:30
ARCH 423.A Biyomimesis ile Sürdürülebilir Tasarım ve Çevre, SEVİL YAZICI Salı 08:40 - 10:30
ARCH 438.A Eleştirel Haritalama ile Kentleri Yeniden Okuma, DEMET MUTMAN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 442.A Endüstri Mirası Koruma ve Yeniden Kullanma, MEHMET SANER Salı 08:40 - 10:30
ARCH 444.A İslam Sanatına Giriş, MELİS TANER Çarşamba 08:40 - 10:30
ARCH 445.A İslam Mimarisi, MELİS TANER Çarşamba 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 12:40 - 15:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Perşembe 10:40 - 13:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 210.A Akışkanlar Mekaniği, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 14:40 - 18:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 10:40 - 13:30
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 427.A Betonarme Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 15:40 - 18:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje Teslim Süreçleri, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
CHEM 111.B Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CHN 101.B Çince I, LALE GÜNER Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Perşembe 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Çarşamba 12:40 - 15:30
CS 321.A Programlama Dilleri, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 397.A Blokzincirine Giriş, UĞUR ACAR Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Salı 12:40 - 15:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A İleri Nesne Yönelimli Programlama, EMRE KAPLAN Çarşamba 16:40 - 19:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 14:40 - 15:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 15:40 - 19:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 11:40 - 14:30
ECON 102.A Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Cuma 14:40 - 17:30
ECON 102.B Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Salı 09:40 - 12:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BAŞAK ALTAN ÖZENER Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Çarşamba 15:40 - 18:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
ECON 420.A Büyüme ve Gelişme, ÜMİT ÖZLALE Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 301.A Elektronik I, AHMET TEKİN Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Cuma 14:40 - 17:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Salı 08:40 - 10:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 17:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.F Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.H Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ALI NEZAMI Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 12:40 - 15:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 301.A Varlık Değerleme, UMUT GÖKÇEN Çarşamba 10:40 - 13:30
FIN 311.A Banka Yönetimi ve Türk Bankacılık Sistemi, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 341.A Finansal Ekonometri, SATI MEHMET ÖZSOY Çarşamba 14:40 - 17:30
FIN 414.A Finansta Seçme Konular, EMRAH AHİ Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 419.A Şirket Değerleme, ZÜMRÜT CAN AMBARCI Cuma 09:40 - 12:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.B Almanca I, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.A Almanca II, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 201.B Almanca III, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
GER 201.C Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 202.A Almanca IV, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, HANDA YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HMAN 462.A Otellerde Bütünsel Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 14:40 - 16:30
IBUS 201.A Ülke Analizi I, ZÜHAL ÖZBAY DAŞ Cuma 14:40 - 16:30
IBUS 301.A İhracat ve İthalat Yönetimi, NESİM AVİĞDOR Perşembe 12:40 - 15:30
IBUS 303.A Global Organizasyonlarda Farklılık ve Dahiliyet, EDA GÜZELDEMİR DEMİRAY Cuma 08:40 - 11:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 12:40 - 15:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 12:40 - 15:30
IE 304.A Maliyet Analizi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 08:40 - 11:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Pazartesi 09:40 - 12:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Pazartesi 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
IR 209.A Politik İdeolojiler, ARDA GÜÇLER Perşembe 08:40 - 11:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 11:40 - 14:30
IR 325.A Türk Dış Politikasında Güncel Konular, EVREN BALTA PAKER Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EVREN BALTA PAKER Salı 08:40 - 11:30
IR 331.A Uluslararası Krizlerde İnsani Müdahale , SAMARJIT GHOSH Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politik, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 406.A Karşılaştırmalı Kamu Politikaları, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 407.A Uluslararası Kalkınma, ALPER YAĞCI Cuma 15:40 - 18:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Perşembe 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 09:40 - 11:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Cuma 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
MATH 211.D Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Salı 15:40 - 18:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 111.B Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 08:40 - 11:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 12:40 - 14:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 16:40 - 18:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ME 391.A CNC Makina Programlama (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 15:40 - 18:30
ME 405.A İnsan-Merkezli Tasarım ve Mekanizma Uygulamaları, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 12:40 - 15:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 418.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Salı 13:40 - 16:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Salı 12:40 - 15:30
MGMT 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MGMT 313.A Yeni İş Yaratma, TUFAN KARACA Salı 15:40 - 18:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 11:40 - 14:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 404.B Uluslararası Yönetim, NURGÜL KELEŞ TAYŞİR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 405.A Bağımsız Araştırma - MGMT, ATAKAN YALÇIN
MGMT 406.A Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi, RAHİLE BAHAR KAYSERİLİOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MIS 302.A Bilgi Sistemleri Stratejileri, Tedariki ve Yönetimi, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Salı 12:40 - 15:30
MIS 411.A Visual Basic ile Programlama, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 311.A Pazarlama Araştırması, GÖKCEN BAYTORUN Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 13:40 - 16:30
MKTG 316.A Perakende ve Alışverişçi Pazarlaması, ASLIHAN KAYA Çarşamba 13:40 - 16:30
MKTG 324.A Inovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme, XIAOHAN WEN Perşembe 11:40 - 14:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 314.A Hizmet Operasyonları Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 11:30
OPER 316.A Excel ile Yöneylem Araştırma Modellemesi, MUHİTTİN ORAL Perşembe 15:40 - 18:30
OPER 318.A Perakende Operasyonları, BAHRİYE CESARET Pazartesi 13:40 - 16:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 112.A Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Perşembe 18:40 - 20:30
PE 115.A Binicilik, CENNET AYDIN Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, CENNET AYDIN Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, HÜSEYİN DAĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 101.D Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 12:30
PHYS 101.E Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 10:40 - 12:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 08:40 - 10:30
PHYS 111.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Çarşamba 09:40 - 12:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Salı 09:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.B Rusça IV, OLGA MİRELİ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, REYHAN AYDOĞAN Salı 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 101.B İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
SPA 202.B İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 13:40 - 16:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, SULTAN DÜZENLİ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, TUĞBA YILDIRIM Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.E Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30