Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Havacılık Yönetimi Lisans

BSATM - Zorunlu Dersler
ACCT 201.A Finansal Muhasebe, DİĞDEM DİKKAYA KOLOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
AVM 303.A Hava Trafik ve Meteoroloji, MEHMET ERTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
AVM 408.A Havacılık Yönetiminde Öngörü ve Optimizasyon, CEM ERSÖZ Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 17:30
ECON 101.A Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 102.A Makroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 101.A İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 10:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 101.D İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.E İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 14:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
ENG 101.F İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.A İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 102.D İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
ENG 102.E İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.F İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.G İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SELEN YILDIZ Çarşamba 12:40 - 15:30
Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 11:40 - 14:30
FIN 202.A Finans, GÖZDE ESEN Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 11:40 - 14:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 11:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 14:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 202.A Örgütler, ESRA PAÇA Perşembe 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, MÜNİR TOLGA AKÇURA Salı 16:40 - 19:30
Cuma 16:40 - 19:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
BSATM - Havacılık Dışı Seçmeli
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, OLCAY TANER YILDIZ Çarşamba 12:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, MEHMET ERDEM GENÇ Salı 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Cuma 14:40 - 17:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BERNA ARSLAN Pazartesi 15:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 17:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Pazartesi 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
BSATM - Serbest Seçmeli
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
Salı 10:40 - 13:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, OLCAY TANER YILDIZ Çarşamba 12:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, ÖZGÜN EKİCİ Pazartesi 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 09:40 - 11:30
ENG 112.A Eleştirel Okuma ve Söylem Analizi, ÖMER MAHİR SARIGÜL Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Salı 11:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.B Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Salı 11:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 16:30
FRE 101.A Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 12:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
GER 202.A Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 11:40 - 14:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Salı 14:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 17:30
HIST 103.B Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Salı 11:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Salı 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, SALİH YASUN Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 09:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 15:30
IR 312.A Amerikan Politikası, KONSTANTINOS TRAVLOS Salı 13:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 12:30
IR 327.A Kentsel Politikalar: Kentlerin Sosyolojik Olarak Okunması, CEREN MERT TRAVLOS Pazartesi 13:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EZGİ ELÇİ Salı 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 11:30
IR 336.A Fransızca Uluslararası İlişkiler, ASLIHAN PERİHAN TURAN Salı 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
IR 409.A Karşılaştırmalı Sosyal Politika, BAŞAK AKKAN Salı 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 10:40 - 13:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 08:40 - 12:30
Salı 14:40 - 18:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Salı 15:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, UĞUR DOĞAN Salı 10:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 08:40 - 12:30
Salı 14:40 - 18:30
MATH 113R.A Mühendislik için Yüksek Matematik I - Uygulama, UĞUR DOĞAN Çarşamba 08:40 - 12:30
MATH 201.A Sosyal Bilimler için Olasılık, MUZAFFER AKAT Perşembe 08:40 - 11:30
Perşembe 14:40 - 15:30
Salı 08:40 - 11:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, MUZAFFER AKAT Perşembe 14:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 12:30
Perşembe 14:40 - 18:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, FATİH KANGAL Salı 12:40 - 16:30
Perşembe 11:40 - 15:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, MEHMET ERDEM GENÇ Salı 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN Salı 10:40 - 13:30
Cuma 09:40 - 12:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 14:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 08:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 12:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 16:40 - 20:30
PHYS 111.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 14:30
PHYS 111L.A Fizik I - Lab., BORA IŞILDAK
PSY 100.A Genel Psikoloji, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Cuma 14:40 - 17:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 18:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
Salı 10:40 - 13:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BERNA ARSLAN Cuma 14:40 - 17:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Pazartesi 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI GÜRSES Perşembe 18:40 - 20:30
Cuma 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30