Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Havacılık Yönetimi Lisans

BSATM - Zorunlu Dersler
ACCT 201.A Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Salı 08:40 - 11:30
ACCT 201.B Finansal Muhasebe, AHMET TÜREL Salı 12:40 - 15:30
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, AHMET TÜREL Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 12:40 - 15:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 11:40 - 14:30
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 202.A Havacılık Yönetiminde Veri Analizi, CEM ERSÖZ Salı 08:40 - 11:30
AVM 204.A Havaalanı Stratejik Planlaması ve Tasarımı, ÖZGE YANIKOĞLU Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 301.A Havayolu Yönetimi, LUIS MARTIN DOMINGO Salı 12:40 - 15:30
AVM 304.A Havayolu Pazarlaması, ÖZGE YANIKOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
AVM 306.A Havacılıkta Operasyon Yönetimi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 11:30
AVM 309.A Hava Ulaştırma Ekonomisi, ÖZGE YANIKOĞLU Perşembe 09:40 - 12:30
AVM 401.A Havayolu Filo Planlaması Ve Uçuş Ağı Yönetimi, MEHMET ERTÜRK Cuma 09:40 - 12:30
AVM 402.A Havacılık İş Simülasyonu, LUIS MARTIN DOMINGO Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 403.A Havaalanı Yönetimi ve Pazarlaması, LEYLA ADİLOĞLU YALÇINKAYA Salı 08:40 - 11:30
AVM 404.A Havacılık Güvenliği, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Çarşamba 09:40 - 12:30
AVM 405.A Emniyet Yönetimi Sistemi, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Çarşamba 13:40 - 16:30
AVM 408.A Havacılık Yönetiminde Öngörü ve Optimizasyon, CEM ERSÖZ Pazartesi 09:40 - 12:30
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
ECON 101.A Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 101.B Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Pazartesi 10:40 - 13:30
ECON 101.C Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Pazartesi 10:40 - 13:30
ECON 101.D Mikroekonomi, BERNA TUNCAY ALPANDA Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 102.A Makroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Cuma 09:40 - 12:30
ECON 102.B Makroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Perşembe 13:40 - 16:30
ECON 102.C Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Cuma 09:40 - 12:30
ECON 102.D Makroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Perşembe 13:40 - 16:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.AA İngilizce I, BURAK ŞENEL Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.AB İngilizce I, AYFER KARACA Perşembe 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AC İngilizce I, AYFER KARACA Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, AYFER KARACA Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.B İngilizce I, MEHMET DEMİR Perşembe 12:40 - 14:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, MEHMET DEMİR Perşembe 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 101.D İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 101.E İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Perşembe 12:40 - 14:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Perşembe 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 101.G İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.H İngilizce I, KHOSRO VAHABI Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.I İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 101.J İngilizce I, SAADET TIKAÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.K İngilizce I, SAADET TIKAÇ Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, SAADET TIKAÇ Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 101.M İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.N İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.O İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.P İngilizce I, ELİF KANDEMİR Perşembe 14:40 - 16:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.Q İngilizce I, ELİF KANDEMİR Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.R İngilizce I, ELİF KANDEMİR Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
ENG 101.S İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Perşembe 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.T İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.U İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 101.V İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Perşembe 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.W İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.X İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 101.Y İngilizce I, BURAK ŞENEL Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, BURAK ŞENEL Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.AB İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.AC İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Cuma 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.AD İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ENG 102.AE İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Perşembe 16:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.AF İngilizce II, MARIJA VELLA Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ENG 102.AG İngilizce II, MARIJA VELLA Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.D İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.E İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.F İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ENG 102.G İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.H İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.I İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Perşembe 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.J İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.K İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.L İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Perşembe 16:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.M İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.N İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 102.O İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.P İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.Q İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 102.R İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.S İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Perşembe 11:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.T İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 102.U İngilizce II, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.V İngilizce II, SELEN YILDIZ Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ENG 102.W İngilizce II, SELEN YILDIZ Perşembe 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.X İngilizce II, SELEN YILDIZ Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.Y İngilizce II, ALI NEZAMI Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.Z İngilizce II, ALI NEZAMI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
FIN 202.A Finans, ÜMİT YILMAZ Cuma 09:40 - 12:30
FIN 202.B Finans, ÜMİT YILMAZ Pazartesi 09:40 - 12:30
FIN 202.C Finans, ÖZLEM AKIN Cuma 09:40 - 12:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Salı 12:40 - 14:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Salı 14:40 - 16:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Salı 12:40 - 14:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Çarşamba 16:40 - 18:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, UĞUR DOĞAN Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, UĞUR DOĞAN Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, FATİH KANGAL Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, FATİH KANGAL Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 102.A Sosyal Bilimler için Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Perşembe 08:40 - 11:30
MATH 102.B Sosyal Bilimler için Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 08:40 - 11:30
MGMT 202.A Örgütler, BEHLÜL ÜSDİKEN Çarşamba 15:40 - 18:30
MGMT 202.B Örgütler, BEHLÜL ÜSDİKEN Çarşamba 09:40 - 12:30
MGMT 202.C Örgütler, ALI ALIPOUR Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Perşembe 10:40 - 13:30
MKTG 201.B Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Salı 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 10:40 - 13:30
MKTG 201.D Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Çarşamba 11:40 - 14:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.D Üniversite Yaşamına Giriş
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 19:40 - 20:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 10:40 - 12:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 08:40 - 10:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Cuma 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Salı 10:40 - 12:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Salı 08:40 - 10:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 10:30
BSATM - Havacılık Seçmeli
AVM 307.A İnsansız Hava Aracı Sistemlerine Giriş, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Perşembe 13:40 - 16:30
AVM 312.A Havacılıkta Modern İnsan Kaynakları Yönetimi, DERYA TEKİN YUSUF Çarşamba 13:40 - 16:30
AVM 407.A Havayolu İş Modelleri ve Stratejileri, MEHMET ERTÜRK Perşembe 09:40 - 12:30
AVM 409.A Yer Hizmetleri Yönetimi, TALHA GÖKSEL Salı 12:40 - 15:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Perşembe 13:40 - 16:30
PLT 411.A Uçak Kaza Kırım İncelemeleri, HALUK TEKEREK Perşembe 09:40 - 12:30
BSATM - Havacılık Dışı Seçmeli
CS 100.A Programlamaya Giriş, SALİH BAYAR Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, SALİH BAYAR Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, İSMAİL AKTÜRK Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 103.B Mühendisler için Bilgisayar Programlama, İSMAİL AKTÜRK Salı 12:40 - 14:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, SATI MEHMET ÖZSOY Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 08:40 - 09:30
ECON 301.A Ekonometri I, SUPHİ ŞEN Cuma 09:40 - 12:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENTR 406.A Yeni Girişimlerde Hukuki Altyapı, ALİ GÜDEN Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Çarşamba 13:40 - 16:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 15:40 - 17:30
IR 204.A Uluslararası Örgütler, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Cuma 08:40 - 11:30
IR 416.A Küresel Güvenliğin Geleceği, SAMARJIT GHOSH Perşembe 12:40 - 15:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ERGÜN ÖNÖZ Cuma 14:40 - 17:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ERGÜN ÖNÖZ Perşembe 13:40 - 16:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Cuma 09:40 - 12:30
MGMT 402.A Strateji, EMRE KARALİ Cuma 14:40 - 17:30
MGMT 402.B Strateji, MEHMET ERDEM GENÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, ERGÜN ÖNÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 104.A Nesneye Dayalı Programlama Temelleri, MUAMMER YÜZÜGÜLDÜ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, ORÇUN TEMİZKAN Cuma 14:40 - 17:30
MIS 311.B Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Salı 08:40 - 11:30
MIS 311.C Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 14:40 - 17:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Cuma 09:40 - 12:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 09:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Cuma 09:40 - 10:30
PSY 100.C Genel Psikoloji, ALPER AÇIK Cuma 10:40 - 11:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Pazartesi 12:40 - 15:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
SOC 201.E Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
BSATM - Serbest Seçmeli
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ARB 202.A Arapça IV, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 101.C Resim I, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Cuma 08:40 - 11:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
CE 306.A Temel İnşaatı, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Salı 09:40 - 12:30
COD 321.A Görsel Üretim, Gerçekçilik ve Etik, ZEYNEP MERVE UYGUN AZİZOĞLU Çarşamba 09:40 - 12:30
COD 412.A Medya İçin İşitsel Tasarım, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 420.A Sinema Akımları, METİN ÇAVUŞ Salı 09:40 - 12:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, SALİH BAYAR Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, SALİH BAYAR Salı 12:40 - 14:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, İSMAİL AKTÜRK Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 103.B Mühendisler için Bilgisayar Programlama, İSMAİL AKTÜRK Salı 12:40 - 14:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CS 110.A Mühendislik İçin Hesaplama, YAŞAR SAFKAN Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Çarşamba 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 14:40 - 18:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, HASAN FATİH UĞURDAĞ Perşembe 08:40 - 11:30
CS 333.A Algoritma Analizi, EMRE SEFER Çarşamba 12:40 - 14:30
Salı 11:40 - 13:30
CS 350.A İşletim Sistemleri, İSMAİL ARI Pazartesi 09:40 - 12:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Pazartesi 12:40 - 15:30
CS 412.A Biyoenformatik Algoritmaları, OLCAY TANER YILDIZ Pazartesi 15:40 - 18:30
CS 440.A Finansta Makine Öğrenmesi, EMRE SEFER Pazartesi 08:40 - 11:30
CS 451.A Yapay Zekaya Giriş, REYHAN AYDOĞAN Çarşamba 14:40 - 17:30
CS 476.A Çevik Yazılım Geliştirme, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, SATI MEHMET ÖZSOY Çarşamba 08:40 - 09:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, SUPHİ ŞEN Cuma 09:40 - 12:30
ECON 302.A Ekonometri II, SATI MEHMET ÖZSOY Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 08:40 - 09:30
ECON 304.A Endüstriyel Organizasyon, BAŞAK ALTAN ÖZENER Salı 15:40 - 18:30
EE 202.A Devre Analizi, MEHMET PARLAK Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Salı 11:40 - 14:30
EE 204.A Elektromanyetik, AHMED HALİD AKGİRAY Salı 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
EE 302.A Sayısal Sinyal İşleme, CENK DEMİROĞLU Cuma 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
EE 321.A Mikroişlemciler, HASAN FATİH UĞURDAĞ Çarşamba 08:40 - 11:30
EE 350.A Elektronik II, MEHMET PARLAK Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 12:40 - 15:30
EE 392.A Endüstriyel Kumanda Sistemleri, HASAN TAHSİN TOPLAR Salı 11:40 - 14:30
EE 396.A Otomotiv Elektroniği (Sertifika Seçmeli), UMUT BAŞARAN Çarşamba 17:40 - 20:30
EE 421.A Sayısal Görüntü İşleme, ARİF TANJU ERDEM Pazartesi 11:40 - 14:30
EE 444.A Kablosuz Haberleşme, MURAT UYSAL Çarşamba 11:40 - 14:30
EE 450.A Kablosuz Ağlar, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 473.A Enerji Sistemleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
EE 488.A Fotonik, KADİR DURAK Perşembe 09:40 - 12:30
EE 491.A Kontrol sistemleri, CENK DEMİROĞLU Salı 08:40 - 11:30
ENG 303.A Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Salı 15:40 - 18:30
ENG 303.B Teknik İletişim, SERKAN ARAS Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.C Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 303.D Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 13:40 - 16:30
ENG 303.E Teknik İletişim, PETEK ŞİRİN Salı 15:40 - 18:30
ENG 303.F Teknik İletişim, PETEK ŞİRİN Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.G Teknik İletişim, PETEK ŞİRİN Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 303.H Teknik İletişim, PETEK ŞİRİN Perşembe 13:40 - 16:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ÖMER MAHİR SARIGÜL Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 303.K Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Pazartesi 15:40 - 18:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 08:40 - 11:30
ENTR 304.A Kullanıcı Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Çarşamba 15:40 - 18:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENTR 404.A İş Planı, ABRARALI MOHAMMADUSMANALI SAIYED Çarşamba 11:40 - 14:30
ENTR 406.A Yeni Girişimlerde Hukuki Altyapı, ALİ GÜDEN Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Pazartesi 15:40 - 18:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Çarşamba 13:40 - 16:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 101.B Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
FRE 102.A Fransızca II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Cuma 16:40 - 18:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 17:40 - 19:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
GARM 363.A Dünya Yemek Kültürleri, GÜZİN YALIN Salı 14:40 - 17:30
GER 101.A Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.B Almanca I, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
GER 101.E Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
GER 101.F Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
GER 102.B Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 201.A Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.B Almanca III, HANDA YILDIZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Çarşamba 13:40 - 16:30
HIST 103.B Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Salı 09:40 - 12:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Salı 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.E Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 310.A Balkan Tarihi, MERİH EROL Salı 15:40 - 18:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 132.A Odalar Bölümü Yönetimi ve Teknolojileri, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
HMAN 336.A Sanat Tarihi, ŞEBNEM DÖNBEKCİ Çarşamba 11:40 - 14:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 15:40 - 17:30
IBUS 102.A Kültürlerarası İletişim Seminer II, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 09:40 - 11:30
IBUS 302.A Uluslararası Finans, FUNDA AFACAN Salı 15:40 - 18:30
IBUS 401.A Uluslararası Ticaret Hukuku, ALİ GÜDEN Perşembe 10:40 - 13:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Salı 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 15:40 - 18:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Çarşamba 11:40 - 14:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 359.A İstatistksel Analiz Sistemi ile Makine Öğrenmesi, OKAN ÖRSAN ÖZENER Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 360.A İş Analizi, AHMET SALT TARIMCI Cuma 15:40 - 18:30
IE 388.A İş Etüdü ve Ergonomi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), ETEM KAVAK Perşembe 15:40 - 18:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 08:40 - 11:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, DERYA ACAR KALDIRIM Perşembe 10:40 - 13:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Pazartesi 08:40 - 11:30
IR 204.A Uluslararası Örgütler, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Cuma 08:40 - 11:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 08:40 - 11:30
IR 317.A Askeri Strateji, KONSTANTINOS TRAVLOS Cuma 15:40 - 18:30
IR 318.A Avrupa'yı Keşfetmek!, DENİZ SERT Salı 12:40 - 15:30
IR 335.A Politik Ekoloji, ÖZLEM ASLAN Cuma 15:40 - 18:30
IR 403.A Küresel Gıda Politikaları, FAİK GÜR Perşembe 08:40 - 11:30
IR 405.A Türkiye Siyasetinde Seçilmiş Konular, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Salı 08:40 - 11:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Cuma 08:40 - 11:30
IR 414.A Avrupa'da Göç ve Hareketlilik, DENİZ SERT Pazartesi 13:40 - 16:30
IR 416.A Küresel Güvenliğin Geleceği, SAMARJIT GHOSH Perşembe 12:40 - 15:30
IR 419.A Toplumsal Hareketler ve Protestolar , TÜLAY DENİZ ERKMEN Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 420.A Siyasal ve Toplumsal Açıdan Popüler Müzik, CEREN MERT TRAVLOS Salı 15:40 - 18:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ITA 101.B İtalyanca I, DENİZ KILAVUZ Pazartesi 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 16:40 - 18:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 17:40 - 19:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 08:40 - 10:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 242.A İngiliz Hukukuna Giriş, IŞIL ÖKTEN Perşembe 13:40 - 15:30
LAW 243.A İdare Hukuku Uygulamaları, ÖZGE DİDEM BOULANGER Cuma 14:40 - 16:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Salı 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 104.C Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.D Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 09:40 - 11:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, CAN DEHA KARIKSIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 201.A Sosyal Bilimler için Olasılık, MUZAFFER AKAT Perşembe 17:40 - 18:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
MATH 201.B Sosyal Bilimler için Olasılık, MUZAFFER AKAT Perşembe 17:40 - 18:30
Salı 13:40 - 16:30
MATH 202.A Sosyal Bilimler için İstatistik, BILIANA STEFANOVA GYUNER Perşembe 13:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
MATH 202.B Sosyal Bilimler için İstatistik, BILIANA STEFANOVA GYUNER Perşembe 13:40 - 14:30
Salı 12:40 - 15:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Salı 08:40 - 10:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 10:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Pazartesi 15:40 - 18:30
ME 112.A İmalat Metotlarına Giriş, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 16:40 - 18:30
ME 202.A Termodinamik, ALTUĞ MELİK BAŞOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Salı 11:40 - 13:30
Cuma 14:40 - 16:30
ME 212.A Katı Mekaniği, POLAT ŞENDUR Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ME 214.A Mühendislikte Sayısal Analiz, ALTUĞ MELİK BAŞOL Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 312.A Makina Sistemleri ve Kontrol, REGAİP BARKAN UĞURLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 321.A Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Çarşamba 10:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 324.A Termal Sistem Tasarımı, ALTUĞ MELİK BAŞOL Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ME 334.A Makina Tasarımı, ÖZKAN BEBEK Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
ME 417.A Mekatronik, REGAİP BARKAN UĞURLU Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 14:40 - 16:30
ME 425.A İleri Isı Transferi, MEHMET ARIK Salı 12:40 - 13:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ME 435.A Malzemelerin Fiziksel Özellikleri, HANDE ÖZTÜRK Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 442.A İnsan Hareketinin Biomekaniği, RAMAZAN ÜNAL Cuma 16:40 - 19:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ERGÜN ÖNÖZ Cuma 14:40 - 17:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ERGÜN ÖNÖZ Perşembe 13:40 - 16:30
MGMT 401.A Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi, ERIK DEN HARTIGH Cuma 09:40 - 12:30
MGMT 402.A Strateji, EMRE KARALİ Cuma 14:40 - 17:30
MGMT 402.B Strateji, MEHMET ERDEM GENÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 404.A Uluslararası Yönetim, ERGÜN ÖNÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 104.A Nesneye Dayalı Programlama Temelleri, MUAMMER YÜZÜGÜLDÜ Cuma 14:40 - 17:30
MIS 304.A Bilişim Güvenliği, AYTEKİN GÜZELİŞ Çarşamba 08:40 - 11:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
MIS 311.A Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, ORÇUN TEMİZKAN Cuma 14:40 - 17:30
MIS 311.B Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Salı 08:40 - 11:30
MIS 311.C Yönetim Bilişim Sistemlerine Giriş, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 14:40 - 17:30
MIS 315.A Veri Analizi ve Karar Modellemesi, NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN Perşembe 14:40 - 17:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Çarşamba 08:40 - 11:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 415.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Çarşamba 10:40 - 13:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 09:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, TUBA GÖZBAŞI Perşembe 16:40 - 17:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
OPER 202.C Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 09:30
OPER 312.A Tedarik Zinciri Yönetimi, EYLEM KOCA Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 120.A Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 18:40 - 20:30
PE 157.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 16:40 - 18:30
PE 157.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 157.C Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 16:40 - 18:30
PE 157.D Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 18:40 - 20:30
PE 169.A Temel Fitnes Eğitimi, TUĞÇE KAYĞUSUZ Salı 08:40 - 10:30
PE 169.B Temel Fitnes Eğitimi, TUĞÇE KAYĞUSUZ Salı 10:40 - 12:30
PE 169.C Temel Fitnes Eğitimi, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Perşembe 08:40 - 10:30
PE 169.D Temel Fitnes Eğitimi, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Perşembe 10:40 - 12:30
PE 169.E Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 169.F Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 169.G Temel Fitnes Eğitimi, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 16:40 - 18:30
PE 169.H Temel Fitnes Eğitimi, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 18:40 - 20:30
PHIL 102.A Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 08:40 - 11:30
PHYS 101.A Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Cuma 08:40 - 10:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Pazartesi 16:40 - 18:30
PHYS 111.A Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 111.B Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 09:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Cuma 09:40 - 10:30
PSY 100.C Genel Psikoloji, ALPER AÇIK Cuma 10:40 - 11:30
PSY 424.A Birey, Aile ve Kültürel Çeşitlilik, MÜNEVVER SELENGA GÜRMEN Çarşamba 15:40 - 17:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
RUS 101.C Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Cuma 14:40 - 16:30
Salı 16:40 - 18:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 08:40 - 11:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 250.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 13:40 - 15:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Çarşamba 11:40 - 13:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Perşembe 12:40 - 14:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Salı 13:40 - 15:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Salı 12:40 - 15:30
SEC 402.B İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Çarşamba 18:40 - 21:30
SEC 403.A Sektörel Uygulama III, HÜSEYİN MURAT AKIN Salı 18:40 - 19:30
Cuma 17:40 - 20:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, ÖZLEM İNANÇ Salı 15:40 - 18:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Pazartesi 12:40 - 15:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
SOC 201.E Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Perşembe 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.B İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
SPA 202.A İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.B İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
SPA 202.C İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 17:40 - 20:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 18:40 - 21:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 17:30
TURK 102.C Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Salı 17:40 - 20:30
TURK 102.D Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Perşembe 17:40 - 20:30