Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İnşaat Mühendisliği Lisans

BSCE Zorunlu Dersler
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
CE 112.A Statik, DERYA DENİZ Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 203.A Mukavemet, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
CE 205.A Yapı Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 217.A İnşaat Mühendisliğinde Olasılık ve İstatistik, TANER YILMAZ Çarşamba 10:40 - 13:30
CE 301.A Yapı Statiği, BÜLENT ERKMEN Perşembe 13:40 - 15:30
Salı 12:40 - 14:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 10:40 - 12:30
CE 304.A Betonarme, BÜLENT ERKMEN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, BEKİR OĞUZ BARTIN Çarşamba 09:40 - 12:30
CE 311.A Hidrolik, YİĞİT CAN ALTAN Perşembe 15:40 - 17:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 441.A İnşaat Mühendisliği Bitirme Projesi, MUSTAFA ATİLLA ANSAL
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, YAŞAR SAFKAN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ECON 210.A İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Perşembe 15:40 - 18:30
ECON 210.B İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Salı 08:40 - 11:30
ECON 210.C İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Cuma 16:40 - 19:30
ENG 101.A İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AA İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Perşembe 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AE İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ENG 101.AF İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 101.AG İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AH İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Perşembe 11:40 - 13:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 101.AI İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AJ İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AK İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AL İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.AM İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AN İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AO İngilizce I, BURAK ŞENEL Perşembe 14:40 - 16:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AP İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AQ İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.B İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Perşembe 11:40 - 13:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.D İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.E İngilizce I, SELEN YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.G İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.H İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.I İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.J İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.K İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.M İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.N İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.P İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.Q İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.R İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.S İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.T İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Perşembe 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.U İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.W İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.X İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.D İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.E İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.F İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.G İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.H İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.I İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.J İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.K İngilizce II, SAADET TIKAÇ Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.L İngilizce II, MARIJA VELLA Salı 13:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ENG 102.M İngilizce II, MARIJA VELLA Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.N İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.O İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.P İngilizce II, PETEK ŞİRİN Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.B Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ALI NEZAMI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ALI NEZAMI Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.E Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.F Teknik İletişim, SERKAN ARAS Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.H Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 10:40 - 13:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Salı 10:40 - 13:30
ENG 303.L Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Pazartesi 16:40 - 18:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 16:40 - 18:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
MATH 211.D Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 08:40 - 10:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 16:40 - 18:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.AE Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 08:40 - 10:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞİMA BEGÜM İMŞİR Salı 15:40 - 17:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 10:40 - 12:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Cuma 16:40 - 18:30
BSCE Staj
CE 300.A Yaz Stajı I
FE - Seçmeli (Mühendislik Sertifika)
CE 395.A İklim Değişikliğine Uyumlu Şehirler (Sertifika Seçmeli), YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 09:40 - 12:30
CS 391.A Web Uygulama Geliştirme (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Cuma 08:40 - 11:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Pazartesi 08:40 - 10:30
EE 394.A Kablosuz İletişim Mühendisliği Teknolojileri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 392.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri (Sertifika Seçmeli), MEHMET SİCİMOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Salı 17:40 - 20:30
ME 396.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Perşembe 14:40 - 17:30
BSCE Seçmeli (CE)
CE 395.A İklim Değişikliğine Uyumlu Şehirler (Sertifika Seçmeli), YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 424.A Geoteknik Yapılar, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Cuma 09:40 - 12:30
CE 461.A Insaat Projelerinde Risk Yonetimi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
FE - Seçmeli (Sosyal Bilimler) Dersler
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 10:40 - 13:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 14:40 - 17:30
HUM 304.A Film Yoluyla Kültürü Anlamak, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 14:40 - 18:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 08:40 - 11:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BERNA ARSLAN Perşembe 13:40 - 16:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Perşembe 13:40 - 16:30
FE - Seçmeli (Serbest)
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, TOLGA SİRKECİOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 15:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Perşembe 11:40 - 13:30
Salı 10:40 - 12:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 101.C Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Cuma 08:40 - 11:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 13:40 - 16:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Cuma 09:40 - 12:30
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Salı 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 12:30
AVT 201.A Uçuş Prensipleri, ÇAĞLAR ÜÇLER Salı 13:40 - 16:30
CE 395.A İklim Değişikliğine Uyumlu Şehirler (Sertifika Seçmeli), YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 424.A Geoteknik Yapılar, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Cuma 09:40 - 12:30
CE 461.A Insaat Projelerinde Risk Yonetimi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
COD 101.A İletişim Tasarımına Giriş, SİMGE ORHUN Çarşamba 09:40 - 12:30
COD 303.A Yaratıcılık ve İnovasyon, BURHANETTİN AYKUT ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Perşembe 13:40 - 16:30
COD 319.A Mekansal İletişim, SİMGE ORHUN Perşembe 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 403.A Etkileşimli Pazarlama, SİNAN GÜNAL Cuma 14:40 - 17:30
CS 102.A Nesneye Dayalı Programlama, NİTEL MUHTAROĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, EMRE SEFER Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Pazartesi 11:40 - 14:30
CS 321.A Programlama Paradigmaları, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CS 391.A Web Uygulama Geliştirme (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Cuma 08:40 - 11:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A Yazılım Tasarım Örüntüleri, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Cuma 18:40 - 20:30
Çarşamba 15:40 - 16:30
CS 449.A Doğal Dil İşlemeye Giriş, OLCAY TANER YILDIZ Salı 09:40 - 12:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 09:40 - 13:30
CS 452.A Python ile Veri Bilimi, REYHAN AYDOĞAN Çarşamba 09:40 - 12:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 13:40 - 16:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, ÖZGÜN EKİCİ Salı 09:40 - 12:30
ECON 203.A Para ve Bankacılık, AYŞE ERTUĞRUL BAYKAN Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 301.A Ekonometri I, SUPHİ ŞEN Perşembe 12:40 - 15:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, ÜMİT ÖZLALE Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
EE 202.A Devre Analizi, MEHMET PARLAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Salı 11:40 - 14:30
EE 301.A Elektronik I, MEHMET PARLAK Pazartesi 14:40 - 17:30
EE 303.A Güç Sistemlerinin Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Salı 08:40 - 11:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
EE 362.A Sayısal Elektronik ve FPGA Tasarımı, HASAN FATİH UĞURDAĞ Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Çarşamba 13:40 - 16:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Pazartesi 08:40 - 10:30
EE 394.A Kablosuz İletişim Mühendisliği Teknolojileri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 15:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 11:40 - 14:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Salı 10:40 - 13:30
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Salı 08:40 - 11:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 404.A Sabit Getirili Menkul Kıymetler, EMRAH AHİ Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, ÜMİT YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
FRE 101.B Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Cuma 15:40 - 17:30
Salı 13:40 - 15:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Perşembe 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.A Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Cuma 09:40 - 11:30
Salı 08:40 - 10:30
GER 101.B Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
GER 101.C Almanca I, HANDA YILDIZ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
GER 101.D Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.E Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 101.F Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 15:40 - 17:30
GER 101.G Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 18:40 - 20:30
Cuma 18:40 - 20:30
GER 102.A Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 102.B Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, HANDA YILDIZ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
GER 202.B Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 10:40 - 13:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 10:40 - 13:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Çarşamba 18:40 - 20:30
HUM 304.A Film Yoluyla Kültürü Anlamak, SUSAN BETH ROTTMANN Cuma 14:40 - 18:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Salı 09:40 - 12:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Salı 08:40 - 11:30
IE 203.B Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 15:40 - 18:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Salı 11:40 - 14:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 14:40 - 17:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Cuma 14:40 - 17:30
IE 360.A İş Analizi, AHMET SALT TARIMCI Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 364.A Yöneylem Araştırması Uygulamaları Geliştirme, UMUT BEŞİKCİ Çarşamba 10:40 - 13:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 392.A SAP ile Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri (Sertifika Seçmeli), MEHMET SİCİMOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Salı 17:40 - 20:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Çarşamba 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 203.A Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Çarşamba 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, EVREN BALTA PAKER Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 301.A Diplomasi Tarihi, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Perşembe 15:40 - 18:30
IR 323.A Rusya Siyaseti, EVREN BALTA PAKER Salı 12:40 - 15:30
IR 328.A Otoriter Rejimler, TÜLAY DENİZ ERKMEN Çarşamba 11:40 - 14:30
IR 334.A Avrupa Entegrasyonunun Ekonomi Politiği, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Perşembe 08:40 - 11:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politikası, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, CHRISTINA VELENTZA Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 415.A Karşılaştırmalı Siyasi Liderlik, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Salı 08:40 - 11:30
IR 417.A Kentler ve Savaş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ITA 101.C İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Salı 13:40 - 15:30
Cuma 15:40 - 17:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 242.A İngiliz Hukukuna Giriş, IŞIL ÖKTEN Perşembe 13:40 - 15:30
LAW 243.A İdare Hukuku Uygulamaları, ÖZGE DİDEM BOULANGER Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 14:40 - 16:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Cuma 10:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
MATH 113.D Mühendislik için Yüksek Matematik, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Pazartesi 12:40 - 15:30
MATH 403.A Sayısal Lineer Cebir, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 09:40 - 12:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 111.B Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 09:40 - 12:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Pazartesi 09:40 - 11:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ME 396.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Perşembe 14:40 - 17:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Çarşamba 10:40 - 13:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 09:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 08:40 - 11:30
ME 440.A Mekanik Titreşimler, POLAT ŞENDUR Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Perşembe 08:40 - 11:30
MKTG 201.B Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Salı 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
MKTG 201.D Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Çarşamba 09:40 - 12:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Çarşamba 08:40 - 11:30
MKTG 415.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Salı 08:40 - 11:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 16:40 - 18:30
PE 107.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 107.C Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 16:40 - 18:30
PE 107.D Satranç, ERSİN BAYSAN Cuma 18:40 - 20:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitnes Eğitimi, TUĞÇE KAYĞUSUZ Salı 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitnes Eğitimi, TUĞÇE KAYĞUSUZ Salı 10:40 - 12:30
PE 119.C Temel Fitnes Eğitimi, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Perşembe 08:40 - 10:30
PE 119.D Temel Fitnes Eğitimi, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Perşembe 10:40 - 12:30
PE 119.E Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.F Temel Fitnes Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 119.G Temel Fitnes Eğitimi, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 16:40 - 18:30
PE 119.H Temel Fitnes Eğitimi, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 18:40 - 20:30
PE 120.A Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 18:40 - 20:30
PHYS 111.C Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Perşembe 14:40 - 17:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Pazartesi 08:40 - 11:30
PSY 427.A İşyerinde Toplumsal Cinsiyet, Liderlik ve Çeşitlilik, HAYRİYE CANAN SÜMER Çarşamba 13:40 - 16:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 17:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 09:40 - 11:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
SEC 210.A Herkes için Veri Bilimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 09:40 - 12:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 250.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Çarşamba 11:40 - 13:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Perşembe 11:40 - 13:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Çarşamba 08:40 - 11:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BERNA ARSLAN Perşembe 13:40 - 16:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Perşembe 13:40 - 16:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.E İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 101.F İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 101.G İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 12:40 - 14:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 202.B İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 17:40 - 20:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 17:40 - 20:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 17:40 - 20:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 17:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 17:40 - 20:30