Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Bilgisayar Mühendisliği Lisans

BSCS Zorunlu
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), JASON NICK SHING LAU Salı 08:40 - 11:30
CS 401.A Bilgisayar Mühendisliği Bitirme Projesi I, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ
CS 402.A Bilgisayar Mühendisliği Bitirme Projesi II, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ
ECON 210.A İktisada Giriş, BERNA TUNCAY ALPANDA Perşembe 12:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 101.A İngilizce I, PETEK ŞİRİN Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ENG 101.B İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.C İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 14:40 - 17:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ENG 101.D İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.E İngilizce I, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.F İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Salı 14:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.A İngilizce II, ALI NEZAMI Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ENG 102.B İngilizce II, GÜLÇİN COŞGUN Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.C İngilizce II, ÖMER MAHİR SARIGÜL Pazartesi 14:40 - 17:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.D İngilizce II, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 09:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.E İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.G İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.H İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 11:40 - 14:30
Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 303.A Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 17:30
ENG 303.B Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Pazartesi 09:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 11:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖNDER UÇAR Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, MEHMET ÖZ Pazartesi 10:40 - 13:30
Salı 09:40 - 12:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, BERKAY ANAHTARCI Salı 13:40 - 16:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
MATH 217.A Olasılık ve İstatistik, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 11:40 - 15:30
Perşembe 11:40 - 15:30
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Salı 20:40 - 21:30
Perşembe 20:40 - 21:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 20:40 - 22:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Cuma 14:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Cuma 08:40 - 12:30
FE Sosyal Bilimler Seçmeli
HIST 103.A Dünya Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Çarşamba 13:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 18:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, ASLIHAN PERİHAN TURAN ZARA Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 11:40 - 14:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, AYŞE DENİZ ÜNAN GÖKTAN Salı 12:40 - 15:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
FE Serbest Seçmeli
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Çarşamba 11:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 11:30
FRE 201.A Fransızca III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 201.A Almanca III, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 12:40 - 15:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
HIST 103.A Dünya Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Çarşamba 13:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 18:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 12:40 - 15:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Pazartesi 15:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 11:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Salı 08:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, ASLIHAN PERİHAN TURAN ZARA Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 11:40 - 14:30
IR 203.A Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, ABDULLAH ERDEM DEMİRTAŞ Salı 12:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 17:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
IR 416.A Küresel Güvenliğin Geleceği, SAMARJIT GHOSH Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 13:40 - 16:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
LAW 203.A Tahkim Kuralları, JOCELYNE ALAYAN Pazartesi 11:40 - 15:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, JOCELYNE ALAYAN Salı 11:40 - 15:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Çarşamba 09:40 - 15:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Perşembe 13:40 - 16:30
Salı 08:40 - 11:30
MKTG 201.A Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Salı 14:40 - 17:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Salı 10:40 - 13:30
Perşembe 13:40 - 16:30
RUS 101.A Rusça I, ANNA EKICI Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, AYŞE DENİZ ÜNAN GÖKTAN Salı 12:40 - 15:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
SPA 101.A İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Cuma 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
SPA 201.A İspanyolca III, FABIANA CARINA ZALAZAR Pazartesi 14:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI GÜRSES Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
Cuma 10:40 - 12:30