Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

BSEE Zorunlu
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 14:40 - 16:30
BUS 102.B İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
CS 104.A Programlamaya Giriş, MİNE BANU TEKMAN Pazartesi 08:40 - 10:30
ECON 210.A İktisada Giriş, ERCAN ASLAN Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 210.B İktisada Giriş, ERCAN ASLAN Cuma 15:40 - 18:30
EE 202.A Devre Analizi, TAYLAN AKDOĞAN Salı 10:40 - 13:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, İLKER HAMZAOĞLU Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 204.A Elektromanyetik, PARVIZ ELAHI Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 16:40 - 18:30
EE 301.A Elektronik I, KADİR DURAK Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 321.A Mikroişlemciler, HASAN FATİH UĞURDAĞ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 401.A Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bitirme Projesi I, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Perşembe 14:40 - 15:30
EE 402.A Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bitirme Projesi II, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Pazartesi 13:40 - 15:30
ENG 101.A İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AA İngilizce I, DİDEM TARTAN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.AB İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AC İngilizce I, SHIVA KHOEI OSKOUEI Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, SHIVA KHOEI OSKOUEI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
ENG 101.AE İngilizce I, SHIVA KHOEI OSKOUEI Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 101.B İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 101.C İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.D İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.E İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 101.F İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.G İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.H İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.I İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.J İngilizce I, MİNA DOST Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.K İngilizce I, MİNA DOST Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.L İngilizce I, MİNA DOST Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.M İngilizce I, DİDEM TARTAN Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.N İngilizce I, DENİZ KILAVUZ Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, DİDEM TARTAN Perşembe 13:40 - 15:30
Cuma 15:40 - 17:30
ENG 101.P İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.Q İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.R İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.S İngilizce I, DENİZ KILAVUZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.T İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Cuma 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.U İngilizce I, DENİZ KILAVUZ Perşembe 11:40 - 13:30
Salı 12:40 - 14:30
ENG 101.V İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.W İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Cuma 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.X İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.Y İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Cuma 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.Z İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.A İngilizce II, IŞIL ÖZDEMİR Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.AA İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.AB İngilizce II, BURAK ŞENEL Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.AC İngilizce II, BURAK ŞENEL Perşembe 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.AD İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.AE İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 12:40 - 14:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.AF İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Cuma 10:40 - 12:30
Salı 14:40 - 16:30
ENG 102.AG İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.AH İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 14:40 - 16:30
Salı 16:40 - 18:30
ENG 102.AI İngilizce II, PETEK ŞİRİN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.AJ İngilizce II, ÖMER MAHİR SARIGÜL Perşembe 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.B İngilizce II, IŞIL ÖZDEMİR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.C İngilizce II, IŞIL ÖZDEMİR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.D İngilizce II, ELİF KANDEMİR Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.E İngilizce II, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.F İngilizce II, ELİF KANDEMİR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.G İngilizce II, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 102.H İngilizce II, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.I İngilizce II, NİL ALGAN BİLEN Cuma 10:40 - 12:30
Salı 11:40 - 13:30
ENG 102.J İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.K İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.L İngilizce II, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 11:40 - 13:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.M İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 102.N İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.O İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.P İngilizce II, GITI AMININAJAFI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 102.Q İngilizce II, GITI AMININAJAFI Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.R İngilizce II, GITI AMININAJAFI Cuma 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.S İngilizce II, ALI NEZAMI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 102.T İngilizce II, ALI NEZAMI Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.U İngilizce II, ALI NEZAMI Çarşamba 15:40 - 17:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.V İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.W İngilizce II, SAADET TIKAÇ Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.X İngilizce II, SAADET TIKAÇ Perşembe 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.Y İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 102.Z İngilizce II, SEDEF ERDOĞAN GIOVANELLI Perşembe 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 303.A Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 11:40 - 14:30
ENG 303.B Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.D Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, İLKAY TUZCU TIĞLI Salı 11:40 - 14:30
ENG 303.F Teknik İletişim, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.I Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.K Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 303.L Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.M Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Perşembe 11:40 - 14:30
FE 101.A Mühendis Olmak, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Cuma 11:40 - 12:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, CANAN BALKAN Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, CANAN BALKAN Pazartesi 12:40 - 14:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, CANAN BALKAN Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Salı 14:40 - 16:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Cuma 16:40 - 18:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, ENDER ABADOĞLU Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, ENDER ABADOĞLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, CÜNEYT FERAHLAR Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, CÜNEYT FERAHLAR Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 104.C Mühendislik için Yüksek Matematik II, AYÇA ÇEŞMELİOĞLU GÜL Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 104.D Mühendislik için Yüksek Matematik II, AYÇA ÇEŞMELİOĞLU GÜL Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, BURÇİN GÜNEŞ Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, CAN DEHA KARIKSIZ Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 217.A Olasılık ve İstatistik, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 13:40 - 15:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
MATH 217.B Olasılık ve İstatistik, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 101.A Fizik I, BARIŞ DEMİRBAY Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, BARIŞ DEMİRBAY Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, BARIŞ DEMİRBAY Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, PARVIZ ELAHI Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, PARVIZ ELAHI Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, YEŞİM NALKESEN AKIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, YEŞİM NALKESEN AKIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.D Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.E Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.EE Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.F Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 19:40 - 20:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 10:40 - 12:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.AA Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.AB Türk Dili ve Edebiyatı II, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.AC Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.AD Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Çarşamba 10:40 - 12:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 10:40 - 12:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Salı 10:40 - 12:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Çarşamba 10:40 - 12:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 13:40 - 15:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 11:40 - 13:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 11:40 - 13:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 10:40 - 12:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 11:40 - 13:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 14:40 - 16:30
FE Sertifika Seçmeli
CE 398.A Geoteknik Saha İncelemeleri (Sertifika Seçmeli), MUSTAFA ATİLLA ANSAL Çarşamba 10:40 - 13:30
CS 391.A Web Uygulama Geliştirme (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 399.A Haberleşme Güvenliği (Sertifika Seçmeli), HACI HAKAN KILINÇ Salı 09:40 - 12:30
EE 396.A Otomotiv Elektroniği (Sertifika Seçmeli), UMUT BAŞARAN Cuma 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), AHMET SALT TARIMCI Cuma 16:40 - 19:30
Cuma 16:40 - 19:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Salı 17:40 - 20:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Çarşamba 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, DERYA ACAR KALDIRIM Cuma 08:40 - 11:30
ME 395.A Endüstriyel Robot Programlama, ÖZKAN BEBEK Pazartesi 13:40 - 16:30
BSEE Program-İçi Seçmeli
CS 102.A Nesneye Dayalı Programlama, KÜBRA KALKAN ÇAKMAKCİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 105.A Nesne-Yönelimli Programlamaya Giriş, ESMA MERAL Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, OLCAY TANER YILDIZ Salı 08:40 - 10:30
CS 201.B Veri Yapıları ve Algoritmalar, OLCAY TANER YILDIZ Salı 10:40 - 12:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 14:40 - 18:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, İSMAİL AKTÜRK Salı 13:40 - 16:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 333.A Algoritma Analizi, EMRE SEFER Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CS 350.A İşletim Sistemleri, İSMAİL ARI Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 423.A Bilgisayarla Görme, HASAN FEHMİ ATEŞ Pazartesi 08:40 - 11:30
CS 446.A Network Teknolojilerinin Güvenliği, KÜBRA KALKAN ÇAKMAKCİ Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 466.A Derin Öğrenmeye Giriş, SEDAT ÖZER Perşembe 14:40 - 17:30
EE 302.A AI Tabanlı Sayısal Sinyal İşleme, CENK DEMİROĞLU Perşembe 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
EE 350.A Elektronik II, TURGUT FEYİZ Salı 10:40 - 13:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Cuma 16:40 - 19:30
EE 421.A Sayısal Görüntü İşleme, ÇİĞDEM EROĞLU ERDEM Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 423.A Sinyal İşleme için Derin Öğrenme , CENK DEMİROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 14:40 - 15:30
EE 432.A Sinyal işleme için ileri MATLAB, MOHAMMED ELAMASSIE Çarşamba 09:40 - 12:30
EE 444.A Kablosuz Haberleşme, MOHAMMED ELAMASSIE Perşembe 11:40 - 14:30
EE 450.A Kablosuz Ağlar, EVŞEN YANMAZ ADAM Salı 09:40 - 12:30
EE 473.A Enerji Sistemleri, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 475.A Elektrikli Mobilite Ekosistemi, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 09:40 - 12:30
EE 480.A İleri Optoelektronik: Yenilikçi Tasarımlar, KADİR DURAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 491.A Kontrol sistemleri, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Çarşamba 12:40 - 15:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Perşembe 08:40 - 11:30
ME 417.A Mekatronik, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
FE Sosyal Bilimler Seçmeli
HIST 103.A Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 12:40 - 15:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.B Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 104.C Dünya Tarihi II, EZGİ BURCU IŞIL Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.D Dünya Tarihi II, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 311.A Seyahat ve Acaibin Tarihi, FERAY COŞKUN Perşembe 15:40 - 18:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Cuma 09:40 - 12:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Perşembe 12:40 - 15:30
IR 313.A Tartışmalı Fikirler: Politik ve Toplumsal Konular, EZGİ ELÇİ Salı 08:40 - 11:30
IR 318.A Avrupa'yı Keşfetmek!, DENİZ SERT Perşembe 08:40 - 11:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, MURAT SOMER Cuma 14:40 - 17:30
MUSIC 103.A Dünya Müzikleri, KAMİL ERDEM Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU GÜRLEYİK Cuma 15:40 - 18:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Salı 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, ALİ YAĞIZ YILDIZ Çarşamba 13:40 - 16:30
SOC 302.A Din ve Sekülerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Perşembe 08:40 - 11:30
FE Serbest Seçmeli
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ARCH 432.A Bitki Materyali, BEYZA ŞAT Salı 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Salı 08:40 - 11:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 08:40 - 11:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 103.A Karakalem, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 110.A Ebru Sanatı, EDA SAİME ÖZBEKKANGAY ÇAKIR Cuma 15:40 - 17:30
ART 111.A Yazmacılık Sanatı, MÜZEYYEN TÜYSÜZ PULAT Cuma 10:40 - 12:30
AVM 315.A Havacılıkta Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık, ÖZGE YANIKOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
AVM 415.A Havacılıkta Sürdürülebilirlik, SENA KILIÇ Perşembe 09:40 - 12:30
CE 102.A İnşaat Mühendisliğine Giriş, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Çarşamba 12:40 - 14:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 306.A Temel İnşaatı, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 14:40 - 16:30
CE 311.A Hidrolik, YİĞİT CAN ALTAN Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 08:40 - 10:30
CE 398.A Geoteknik Saha İncelemeleri (Sertifika Seçmeli), MUSTAFA ATİLLA ANSAL Çarşamba 10:40 - 13:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, BÜLENT ERKMEN Perşembe 08:40 - 11:30
CE 468.A Denizcilik Mühendisliğinde Makine Öğrenmesi Uygulamalarına Giriş, YİĞİT CAN ALTAN Perşembe 08:40 - 11:30
CE 471.A İnşaat Sözleşmesi Dinamikleri: Navigasyon Karmaşıklıkları ve Stratejik Perspektifler, AYŞE FERİDE ARMANGİL GÖKALP Salı 12:40 - 15:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Cuma 08:40 - 10:30
Salı 10:40 - 12:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 17:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Çarşamba 13:40 - 16:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
COD 320.A 3 Boyutlu Modelleme, ATANUR ANDIÇ Pazartesi 13:40 - 16:30
Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 321.A Görsel Üretim, Gerçekçilik ve Etik, ZEYNEP MERVE UYGUN AZİZOĞLU Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, YASEMİN YILDIRIM Salı 09:40 - 12:30
Salı 09:40 - 12:30
COD 412.A Medya İçin İşitsel Tasarım, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 413.A Post Prodüksiyon Teknikleri, VOLKAN DAVUT MENGİ Cuma 14:40 - 17:30
COD 420.A Sinema Akımları, METİN ÇAVUŞ Çarşamba 09:40 - 12:30
CS 102.A Nesneye Dayalı Programlama, KÜBRA KALKAN ÇAKMAKCİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 105.A Nesne-Yönelimli Programlamaya Giriş, ESMA MERAL Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, OLCAY TANER YILDIZ Salı 08:40 - 10:30
CS 201.B Veri Yapıları ve Algoritmalar, OLCAY TANER YILDIZ Salı 10:40 - 12:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 14:40 - 18:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, İSMAİL AKTÜRK Salı 13:40 - 16:30
CS 304.A Yapay Zeka, Makina Öğrenmesi ve Veri Bilimine Giriş, ÇİĞDEM EROĞLU ERDEM Perşembe 08:40 - 11:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 333.A Algoritma Analizi, EMRE SEFER Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CS 350.A İşletim Sistemleri, İSMAİL ARI Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 391.A Web Uygulama Geliştirme (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 399.A Haberleşme Güvenliği (Sertifika Seçmeli), HACI HAKAN KILINÇ Salı 09:40 - 12:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 11:40 - 14:30
CS 413.A Derin Öğrenme Hızlandırıcı Mimarileri, İSMAİL AKTÜRK Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 08:40 - 11:30
CS 419.A Paralel Hesaplama, NİTEL MUHTAROĞLU Cuma 08:40 - 11:30
CS 423.A Bilgisayarla Görme, HASAN FEHMİ ATEŞ Pazartesi 08:40 - 11:30
CS 446.A Network Teknolojilerinin Güvenliği, KÜBRA KALKAN ÇAKMAKCİ Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 449.A Doğal Dil İşlemeye Giriş, ZEYNEP İLKNUR KARADENİZ EROL Salı 15:40 - 18:30
CS 451.A Yapay Zekaya Giriş, REYHAN AYDOĞAN Salı 08:40 - 11:30
CS 452.A Python ile Veri Bilimi, EMRE SEFER Salı 12:40 - 15:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, OLCAY TANER YILDIZ Pazartesi 11:40 - 14:30
CS 466.A Derin Öğrenmeye Giriş, SEDAT ÖZER Perşembe 14:40 - 17:30
CS 476.A Çevik Yazılım Geliştirme, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
EE 302.A AI Tabanlı Sayısal Sinyal İşleme, CENK DEMİROĞLU Perşembe 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
EE 350.A Elektronik II, TURGUT FEYİZ Salı 10:40 - 13:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Cuma 16:40 - 19:30
EE 396.A Otomotiv Elektroniği (Sertifika Seçmeli), UMUT BAŞARAN Cuma 08:40 - 11:30
EE 421.A Sayısal Görüntü İşleme, ÇİĞDEM EROĞLU ERDEM Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 423.A Sinyal İşleme için Derin Öğrenme , CENK DEMİROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 14:40 - 15:30
EE 432.A Sinyal işleme için ileri MATLAB, MOHAMMED ELAMASSIE Çarşamba 09:40 - 12:30
EE 444.A Kablosuz Haberleşme, MOHAMMED ELAMASSIE Perşembe 11:40 - 14:30
EE 450.A Kablosuz Ağlar, EVŞEN YANMAZ ADAM Salı 09:40 - 12:30
EE 473.A Enerji Sistemleri, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 475.A Elektrikli Mobilite Ekosistemi, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 09:40 - 12:30
EE 480.A İleri Optoelektronik: Yenilikçi Tasarımlar, KADİR DURAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 491.A Kontrol sistemleri, HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH HAMZA AHMED MOUSA MAKHAMREH Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 111.A Kurmaca Metinler Yoluyla Dil Öğrenimi, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 15:40 - 18:30
ENG 112.A Eleştirel Okuma ve Söylem Analizi, ÖMER MAHİR SARIGÜL Salı 08:40 - 11:30
ENG 114.A Dil ve Sinema, SERKAN ARAS Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENTR 201.A Girişimcilik, ABRARALI MOHAMMADUSMANALI SAIYED Salı 10:40 - 13:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 09:40 - 12:30
ENTR 304.A İnsan Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Pazartesi 14:40 - 17:30
ENTR 404.A Bitirme Projesi, ABRARALI MOHAMMADUSMANALI SAIYED Perşembe 12:40 - 15:30
ENTR 422.A Kişisel İş Modeli, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Perşembe 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, MEHMET ERKAN SAVRAN Perşembe 12:40 - 15:30
FIN 202.C Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Cuma 09:40 - 12:30
FIN 204.A Finansal Tablolar Analizi, MEHMET ERKAN SAVRAN Salı 08:40 - 11:30
FIN 301.A Yatırımlar, UMUT GÖKÇEN Cuma 15:40 - 18:30
FIN 301.B Yatırımlar, EMRAH AHİ Cuma 15:40 - 18:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Salı 11:40 - 14:30
FRE 101.A Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Perşembe 13:40 - 15:30
Salı 14:40 - 16:30
FRE 101.B Fransızca I, OLGA SOKOLOVA Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
FRE 101.C Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 102.A Fransızca II, OLGA SOKOLOVA Çarşamba 13:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
FRE 201.A Fransızca III, OLGA SOKOLOVA Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
FRE 202.A Fransızca IV, OLGA SOKOLOVA Perşembe 11:40 - 13:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
GER 101.A Almanca I, GÜLAY BİRİNCİ Cuma 08:40 - 10:30
Salı 09:40 - 11:30
GER 101.B Almanca I, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Cuma 15:40 - 17:30
Salı 12:40 - 14:30
GER 101.C Almanca I, MERVE ÖZKAN Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
GER 101.D Almanca I, MERVE ÖZKAN Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
GER 101.E Almanca I, MERVE ÖZKAN Perşembe 11:40 - 13:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
GER 102.A Almanca II, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
GER 102.B Almanca II, GÜLAY BİRİNCİ Perşembe 09:40 - 11:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
GER 102.C Almanca II, MERVE ÖZKAN Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, GÜLAY BİRİNCİ Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.B Almanca III, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 202.A Almanca IV, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 202.B Almanca IV, GÜLAY BİRİNCİ Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
HIST 103.A Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 12:40 - 15:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.B Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 104.C Dünya Tarihi II, EZGİ BURCU IŞIL Çarşamba 11:40 - 14:30
HIST 104.D Dünya Tarihi II, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), CANAN BALKAN Salı 18:40 - 20:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Perşembe 18:40 - 20:30
HIST 311.A Seyahat ve Acaibin Tarihi, FERAY COŞKUN Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 312.A Sovyet Rusya Tarihi, ALİ YAĞIZ YILDIZ Salı 15:40 - 18:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Cuma 09:40 - 12:30
IBUS 313.A Hindistan'da İş Yapmak, ABRARALI MOHAMMADUSMANALI SAIYED Salı 15:40 - 18:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 15:40 - 18:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, İSMAİL BAŞOĞLU Salı 12:40 - 15:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Perşembe 11:40 - 14:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Perşembe 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), AHMET SALT TARIMCI Cuma 16:40 - 19:30
Cuma 16:40 - 19:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Salı 17:40 - 20:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Çarşamba 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, DERYA ACAR KALDIRIM Cuma 08:40 - 11:30
IE 416.A Finansta Blok Zincir Teknolojileri, BORA TOKGÖZ Perşembe 11:40 - 14:30
Perşembe 11:40 - 14:30
IE 476.A Kurumsal Dönüşüm, TALİP KEREM KOÇKESEN Salı 11:40 - 14:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Perşembe 12:40 - 15:30
IR 204.A Uluslararası Örgütler, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 313.A Tartışmalı Fikirler: Politik ve Toplumsal Konular, EZGİ ELÇİ Salı 08:40 - 11:30
IR 318.A Avrupa'yı Keşfetmek!, DENİZ SERT Perşembe 08:40 - 11:30
IR 322.A Küresel Siyasette Seçilmiş Konular, EVREN BALTA Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 325.A Türk Dış Politikasında Güncel Konular, EVREN BALTA Salı 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, MURAT SOMER Cuma 14:40 - 17:30
IR 407.A Uluslararası Kalkınma, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 08:40 - 11:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 416.A Küresel Güvenliğin Geleceği, SAMARJIT GHOSH Perşembe 08:40 - 11:30
IR 426.A Karşılaştırmalı Anayasa Hukuku, ABDULLAH ERDEM DEMİRTAŞ Çarşamba 11:40 - 14:30
ITA 101.A İtalyanca I, IRENE CAMPARI Perşembe 13:40 - 15:30
Salı 14:40 - 16:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ITA 101.C İtalyanca I, IRENE CAMPARI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ITA 101.D İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ITA 102.B İtalyanca II, IRENE CAMPARI Salı 09:40 - 11:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ITA 201.A İtalyanca III, IRENE CAMPARI Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 11:40 - 13:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Perşembe 08:40 - 11:30
ME 112.A İmalat Metotlarına Giriş, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 14:40 - 16:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, HANDE ÖZTÜRK KAYMAKSÜT Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 14:40 - 16:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 12:40 - 14:30
ME 214.A Mühendislikte Sayısal Analiz, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 10:40 - 12:30
Salı 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK KAYMAKSÜT Salı 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ME 312.A Makina Sistemleri ve Kontrol, REGAİP BARKAN UĞURLU Perşembe 08:40 - 10:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ME 321.A Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ME 324.A Termal Sistem Tasarımı, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 12:30
ME 334.A Makina Tasarımı, RAMAZAN ÜNAL Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 13:40 - 15:30
ME 395.A Endüstriyel Robot Programlama, ÖZKAN BEBEK Pazartesi 13:40 - 16:30
ME 417.A Mekatronik, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 09:30
ME 440.A Mekanik Titreşimler, POLAT ŞENDUR Çarşamba 12:40 - 15:30
ME 442.A İnsan Hareketinin Biomekaniği, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 15:40 - 18:30
ME 474.A Taşıt Dinamiğinin Temelleri, ÖZGEN AKALIN Perşembe 14:40 - 17:30
MGMT 312.A Örgüt Kuramı ve Tasarımı, BEHLÜL ÜSDİKEN Salı 12:40 - 15:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 12:40 - 15:30
MGMT 402.A Strateji, ALPTEGİN ALBAYRAKTAROĞLU Cuma 09:40 - 12:30
MGMT 402.B Strateji, ALPTEGİN ALBAYRAKTAROĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
MIS 306.A E-İş'in Temelleri, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Çarşamba 15:40 - 18:30
MIS 317.A İşletmeler için Bulut Bilişim, YAVUZ SELİM HİNDİSTAN Perşembe 08:40 - 11:30
MKTG 201.A Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
MKTG 201.B Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 15:40 - 18:30
MKTG 201.C Pazarlama, ZEYNEP MÜGE GÜZEL Pazartesi 08:40 - 11:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, VOLKAN YENİARAS Cuma 15:40 - 18:30
MKTG 314.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Salı 10:40 - 13:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Cuma 08:40 - 11:30
MKTG 403.A Bağımsız Araştırma - MKTG, CEYDA MADEN EYİUSTA
MUSIC 103.A Dünya Müzikleri, KAMİL ERDEM Salı 15:40 - 18:30
PE 101.A Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, LALE MEMDUHA ALPTOĞAN Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, LALE MEMDUHA ALPTOĞAN Cuma 10:40 - 12:30
PE 104.A Bilardo I, İLBAY DAĞDELEN Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, İLBAY DAĞDELEN Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 107.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 107.C Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 10:40 - 12:30
PE 112.A Masa Tenisi, KERİM ÖZAY Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, KERİM ÖZAY Perşembe 18:40 - 20:30
PE 114.A Hakemlik, AYBERK DİLMEN Perşembe 16:40 - 18:30
PE 116.A Bireysel Savunma, VLADİMİR SELİM KOÇ Cuma 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PE 119.A Temel Fitnes Eğitimi, HUMAN FEYZANUR AKSOY Perşembe 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitnes Eğitimi, HUMAN FEYZANUR AKSOY Perşembe 10:40 - 12:30
PE 120.A Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 18:40 - 20:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 123.A Temel Afet Eğitimi ve İlkyardım, BURÇAK TÜRKAY Cuma 16:40 - 18:30
PHIL 102.A Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 13:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU GÜRLEYİK Cuma 15:40 - 18:30
RUS 101.A Rusça I, ANNA EKICI Cuma 08:40 - 10:30
Salı 10:40 - 12:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
RUS 101.C Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
RUS 102.A Rusça II, ANNA EKICI Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
RUS 201.A Rusça III, ANNA EKICI Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 17:30
RUS 202.A Rusça IV, ANNA EKICI Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SEC 150.A Farkındalık/Mindfulness ile Yaşamak, AYŞE ZADİL Salı 10:40 - 12:30
SEC 150.B Farkındalık/Mindfulness ile Yaşamak, AYŞE ZADİL Cuma 10:40 - 12:30
SEC 180.A Sürdürülebilir Kampüs Uygulamaları, YASEMİN KİLİT AKLAR Perşembe 12:40 - 14:30
SEC 210.A Herkes için Veri Bilimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Cuma 09:40 - 12:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 280.A Dijital Dönüşüm, ŞİRİN AKTAŞ Çarşamba 15:40 - 17:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Perşembe 09:40 - 11:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 18:40 - 20:30
SEC 308.A Plastik Kirliliği ve Çevresel Etkileri, MİNE BANU TEKMAN Perşembe 10:40 - 12:30
SEC 373.A İklim Krizi odağında Enerji ve Enerji Dönüşümüne Transdisipliner Yaklaşım, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, ALPTEGİN ALBAYRAKTAROĞLU Çarşamba 18:40 - 21:30
SEC 403.A Sektörel Uygulama III, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Perşembe 18:40 - 21:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, ÖZLEM İNANÇ Salı 14:40 - 16:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Çarşamba 09:40 - 12:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Salı 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, ALİ YAĞIZ YILDIZ Çarşamba 13:40 - 16:30
SOC 302.A Din ve Sekülerlik Sosyolojisi ve Siyaseti, BERNA ARSLAN Salı 09:40 - 12:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 101.A İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Cuma 08:40 - 10:30
Salı 09:40 - 11:30
SPA 101.B İspanyolca I, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Salı 12:40 - 14:30
Cuma 15:40 - 17:30
SPA 101.C İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, FABIANA CARINA ZALAZAR Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
SPA 101.E İspanyolca I, FABIANA CARINA ZALAZAR Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 101.F İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 09:40 - 11:30
Perşembe 09:40 - 11:30
SPA 101.G İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.A İspanyolca II, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
SPA 102.B İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 09:40 - 11:30
SPA 102.C İspanyolca II, FABIANA CARINA ZALAZAR Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
SPA 201.A İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.B İspanyolca III, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
SPA 201.C İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 202.A İspanyolca IV, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 202.B İspanyolca IV, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
SPA 202.C İspanyolca IV, FABIANA CARINA ZALAZAR Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 15:40 - 17:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, DUYGU ALTIN TELLİOĞLU Cuma 17:40 - 20:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, IŞIL ÖZDEMİR Perşembe 17:40 - 20:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, DUYGU ALTIN TELLİOĞLU Salı 16:40 - 19:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, DUYGU ALTIN TELLİOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
TURK 102.C Yabancılar için Türkçe II, GURBET KABADAYI Çarşamba 16:40 - 19:30