Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Lisans

BSGCA Zorunlu Dersler
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AA İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 09:40 - 11:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 101.AE İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AF İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AG İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AH İngilizce I, SELEN YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AI İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AJ İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AK İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.B İngilizce I, MEHMET DEMİR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.C İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.D İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.E İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.G İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.H İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.I İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.J İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.K İngilizce I, BURAK ŞENEL Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.L İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.M İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.N İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ENG 101.P İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.Q İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.R İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.S İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.T İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 14:40 - 16:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
ENG 101.U İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, KHOSRO VAHABI Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.W İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.X İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.D İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.E İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.F İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.G İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.I İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Salı 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.J İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.K İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.L İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.M İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.N İngilizce II, SERKAN ARAS Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GARM 103.A İş Güvenliği ve Hijyen, CELALE KIRKIN Pazartesi 13:40 - 16:30
GARM 121.A Gıda Bilimi, CELALE KIRKIN Cuma 09:40 - 12:30
GARM 122.A Gastronominin Temelleri, ÖZGE SAMANCI Pazartesi 11:40 - 14:30
Salı 08:40 - 11:30
GARM 204.A Beslenme, GİZEM KÖSE Cuma 08:40 - 11:30
GARM 221.A Klasik Pastacılık Teknik ve Becerilerinin Temelleri, ASLI ZULUĞ Pazartesi 15:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 11:40 - 15:30
Salı 15:40 - 18:30
GARM 221.B Klasik Pastacılık Teknik ve Becerilerinin Temelleri, TEKİN ERTAN Çarşamba 08:40 - 11:30
Salı 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 11:40 - 15:30
GARM 221.C Klasik Pastacılık Teknik ve Becerilerinin Temelleri, ÖZGE SAMANCI Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 11:40 - 15:30
GARM 222.A Uluslararası Mutfaklar, MEHMET FEHMİ SAMANCI Perşembe 08:40 - 14:30
GARM 222.B Uluslararası Mutfaklar, MEHMET FEHMİ SAMANCI Çarşamba 08:40 - 14:30
GARM 223.A Şarap ve İçecek Yönetimi, AYSELİ İZMEN Çarşamba 12:40 - 15:30
GARM 224.A Gıda ve Sürdürülebilirlik, CANDAN TÜRKKAN Pazartesi 08:40 - 11:30
GARM 321.A Geleneksel Mutfak Teknik ve Becerilerinin Bölgesel Uygulamaları, CANDAN TÜRKKAN Salı 08:40 - 11:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 11:40 - 15:30
Çarşamba 11:40 - 15:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Pazartesi 11:40 - 15:30
GARM 321.B Geleneksel Mutfak Teknik ve Becerilerinin Bölgesel Uygulamaları, ÖZGE SAMANCI Salı 15:40 - 18:30
Pazartesi 11:40 - 15:30
Salı 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
Pazartesi 18:40 - 21:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
GARM 322.A A La Carte Yiyecek Üretimi , CELALE KIRKIN Çarşamba 15:40 - 21:30
Perşembe 16:40 - 21:30
Cuma 15:40 - 21:30
GARM 324.A Tesis Yönetimi ve Tasarımı, ANTHONY BETTS Perşembe 08:40 - 11:30
GARM 361.A Türk Mutfak Kültürü Mirası ve Uygulamaları, ÖZGE SAMANCI Pazartesi 08:40 - 11:30
Perşembe 11:40 - 14:30
GARM 361.B Türk Mutfak Kültürü Mirası ve Uygulamaları, ÖZGE SAMANCI Cuma 08:40 - 11:30
Perşembe 11:40 - 14:30
GARM 361.C Türk Mutfak Kültürü Mirası ve Uygulamaları, ÖZGE SAMANCI Perşembe 11:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 19:30
GARM 421.A Gastronomide Girişimcilik ve Yenileşim, ASLI ZULUĞ Çarşamba 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
GARM 423.A Mutfak Gösterileri ve Seminerleri, CELALE KIRKIN Salı 08:40 - 11:30
GARM 423.B Mutfak Gösterileri ve Seminerleri, CELALE KIRKIN Salı 12:40 - 15:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.M Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 10:40 - 13:30
SAS 102.A Otellerde ve Yiyecek İşletmelerinde Finansal Muhasebe, NİDA TÜREGÜN Cuma 14:40 - 18:30
SAS 103.A İşletme Matematiği, ASLI ZULUĞ Perşembe 10:40 - 12:30
SAS 201.A Hizmet Pazarlaması, AYDIN BEYHAN Çarşamba 15:40 - 18:30
SAS 202.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yönetim Muhasebesi ve Finans, NİDA TÜREGÜN Salı 11:40 - 15:30
SAS 203.A Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, ALP NUMANOĞLU Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 10:40 - 14:30
SAS 203.B Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, ALP NUMANOĞLU Çarşamba 10:40 - 14:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
SAS 203.C Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, SİNEM KARAPINAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 17:40 - 21:30
Perşembe 17:40 - 21:30
Cuma 17:40 - 21:30
SAS 205.A Uygulamalı Ekonomi, ÖZCAN CEYLAN Perşembe 11:40 - 14:30
SAS 301.A Yiyecek ve İçecek İşletmelerinde Planlama ve Denetim, DEFNE ERTAN TÜYSÜZOĞLU Cuma 11:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
Cuma 11:40 - 12:30
SAS 302.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Hukuk, IŞIL BAYTOK Cuma 08:40 - 11:30
SAS 303.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Küresel İnsan Gücü Yönetimi, AYŞIN PAŞAMEHMETOĞLU Cuma 14:40 - 17:30
SAS 402.A Sektörel Proje, ANTHONY BETTS Perşembe 18:40 - 21:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.X Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 09:40 - 11:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 11:40 - 13:30
BSGCA Staj
SAS 400.A İleri Düzey Staj, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN
BSGCA Seçmeli Dersler - Gastronomi ve Mutfak Sanatları
GARM 362.A Gastronomi Alanında Etkinlikler ve İletişim, GÜZİN YALIN Perşembe 11:40 - 14:30
GARM 466.A Seçkin Malzemelerle Yaratıcı Tabak Sunumu ve Yemek Eşleştirme Teknikleri 1, ÖZGE SAMANCI Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
GARM 467.A Seçkin Malzemelerle Yaratıcı Tabak Sunumu ve Yemek Eşleştirme Teknikleri 2, ÖZGE SAMANCI Pazartesi 18:40 - 21:30
Salı 18:40 - 21:30
Çarşamba 18:40 - 21:30
GARM 468.A Tatlı ve Ekmek Yapımı ve Çikolata ve Şeker İşçiliğinde İleri Teknikler, CELALE KIRKIN Perşembe 11:40 - 17:30
Cuma 11:40 - 17:30
GARM 473.A Anadolu'nun Yerel Ürünleri ve Gastronomideki Yeri, TANGÖR TAN Pazartesi 12:40 - 15:30
GARM 474.A Restoran Fizibilite Çalışmaları, ANTHONY BETTS Perşembe 11:40 - 14:30
GARM 479.A Görsel Sanatlar İçin Yemek Stilistliği, OYA KARABAL RAPAYAZDIÇ Pazartesi 09:40 - 12:30
GARM 481.A Filmlerde Yemek Kültürü, CANDAN TÜRKKAN Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
SAS 351.A Finans, ÖZCAN CEYLAN Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 11:40 - 12:30
SAS 452.A Bitirme Projesi, CANDAN TÜRKKAN Cuma 18:40 - 21:30
SAS 453.A Müzik, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 09:40 - 12:30
BSGCA Serbest Seçmeli Dersler
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 11:40 - 14:30
ACCT 301.B Yönetim Muhasebesi, TURGAY SAKİN Perşembe 08:40 - 11:30
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, MÜJDE ASLAN Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 13:40 - 17:30
ARCH 423.A Biyomimesis ile Sürdürülebilir Tasarım ve Çevre, SEVİL YAZICI Salı 08:40 - 10:30
ARCH 438.A Eleştirel Haritalama ile Kentleri Yeniden Okuma, DEMET MUTMAN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 442.A Endüstri Mirası Koruma ve Yeniden Kullanma, MEHMET SANER Salı 08:40 - 10:30
ARCH 444.A İslam Sanatına Giriş, MELİS TANER Çarşamba 08:40 - 10:30
ARCH 445.A İslam Mimarisi, MELİS TANER Çarşamba 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
CE 210.A Akışkanlar Mekaniği, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 14:40 - 18:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 10:40 - 13:30
CE 391.A Yapı Malzemeleri (Sertifika Seçmeli), ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 427.A Betonarme Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 15:40 - 18:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje Teslimi Süreçleri, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CHN 101.B Çince I, LALE GÜNER Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Perşembe 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 397.A Blokzincirine Giriş, UĞUR ACAR Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Salı 12:40 - 15:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A İleri Nesne Yönelimli Programlama, EMRE KAPLAN Çarşamba 16:40 - 19:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 101.A Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 101.B Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 101.C Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 101.D Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Çarşamba 13:40 - 16:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 204.A Oyun Kuramı, BAŞAK ALTAN ÖZENER Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Çarşamba 15:40 - 18:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Salı 08:40 - 10:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.F Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.H Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ALI NEZAMI Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 12:40 - 15:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 202.A Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Pazartesi 08:40 - 11:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.B Almanca I, PINAR AKKOÇ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.A Almanca II, PINAR AKKOÇ Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 201.B Almanca III, PINAR AKKOÇ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
GER 201.C Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 202.A Almanca IV, PINAR AKKOÇ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, HANDA YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 304.A İkram ve Etkinlik Yönetimi, SİNEM KARAPINAR Çarşamba 13:40 - 16:30
HMAN 331.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yeni Medya Yönetimi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 456.A AB Mevzuatı ve Türk Turizmi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 09:40 - 12:30
HMAN 460.A Turizm ve Otel Endüstrileri Üzerine Tartışmalar, SELİM GEÇİT Salı 13:40 - 16:30
HMAN 461.A Otellerde Örgütsel Davranış, AYŞIN PAŞAMEHMETOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
HMAN 462.A Otellerde Bütünsel Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 14:40 - 16:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 12:40 - 15:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 304.A Maliyet Analizi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 08:40 - 11:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Pazartesi 09:40 - 12:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Pazartesi 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
IR 209.A Politik İdeolojiler, ARDA GÜÇLER Perşembe 08:40 - 11:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 11:40 - 14:30
IR 325.A Türk Dış Politikasında Güncel Konular, EVREN BALTA PAKER Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EVREN BALTA PAKER Salı 08:40 - 11:30
IR 331.A Uluslararası Krizlerde İnsani Müdahale , SAMARJIT GHOSH Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politik, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 406.A Karşılaştırmalı Kamu Politikaları, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 407.A Uluslararası Kalkınma, ALPER YAĞCI Cuma 15:40 - 18:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Perşembe 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 405.A İnsan-merkezli Tasarım ve Mekanizma Uygulamaları, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 12:40 - 15:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Pazartesi 08:40 - 09:30
Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Salı 12:40 - 15:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 11:40 - 14:30
MKTG 201.A Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.D Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 13:40 - 16:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, EYLEM KOCA Salı 10:40 - 13:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, DAMLA DURAK UŞAR Perşembe 17:40 - 18:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 17:40 - 18:30
Salı 13:40 - 16:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, SELÇUK OKSAL ÖZDÖL Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 112.A Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Perşembe 18:40 - 20:30
PE 115.A Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, FERHAT DOĞAN SİYOK Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, HÜSEYİN DAĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 101.D Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 12:30
PHYS 101.E Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 08:40 - 10:30
PHYS 111.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Çarşamba 09:40 - 12:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Salı 09:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.B Rusça IV, OLGA MİRELİ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SAS 351.A Finans, ÖZCAN CEYLAN Perşembe 08:40 - 11:30
Cuma 11:40 - 12:30
SAS 452.A Bitirme Projesi, CANDAN TÜRKKAN Cuma 18:40 - 21:30
SAS 453.A Müzik, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 09:40 - 12:30
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 13:40 - 15:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 10:40 - 12:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, REYHAN AYDOĞAN Salı 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 101.B İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.B İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 13:40 - 16:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, SULTAN DÜZENLİ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, TUĞBA YILDIRIM Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.E Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
BSGCA Seçmeli Dersler - Sosyal Bilimler
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 11:40 - 14:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Çarşamba 09:40 - 12:30