Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Otel Yöneticiliği Lisans

BSHMAN Zorunlu Dersler
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
ENG 101.A İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.B İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.C İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.D İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.E İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.G İngilizce I, SELEN YILDIZ Cuma 10:40 - 12:30
Salı 11:40 - 13:30
ENG 101.H İngilizce I, SELEN YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.I İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.J İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 101.K İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.M İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.N İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.O İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.P İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.Q İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.R İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 101.S İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 101.T İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.U İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.V İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 13:40 - 15:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.W İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.X İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Cuma 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.Y İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.AA İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.AB İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ENG 102.AC İngilizce II, SERKAN ARAS Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.AD İngilizce II, SAADET TIKAÇ Salı 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.AE İngilizce II, SAADET TIKAÇ Perşembe 11:40 - 13:30
Salı 13:40 - 15:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.D İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.E İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 102.F İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.G İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 102.I İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.J İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Cuma 16:40 - 18:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.K İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.L İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 102.M İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ENG 102.N İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.O İngilizce II, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.P İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
ENG 102.Q İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.R İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.S İngilizce II, BURAK ŞENEL Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ENG 102.T İngilizce II, BURAK ŞENEL Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.U İngilizce II, BURAK ŞENEL Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.V İngilizce II, KHOSRO VAHABI Salı 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.W İngilizce II, KHOSRO VAHABI Cuma 14:40 - 16:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
ENG 102.X İngilizce II, KHOSRO VAHABI Pazartesi 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.Y İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 08:40 - 10:30
Pazartesi 11:40 - 13:30
ENG 102.Z İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 10:40 - 12:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Perşembe 16:40 - 18:30
HMAN 131.A Turizm Sosyolojisi, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 132.A Odalar Bölümü Yönetimi ve Teknolojileri, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Perşembe 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
HMAN 134.A Beslenme, Hijyen ve Yiyecek Güvenliği, ASLI ZULUĞ Çarşamba 14:40 - 17:30
HMAN 204.A Otel Yönetimi, MEHMET TEOMAN ALEMDAR Pazartesi 10:40 - 13:30
HMAN 232.A Otellerde Bilişim Sistemleri, MELİKE KARAMAN Perşembe 10:40 - 14:30
HMAN 331.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yeni Medya Yönetimi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 13:40 - 16:30
HMAN 332.A Otellerde Sürdürülebilir Gelişme, ŞAFAK ÖZSOY Perşembe 11:40 - 14:30
HMAN 333.A Otellerde Gelir ve Çevrimiçi Dağıtım Kanalları Yönetimi, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Salı 08:40 - 12:30
HMAN 334.A Yiyecek Üretimi , CELALE KIRKIN Perşembe 16:40 - 19:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
HMAN 336.A Sanat Tarihi, ŞEBNEM DÖNBEKCİ Cuma 14:40 - 17:30
HMAN 404.A Otellerde Yönetim Uygulamaları, MEHMET TEOMAN ALEMDAR Pazartesi 14:40 - 17:30
HMAN 431.A Otel Endüstrisinde Girişimcilik ve Yenileşim, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN Cuma 14:40 - 17:30
Cuma 14:40 - 17:30
HMAN 435.A Otelcilik Seminerleri, TEKİN ERTAN Perşembe 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Cuma 09:40 - 12:30
SAS 101.A Otel ve Yiyecek İçecek Endüstrisi, AYDIN BEYHAN Pazartesi 08:40 - 11:30
SAS 102.A Otellerde ve Yiyecek İşletmelerinde Finansal Muhasebe, NİDA TÜREGÜN Cuma 08:40 - 12:30
SAS 103.A İşletme Matematiği, ASLI ZULUĞ Çarşamba 12:40 - 14:30
SAS 201.A Hizmet Pazarlaması, AYDIN BEYHAN Çarşamba 15:40 - 18:30
SAS 202.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yönetim Muhasebesi ve Finans, NİDA TÜREGÜN Pazartesi 08:40 - 09:30
Salı 08:40 - 11:30
SAS 203.A Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, SİNEM KARAPINAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 10:40 - 14:30
SAS 203.B Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, SİNEM KARAPINAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 10:40 - 14:30
SAS 203.D Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, SİNEM KARAPINAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 17:40 - 21:30
Perşembe 17:40 - 21:30
Cuma 17:40 - 21:30
SAS 203.E Yiyecek ve İçecek Yönetimi ve Servisi, SİNEM KARAPINAR Cuma 17:40 - 21:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 17:40 - 21:30
Perşembe 17:40 - 21:30
SAS 205.A Uygulamalı Ekonomi, ÖZCAN CEYLAN Salı 13:40 - 16:30
SAS 301.A Yiyecek ve İçecek İşletmelerinde Planlama ve Denetim, DEFNE ERTAN TÜYSÜZOĞLU Cuma 11:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 11:30
SAS 302.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Hukuk, IŞIL BAYTOK Cuma 08:40 - 11:30
SAS 303.A Otel ve Yiyecek İçecek İşletmelerinde Küresel İnsan Gücü Yönetimi, AYŞIN PAŞAMEHMETOĞLU Çarşamba 14:40 - 17:30
SAS 402.A Sektörel Proje, ANTHONY BETTS
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 11:40 - 13:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, REYHAN TUTUMLU SERDAR Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, REYHAN TUTUMLU SERDAR Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 11:40 - 13:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.AA Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 102.AC Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 13:40 - 15:30
TLL 102.AD Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 11:40 - 13:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Salı 11:40 - 13:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 13:40 - 15:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 16:40 - 18:30
BSHMAN Staj
SAS 300.A Staj II
SAS 400.A İleri Düzey Staj, HANIM KADER ŞANLIÖZ ÖZGEN
BSHMAN Seçmeli Dersler - II. Yabancı Dil
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Salı 11:40 - 13:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.A Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.B Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 101.E Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Perşembe 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 201.B Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 202.A İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.C İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 202.D İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
BSHMAN Seçmeli Dersler - Otel Yöneticiliği
HMAN 304.A İkram ve Etkinlik Yönetimi, SİNEM KARAPINAR Salı 14:40 - 17:30
HMAN 366.A Otel Endüstrisinde Marka Yönetimi, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HMAN 369.A Sürdürülebilir Kentsel Turizm ve Politika, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 09:40 - 12:30
HMAN 371.A Otelcilikte Liderlik ve Çatışma Yönetimi, AYŞIN PAŞAMEHMETOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
HMAN 458.A Turizm Endüstrisinde Vaka Çalışmaları, SELİM GEÇİT Salı 13:40 - 16:30
HMAN 467.A Otel Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi, AZİZ YİĞİTBAŞ Pazartesi 11:40 - 14:30
SAS 452.A Bitirme Projesi, CANDAN TÜRKKAN Cuma 18:40 - 21:30
SAS 453.A Müzik, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 09:40 - 12:30
BSHMAN Serbest Seçmeli Dersler
ACCT 301.A Yönetim Muhasebesi, AHMET TÜREL Salı 15:40 - 18:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ARB 202.A Arapça IV, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 10:40 - 12:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 08:40 - 12:30
ARCH 432.A Bitki Materyali, BEYZA ŞAT GÜNGÖR Salı 08:40 - 10:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 08:40 - 11:30
CE 306.A Temel İnşaatı, SAFİYE FEYZA ÇİNİCİOĞLU Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, BEKİR OĞUZ BARTIN Çarşamba 08:40 - 11:30
CE 393.A Jeodezi ve Jeoinformasyon (Sertifika Seçmeli), HÜSEYİN CAN ÜNEN Perşembe 12:40 - 15:30
CE 431.A Mühendislik Jeolojisi, LEVENT GÜLEN Pazartesi 10:40 - 13:30
CE 437.A Geoteknik Saha İncelemeleri, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 15:40 - 18:30
CE 461.A Insaat Projelerinde Risk Yonetimi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Cuma 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
COD 313.A Sayısal Tipografi, ÖZLEM ÖZKAL Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 314.A Sayısal İllüstrasyon, BORA FER Salı 08:40 - 11:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, AYÇA ÜNLÜER Cuma 14:40 - 17:30
COD 412.A Medya İçin İşitsel Tasarım, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 420.A Sinema Akımları, METİN ÇAVUŞ Perşembe 13:40 - 16:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, FATMA CORUT ERGİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, FATMA CORUT ERGİN Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 103.A Mühendisler için Bilgisayar Programlama, MERVE ASTEKİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 103.B Mühendisler için Bilgisayar Programlama, MERVE ASTEKİN Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 110.A Mühendislik İçin Hesaplama, MERVE ASTEKİN Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
CS 476.A Çevik Yazılım Geliştirme, EMRE KAPLAN Cuma 14:40 - 17:30
CS 480.A Kuantum Hesaplama, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Pazartesi 11:40 - 14:30
ECON 101.A Mikroekonomi, GÖNÜL ŞENGÜL Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 101.B Mikroekonomi, BEGÜM GÜNEY Pazartesi 10:40 - 13:30
ECON 101.C Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, SATI MEHMET ÖZSOY Perşembe 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Cuma 14:40 - 17:30
ECON 302.A Ekonometri II, SATI MEHMET ÖZSOY Pazartesi 15:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 09:30
ECON 304.A Endüstriyel Organizasyon, BAŞAK ALTAN ÖZENER Perşembe 12:40 - 15:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Salı 15:40 - 18:30
EE 372.A Elektrik Makinalarının Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
EE 473.A Enerji Sistemleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 112.A Eleştirel Okuma ve Söylem Analizi, ÖMER MAHİR SARIGÜL Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.B Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ALI NEZAMI Pazartesi 09:40 - 12:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Çarşamba 13:40 - 16:30
ENG 303.E Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.F Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Pazartesi 09:40 - 12:30
ENG 303.H Teknik İletişim, GITI AMININAJAFI Çarşamba 13:40 - 16:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 15:40 - 18:30
ENG 303.J Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
ENTR 302.A İş Modeli Geliştirme, JASON NICK SHING LAU Salı 08:40 - 11:30
ENTR 304.A Kullanıcı Odaklı Tasarım, AYŞE MELDA GÖKNEL Salı 11:40 - 14:30
ENTR 404.A İş Planı, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 11:40 - 14:30
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Salı 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Çarşamba 12:40 - 15:30
FIN 202.C Finans, ÖZLEM AKIN Perşembe 12:40 - 15:30
FIN 302.A Kurumsal Finans, ÖZLEM AKIN Çarşamba 08:40 - 11:30
FIN 317.A Finansal Tablolar Analizi, SENEM EREMREM PİLAV Çarşamba 12:40 - 15:30
FIN 416.A Finansal Kurumlarda Stratejik Yönetim, SELAHATTİN SERBEST Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 422.A Özel Sermaye ve Yeniden Yapılandırma, MEHMET KERİM GÖKAY Cuma 14:40 - 17:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 14:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GARM 122.A Gastronominin Temelleri, ÖZGE SAMANCI Pazartesi 08:40 - 11:30
Perşembe 11:40 - 14:30
GARM 122.B Gastronominin Temelleri, ÖZGE SAMANCI Cuma 15:40 - 18:30
Perşembe 11:40 - 14:30
GER 101.A Almanca I, NURAN UYSAL DUMAN Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.B Almanca I, HANDA YILDIZ Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 101.E Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, NURAN UYSAL DUMAN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 201.B Almanca III, HANDA YILDIZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Salı 09:40 - 12:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Çarşamba 15:40 - 18:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Salı 09:40 - 12:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HIST 310.A Balkan Tarihi, MERİH EROL Çarşamba 11:40 - 13:30
HMAN 304.A İkram ve Etkinlik Yönetimi, SİNEM KARAPINAR Salı 14:40 - 17:30
HMAN 366.A Otel Endüstrisinde Marka Yönetimi, YEŞİM DOĞUKAN Çarşamba 09:40 - 12:30
HMAN 369.A Sürdürülebilir Kentsel Turizm ve Politika, EBRU TEKİN BİLBİL Pazartesi 09:40 - 12:30
HMAN 371.A Otelcilikte Liderlik ve Çatışma Yönetimi, AYŞIN PAŞAMEHMETOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
HMAN 458.A Turizm Endüstrisinde Vaka Çalışmaları, SELİM GEÇİT Salı 13:40 - 16:30
HMAN 467.A Otel Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi, AZİZ YİĞİTBAŞ Pazartesi 11:40 - 14:30
HUM 302.A Medya ve Edebiyatta Dizisellik, ALİ SERDAR Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 321.A Bilim, Teknoloji ve Toplum, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Pazartesi 13:40 - 16:30
IBUS 102.A Kültürlerarası İletişim Seminer II, ERDOĞAN EMRE KESKİN Pazartesi 09:40 - 12:30
IBUS 302.A Uluslararası Finans, FUNDA AFACAN Salı 15:40 - 18:30
IBUS 401.A Uluslararası Ticaret Hukuku, ALİ GÜDEN Pazartesi 09:40 - 12:30
IDE 204.A Bilgisayar Destekli Endüstriyel Tasarım, MUHARREM ALİ GÖKKURT Çarşamba 12:40 - 16:30
IDE 208.A Ürünler ve Hizmetler için Etkileşim Tasarımı, ILIAS SARANTOPOULOS Pazartesi 13:40 - 16:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Cuma 09:40 - 12:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Cuma 14:40 - 17:30
IE 359.A İstatistksel Analiz Sistemi ile Makine Öğrenmesi, OKAN ÖRSAN ÖZENER Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 360.A İş Analizi, AHMET SALT TARIMCI Perşembe 12:40 - 15:30
IE 388.A İş Etüdü ve Ergonomi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 11:40 - 14:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Perşembe 08:40 - 11:30
IR 204.A Uluslararası Örgütler, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 310.A İç Savaş ve Yerel Çatışma, SAMARJIT GHOSH Cuma 15:40 - 18:30
IR 311.A Uluslararası Çatışma Analizi, KONSTANTINOS TRAVLOS Salı 15:40 - 18:30
IR 312.A Amerikan Politikası, KONSTANTINOS TRAVLOS Pazartesi 15:40 - 18:30
IR 318.A Avrupa'yı Keşfetmek!, DENİZ SERT Perşembe 12:40 - 15:30
IR 326.A Irk ve Etnisite Siyaseti, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Perşembe 09:40 - 12:30
IR 403.A Gıda Sorunu, FAİK GÜR Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 409.A Karşılaştırmalı Sosyal Politika, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Salı 08:40 - 11:30
IR 410.A İktidar: Siyaset Teorisi Üzerine Bir Çalışma, SAMARJIT GHOSH Cuma 08:40 - 11:30
IR 412.A Eleştirel Teori ve Siyaset , ARDA GÜÇLER Cuma 14:40 - 17:30
IR 414.A Avrupa'da Göç ve Hareketlilik, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ITA 101.B İtalyanca I, DENİZ KILAVUZ Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 201.A Sözleşme Hukuku, ÖMER ERDOĞAN Salı 10:40 - 12:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 228.A Karşılaştırmalı Hukuk Sistemleri, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 08:40 - 10:30
LAW 242.A İngiliz Hukukuna Giriş, IŞIL ÖKTEN Perşembe 13:40 - 15:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Cuma 08:40 - 10:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Cuma 10:40 - 12:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, SAADET ERBAY Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, MEHMET ÖZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, MEHMET ÖZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 104.C Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.D Mühendislik için Yüksek Matematik II, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, UĞUR DOĞAN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 13:40 - 15:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, UĞUR DOĞAN Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ME 214.A Mühendislikte Sayısal Analiz, ALTUĞ MELİK BAŞOL Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 10:40 - 12:30
ME 312.A Makina Sistemleri ve Kontrol, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 11:40 - 13:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ME 324.A Termal Sistem Tasarımı, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ME 425.A İleri Isı Transferi, MEHMET ARIK Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 09:40 - 10:30
ME 435.A Malzemelerin Fiziksel Özellikleri, HANDE ÖZTÜRK Çarşamba 15:40 - 18:30
ME 442.A İnsan Hareketinin Biomekaniği, RAMAZAN ÜNAL Perşembe 08:40 - 11:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, AHMET ESEN Perşembe 15:40 - 18:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Perşembe 15:40 - 18:30
MIS 304.A Bilişim Güvenliği, AYTEKİN GÜZELİŞ Çarşamba 15:40 - 18:30
MIS 306.A E-İş’in Temelleri, MELİKE NUR FINDIKOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, VOLKAN YENİARAS Perşembe 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 08:40 - 11:30
MKTG 201.C Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Çarşamba 13:40 - 16:30
MKTG 201.D Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Perşembe 09:40 - 12:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, PEREN ÖZTURAN ŞABAHAT Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Perşembe 12:40 - 15:30
MKTG 415.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
MKTG 415.B Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
OPER 202.A Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 09:30
OPER 202.B Operasyon Yönetimi, BAHRİYE CESARET Pazartesi 13:40 - 16:30
Çarşamba 11:40 - 12:30
OPER 202.C Operasyon Yönetimi, NAGİHAN ÇÖMEZ DOLGAN Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 09:30
OPER 403.A Bağımsız Araştırma - OPER, ATAKAN YALÇIN
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRIELA DUMITRU Salı 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 112.A Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Perşembe 18:40 - 20:30
PE 115.A Binicilik, CENNET AYDIN Cuma 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, CENNET AYDIN Salı 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PHIL 102.A Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Perşembe 13:40 - 16:30
PHIL 102.B Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Cuma 14:40 - 17:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 111.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PSY 424.A Birey, Aile ve Kültürel Çeşitlilik, MÜNEVVER SELENGA GÜRMEN Salı 10:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
RUS 102.A Rusça II, OLGA MİRELİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
SAS 452.A Bitirme Projesi, CANDAN TÜRKKAN Cuma 18:40 - 21:30
SAS 453.A Müzik, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 09:40 - 12:30
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 18:40 - 19:30
Pazartesi 18:40 - 19:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 19:40 - 20:30
Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 210.A Herkes için Veri Bilimi, PELİN ATAHAN DEMİRCİLER Salı 15:40 - 18:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 13:40 - 15:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 08:40 - 10:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Salı 12:40 - 15:30
SEC 403.A Sektörel Uygulama III, HÜSEYİN MURAT AKIN Çarşamba 14:40 - 17:30
SEC 499.A Yeni İş Geliştirme, İHSAN ELGİN Perşembe 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
SOC 304.A Çalışma ve İstihdamın Sosyolojisi: Modern Çalışma Hayatına Giriş, ALPKAN BİRELMA Salı 12:40 - 15:30
SPA 101.A İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 13:40 - 15:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.B İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 15:40 - 17:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 202.A İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.C İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 202.D İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Cuma 16:40 - 19:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, TUĞBA YILDIRIM Salı 16:40 - 19:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 13:40 - 16:30
TURK 102.C Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 102.D Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Pazartesi 10:40 - 13:30