Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

BSIE Zorunlu
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), BOCHRA IDRIS Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.B İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), BOCHRA IDRIS Salı 14:40 - 16:30
CS 104.A Programlamaya Giriş, HASAN FEHMİ ATEŞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 104.B Programlamaya Giriş, HASAN FEHMİ ATEŞ Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 104.C Programlamaya Giriş, SEDAT ÖZER Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 104.D Programlamaya Giriş, NİTEL MUHTAROĞLU Cuma 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ECON 210.A İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Pazartesi 12:40 - 15:30
ECON 210.B İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Perşembe 11:40 - 14:30
ECON 210.C İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Cuma 09:40 - 12:30
ENG 101.A İngilizce I, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.AA İngilizce I, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ENG 101.AE İngilizce I, SELMA TAMDOĞAN ÇALIŞKAN Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AF İngilizce I, SELMA TAMDOĞAN ÇALIŞKAN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AG İngilizce I, SELMA TAMDOĞAN ÇALIŞKAN Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ENG 101.AH İngilizce I, GÜLÇİN COŞGUN Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AI İngilizce I, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AJ İngilizce I, GÜLÇİN COŞGUN Çarşamba 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ENG 101.AK İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.AL İngilizce I, ELİF KANDEMİR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AM İngilizce I, ERAY SEVİNGİL BİLİCİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AN İngilizce I, DİDEM TARTAN Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.AO İngilizce I, KHOSRO VAHABI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AP İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AQ İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AR İngilizce I, PETEK ŞİRİN Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AS İngilizce I, GITI AMININAJAFI Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.B İngilizce I, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.C İngilizce I, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.D İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.E İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.F İngilizce I, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.G İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.H İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.I İngilizce I, BERRİN RÜZGAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.J İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.K İngilizce I, DİDEM TARTAN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.L İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.M İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.N İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.O İngilizce I, ELMAS ONBAŞI GÜL Perşembe 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.P İngilizce I, PETEK ŞİRİN Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.Q İngilizce I, GITI AMININAJAFI Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.R İngilizce I, GITI AMININAJAFI Perşembe 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.S İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.T İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.U İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Perşembe 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.W İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.X İngilizce I, MELTEM AKPINAR YILMAZ Perşembe 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Çarşamba 13:40 - 15:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.A İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 102.B İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.C İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 15:30
ENG 102.D İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.E İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.F İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.G İngilizce II, ALI NEZAMI Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.H İngilizce II, ALI NEZAMI Salı 13:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ENG 102.I İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 102.J İngilizce II, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.K İngilizce II, BURAK ŞENEL Pazartesi 15:40 - 17:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 102.L İngilizce II, BURAK ŞENEL Salı 11:40 - 13:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ENG 102.M İngilizce II, NİL ALGAN BİLEN Salı 10:40 - 12:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ENG 102.N İngilizce II, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.O İngilizce II, ELİF KANDEMİR Pazartesi 15:40 - 17:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 303.A Teknik İletişim, SAADET TIKAÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.B Teknik İletişim, SAADET TIKAÇ Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 303.C Teknik İletişim, SAADET TIKAÇ Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.D Teknik İletişim, SERKAN ARAS Pazartesi 10:40 - 13:30
ENG 303.E Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Pazartesi 15:40 - 18:30
ENG 303.F Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Perşembe 14:40 - 17:30
ENG 303.H Teknik İletişim, SELEN YILDIZ Perşembe 10:40 - 13:30
ENG 303.I Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Çarşamba 12:40 - 15:30
ENG 303.J Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.K Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 13:40 - 16:30
ENG 303.L Teknik İletişim, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.M Teknik İletişim, SAADET TIKAÇ Salı 08:40 - 11:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Salı 12:40 - 14:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 12:40 - 14:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 10:40 - 12:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖNDER UÇAR Perşembe 16:40 - 18:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Çarşamba 11:40 - 14:30
IE 203.B Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Salı 15:40 - 18:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, ÖMER ERHUN KUNDAKCIOĞLU Salı 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, GÖKALP ERBEYOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Salı 12:40 - 15:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 342.A Matematiksel Modelleme ve Kesin Metodlar, ALİ EKİCİ Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 343.A Yöneylem Araştırması Algoritmaları, İHSAN YANIKOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
IE 401.A Endüstri Mühendisliği Bitirme Projesi I, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Pazartesi 09:40 - 12:30
IE 401.B Endüstri Mühendisliği Bitirme Projesi I, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Pazartesi 18:40 - 21:30
IE 402.A Endüstri Mühendisliği Bitirme Projesi II, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 402.B Endüstri Mühendisliği Bitirme Projesi II, BURCU BALÇIK KOYUNCU Çarşamba 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, AYÇA ÇEŞMELİOĞLU GÜL Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, AYÇA ÇEŞMELİOĞLU GÜL Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, BURÇİN GÜNEŞ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, BURÇİN GÜNEŞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
MATH 211.D Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 215.A Olasılık ve Rassal Değişkenler, ENİS KAYIŞ Pazartesi 15:40 - 18:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Salı 15:40 - 18:30
PHYS 101.A Fizik I, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, BORA IŞILDAK Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 101.D Fizik I, TAYLAN AKDOĞAN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.E Fizik I, İBRAHİM SEMİZ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.F Fizik I, İBRAHİM SEMİZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, ALPER HAYRETER Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.D Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.E Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.HF Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.HF2 Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 101.HF3 Üniversite Yaşamına Giriş, TUFAN ADIGÜZEL
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Perşembe 13:40 - 15:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AE Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Çarşamba 10:40 - 12:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 11:40 - 13:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Salı 13:40 - 15:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, MURAT NARCI Cuma 16:40 - 18:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Cuma 16:40 - 18:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.X Türk Dili ve Edebiyatı I, ŞERİFE SEDA YÜCEKURT ÜNLÜ Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 10:40 - 12:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Salı 12:40 - 14:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Salı 08:40 - 10:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, MURAT NARCI Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
BSIE Staj
IE 300.A Yaz Stajı
IE 400.A Yaz Stajı II
FE Sertifika Seçmeli
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 393.A Spring Framework ile Backend Uygulamaları Geliştirmek (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Salı 10:40 - 13:30
CS 394.A Android OS ve Mobil Uygulamalar (Sertifika Seçmeli), MERVE DOĞAN Çarşamba 11:40 - 14:30
EE 392.A Endüstriyel Kumanda Sistemleri, HASAN TAHSİN TOPLAR Perşembe 14:40 - 17:30
EE 397.A Teknolojide Yükselen Trendler I, MEHMET PARLAK Perşembe 14:40 - 17:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), AHMET SALT TARIMCI Cuma 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 395.B Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Çarşamba 12:40 - 15:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Çarşamba 17:40 - 20:30
ME 396.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 12:40 - 15:30
BSIE Program-İçi Seçmeli
IE 352.A Tedarik Zinciri Yönetimi, AYFER BAŞAR Perşembe 08:40 - 11:30
IE 354.A Envanter Yönetimi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Perşembe 14:40 - 17:30
IE 362.A Risk Yönetimi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 372.A Üretim Planlama ve Çizelgeleme, ZEHRA MELİS TEKSAN Cuma 09:40 - 12:30
IE 373.A Servis Hizmetleri Yonetimi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 11:40 - 14:30
IE 383.A Karar Destek Sistemleri, BORA TOKGÖZ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 416.A Finansta Blok Zincir Teknolojileri, BORA TOKGÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
FE Sosyal Bilimler Seçmeli
HIST 103.A Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 11:40 - 14:30
HIST 103.B Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Pazartesi 11:40 - 14:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Cuma 15:40 - 18:30
HIST 104.B Dünya Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 08:40 - 11:30
HIST 104.C Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 104.D Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Perşembe 11:40 - 14:30
HIST 309.A Enine Boyuna Osmanlılar, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 08:40 - 11:30
MUSIC 103.A Dünya Müzikleri, KAMİL ERDEM Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, HAKAN KARŞILAR Cuma 14:40 - 17:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Cuma 12:40 - 15:30
PSY 317.A Düşünme ve Akıl Yürütme, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Çarşamba 15:40 - 18:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 15:40 - 18:30
FE Serbest Seçmeli
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, TOLGA SİRKECİOĞLU Çarşamba 11:40 - 14:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Salı 08:40 - 11:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 08:40 - 11:30
ART 102.A Resim II, MARTIN HARRISON Salı 15:40 - 18:30
ART 103.A Karakalem, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 110.A Ebru Sanatı, EDA SAİME ÖZBEKKANGAY ÇAKIR Cuma 14:40 - 16:30
ART 111.A Yazmacılık Sanatı, MÜZEYYEN TÜYSÜZ PULAT Cuma 08:40 - 10:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 13:40 - 16:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Cuma 09:40 - 12:30
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Salı 09:40 - 11:30
Çarşamba 11:40 - 12:30
AVM 102.B Havaalanı ve Faaliyetleri, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 408.A Havacılık Yönetiminde Öngörü ve Optimizasyon, CEM ERSÖZ Perşembe 09:40 - 12:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Pazartesi 13:40 - 16:30
AVT 201.A Uçuş Prensipleri, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Salı 13:40 - 16:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
CE 210.A Akışkanlar Mekaniği, YİĞİT CAN ALTAN Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 14:40 - 16:30
Salı 10:40 - 12:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, BEKİR OĞUZ BARTIN Çarşamba 08:40 - 11:30
CE 311.A Hidrolik, YİĞİT CAN ALTAN Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Çarşamba 11:40 - 14:30
CE 427.A Yapıların Deprem Tasarımı, TANER YILMAZ Perşembe 12:40 - 15:30
CE 437.A Geoteknik Saha İncelemeleri, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Salı 13:40 - 16:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 11:40 - 14:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 14:40 - 16:30
CHN 202.A Çince IV, LALE GÜNER Pazartesi 13:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
COD 303.A Yaratıcılık ve İnovasyon, BURHANETTİN AYKUT ARIKAN Cuma 09:40 - 12:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Perşembe 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
COD 403.A Etkileşimli Pazarlama, SİNAN GÜNAL Cuma 14:40 - 17:30
CS 102.A Nesneye Dayalı Programlama, KÜBRA KALKAN ÇAKMAKCİ Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 105.A Nesne-Yönelimli Programlamaya Giriş, ESMA MERAL Salı 14:40 - 16:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, EMRE SEFER Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Salı 11:40 - 13:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
CS 240.A Bilgisayar Mimarisi, İSMAİL AKTÜRK Salı 08:40 - 11:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Pazartesi 15:40 - 18:30
CS 321.A Programlama Paradigmaları, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Çarşamba 14:40 - 17:30
CS 333.A Algoritma Analizi, OLCAY TANER YILDIZ Perşembe 09:40 - 11:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
CS 393.A Spring Framework ile Backend Uygulamaları Geliştirmek (Sertifika Seçmeli), ESMA MERAL Salı 10:40 - 13:30
CS 394.A Android OS ve Mobil Uygulamalar (Sertifika Seçmeli), MERVE DOĞAN Çarşamba 11:40 - 14:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, OLCAY TANER YILDIZ Perşembe 11:40 - 13:30
Cuma 14:40 - 16:30
CS 413.A Derin Öğrenme Hızlandırıcı Mimarileri, İSMAİL AKTÜRK Pazartesi 12:40 - 15:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 423.A Bilgisayarla Görme, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 08:40 - 11:30
CS 440.A Finansta Makine Öğrenmesi, EMRE SEFER Pazartesi 15:40 - 18:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 19:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Çarşamba 17:40 - 20:30
CS 452.A Python ile Veri Bilimi, REYHAN AYDOĞAN Salı 13:40 - 16:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Perşembe 13:40 - 16:30
CS 466.A Derin Öğrenmeye Giriş, SEDAT ÖZER Salı 08:40 - 11:30
ECON 202.A İleri Makroekonomi, SAMİ ALPANDA Cuma 08:40 - 11:30
Perşembe 13:40 - 14:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Salı 13:40 - 16:30
EE 202.A Devre Analizi, TAYLAN AKDOĞAN Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Salı 08:40 - 11:30
EE 301.A Elektronik I, KADİR DURAK Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 303.A Güç Sistemlerinin Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Salı 08:40 - 11:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 12:40 - 15:30
EE 350.A Elektronik II, TURGUT FEYİZ Salı 12:40 - 15:30
EE 362.A Sayısal Elektronik ve FPGA Tasarımı, HASAN FATİH UĞURDAĞ Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Perşembe 11:40 - 14:30
EE 392.A Endüstriyel Kumanda Sistemleri, HASAN TAHSİN TOPLAR Perşembe 14:40 - 17:30
EE 397.A Teknolojide Yükselen Trendler I, MEHMET PARLAK Perşembe 14:40 - 17:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 11:40 - 14:30
EE 457.A Haberleşme Sistem Tasarımı, MEHMET PARLAK Çarşamba 11:40 - 14:30
EE 473.A Enerji Sistemleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Perşembe 14:40 - 17:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Cuma 16:40 - 19:30
ENTR 303.A Yaratıcılık ve Fikir Geliştirme, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENTR 305.A Girişimci Pazarlama, XIAOHAN WEN Perşembe 11:40 - 14:30
ENTR 308.A Girişimci Finans, HAN NAZMİ ÖZSÖYLEV Çarşamba 15:40 - 18:30
ENTR 310.A Yeni Girişimlerde Liderlik ve Yönetim, BOCHRA IDRIS Pazartesi 08:40 - 11:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik ve Yenilikçilik, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Çarşamba 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 15:40 - 18:30
ENTR 408.A Kurum İçi Girişimcilik, BOCHRA IDRIS Perşembe 11:40 - 14:30
FIN 202.A Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Salı 09:40 - 12:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Perşembe 10:40 - 13:30
FIN 401.A Uluslararası Finans, SATI MEHMET ÖZSOY Salı 12:40 - 15:30
FRE 101.A Fransızca I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
FRE 101.B Fransızca I, SİBEL ER Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
FRE 101.C Fransızca I, SİBEL ER Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
FRE 102.A Fransızca II, SİBEL ER Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 08:40 - 10:30
FRE 201.A Fransızca III, SİBEL ER Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 16:40 - 18:30
FRE 202.A Fransızca IV, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 13:40 - 15:30
Perşembe 15:40 - 17:30
GER 101.A Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.B Almanca I, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.C Almanca I, GÜLAY BİRİNCİ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 101.D Almanca I, GÜLAY BİRİNCİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
GER 101.E Almanca I, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Perşembe 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
GER 102.A Almanca II, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 102.B Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 102.C Almanca II, GÜLAY BİRİNCİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 201.A Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
GER 201.C Almanca III, GÜLAY BİRİNCİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 202.A Almanca IV, RUKİYE DOĞA YAZICIOĞLU Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
GER 202.B Almanca IV, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 103.A Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 11:40 - 14:30
HIST 103.B Dünya Tarihi I, FERAY COŞKUN Pazartesi 11:40 - 14:30
HIST 104.A Dünya Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Cuma 15:40 - 18:30
HIST 104.B Dünya Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 08:40 - 11:30
HIST 104.C Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Perşembe 15:40 - 18:30
HIST 104.D Dünya Tarihi II, SİNEM ERDOĞAN İŞKORKUTAN Perşembe 11:40 - 14:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HIST 303.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 304.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Yabancılar için), SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Cuma 18:40 - 20:30
HIST 309.A Enine Boyuna Osmanlılar, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 08:40 - 11:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IBUS 409.A Küresel Ekonomi ve Gelişmekte Olan Piyasalar: Dün, Bugün ve Gelecek, OĞUZ TOLGA EGEMEN Salı 15:40 - 18:30
IE 352.A Tedarik Zinciri Yönetimi, AYFER BAŞAR Perşembe 08:40 - 11:30
IE 354.A Envanter Yönetimi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Perşembe 14:40 - 17:30
IE 362.A Risk Yönetimi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 08:40 - 11:30
IE 372.A Üretim Planlama ve Çizelgeleme, ZEHRA MELİS TEKSAN Cuma 09:40 - 12:30
IE 373.A Servis Hizmetleri Yonetimi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 11:40 - 14:30
IE 383.A Karar Destek Sistemleri, BORA TOKGÖZ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), AHMET SALT TARIMCI Cuma 15:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 395.B Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), MESUT GÖKALP Çarşamba 12:40 - 15:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 396.B Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Çarşamba 17:40 - 20:30
IE 416.A Finansta Blok Zincir Teknolojileri, BORA TOKGÖZ Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 08:40 - 11:30
IR 203.A Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 15:40 - 18:30
IR 203.B Karşılaştırmalı Siyasete Giriş, EZGİ ELÇİ Salı 15:40 - 18:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 301.A Diplomasi Tarihi, ASLIHAN PERİHAN TURAN ZARA Cuma 09:40 - 12:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Perşembe 08:40 - 11:30
IR 324.A Siyasal Antropoloji, ABDULLAH ERDEM DEMİRTAŞ Salı 15:40 - 18:30
IR 337.A Teknoloji, İnovasyon ve Dünya Siyaseti, HAMİD AKIN ÜNVER Çarşamba 08:40 - 11:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politikası, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Perşembe 12:40 - 15:30
IR 411.A İnsan Hakları Politikaları, ABDULLAH ERDEM DEMİRTAŞ Salı 09:40 - 12:30
IR 480.A Açık Kaynak İnternet Araştırmaları, HAMİD AKIN ÜNVER Cuma 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Cuma 10:40 - 12:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ITA 101.B İtalyanca I, DENİZ KILAVUZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ITA 101.C İtalyanca I, DENİZ KILAVUZ Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Perşembe 16:40 - 18:30
Salı 13:40 - 15:30
LAW 203.A Tahkim Kuralları, JOCELYNE ALAYAN Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Pazartesi 13:40 - 15:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Çarşamba 10:40 - 12:30
LAW 347.A Avrupa Birliği Çevre Hukuku, ÖZLEM İNANÇ Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Salı 12:40 - 14:30
LAW 449.A Yapay Zeka Hukuku ve Etik, ÖZLEM İNANÇ Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 08:40 - 11:30
ME 111.B Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 14:40 - 17:30
ME 202.A Termodinamik, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 16:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ME 212.A Katı Mekaniği, POLAT ŞENDUR Perşembe 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK KAYMAKSÜT Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 13:40 - 15:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Perşembe 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMED RAFET ÖZDEMİR Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 334.A Makina Tasarımı, ÖZKAN BEBEK Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
ME 396.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 12:40 - 15:30
ME 405.A İnsan-Merkezli Tasarım ve Mekanizma Uygulamaları, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 08:40 - 11:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Perşembe 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ME 418.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 13:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ME 435.A Malzemelerin Fiziksel Özellikleri, HANDE ÖZTÜRK KAYMAKSÜT Pazartesi 13:40 - 16:30
ME 440.A Mekanik Titreşimler, POLAT ŞENDUR Çarşamba 11:40 - 14:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Pazartesi 14:40 - 17:30
MGMT 402.A Strateji, ALPTEGİN ALBAYRAKTAROĞLU Perşembe 08:40 - 11:30
MIS 317.A İşletmeler için Bulut Bilişim, YAVUZ SELİM HİNDİSTAN Çarşamba 15:40 - 18:30
MKTG 201.A Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Salı 08:40 - 11:30
MKTG 201.C Pazarlama, ZEYNEP MÜGE GÜZEL Salı 08:40 - 11:30
MKTG 201.D Pazarlama, ZEYNEP MÜGE GÜZEL Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 313.A Pazarlama Stratejileri, VOLKAN YENİARAS Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 314.A Tüketici Davranışları, BİGE SAATÇİOĞLU Çarşamba 12:40 - 15:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Cuma 09:40 - 12:30
MUSIC 103.A Dünya Müzikleri, KAMİL ERDEM Salı 15:40 - 18:30
OPER 403.A Bağımsız Araştırma - OPER, ATAKAN YALÇIN
PE 101.A Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, GÖKBERK ERGENEMAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, LALE MEMDUHA ALPTOĞAN Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, LALE MEMDUHA ALPTOĞAN Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, DOĞUCAN BİLGETÜRK Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, İLBAY DAĞDELEN Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, İLBAY DAĞDELEN Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 18:40 - 20:30
PE 107.B Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 107.C Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 10:40 - 12:30
PE 112.A Masa Tenisi, KERİM ÖZAY Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, KERİM ÖZAY Perşembe 18:40 - 20:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 16:40 - 18:30
PE 117.B Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 18:40 - 20:30
PE 119.A Temel Fitnes Eğitimi, GÜNEŞ VİTER Perşembe 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitnes Eğitimi, GÜNEŞ VİTER Perşembe 10:40 - 12:30
PE 120.A Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 16:40 - 18:30
PE 120.B Briç, SÜLEYMAN KOLATA Salı 18:40 - 20:30
PE 120.C Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 16:40 - 18:30
PE 120.D Briç, SÜLEYMAN KOLATA Cuma 18:40 - 20:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PE 123.A AKUT Arama ve Kurtarma, BURÇAK TÜRKAY Cuma 16:40 - 18:30
PE 123.B AKUT Arama ve Kurtarma, BURÇAK TÜRKAY Cuma 18:40 - 20:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, HAKAN KARŞILAR Cuma 14:40 - 17:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Cuma 12:40 - 15:30
PSY 317.A Düşünme ve Akıl Yürütme, MAHİR EMRAH AKTUNÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
RUS 101.A Rusça I, ANNA EKICI Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 101.B Rusça I, ANNA EKICI Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 101.C Rusça I, ANNA EKICI Salı 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
RUS 201.A Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 16:40 - 18:30
SEC 150.A Farkındalık/Mindfulness ile Yaşamak, AYŞE ZADİL Salı 10:40 - 12:30
SEC 150.B Farkındalık/Mindfulness ile Yaşamak, AYŞE ZADİL Cuma 10:40 - 12:30
SEC 250.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
SEC 250.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Cuma 10:40 - 12:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Salı 10:40 - 12:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, ALPTEGİN ALBAYRAKTAROĞLU Pazartesi 14:40 - 17:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, BURCU MUTLU Çarşamba 15:40 - 18:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Pazartesi 15:40 - 18:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 15:40 - 18:30
SOC 314.A Toplumsal Cinsiyet, Toplum, Siyaset, BERNA ARSLAN Perşembe 15:40 - 18:30
SPA 101.A İspanyolca I, FABIANA CARINA ZALAZAR Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.B İspanyolca I, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Salı 10:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 101.D İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 101.E İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
SPA 101.F İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
SPA 101.G İspanyolca I, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Perşembe 10:40 - 12:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
SPA 102.A İspanyolca II, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 102.B İspanyolca II, FABIANA CARINA ZALAZAR Salı 08:40 - 10:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 102.C İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 102.D İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 15:40 - 17:30
Cuma 16:40 - 18:30
SPA 201.A İspanyolca III, FABIANA CARINA ZALAZAR Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 201.D İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
SPA 202.A İspanyolca IV, MARIA DEL CARMEN GRANDE VALENCIANO Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
SPA 202.B İspanyolca IV, FABIANA CARINA ZALAZAR Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI GÜRSES Cuma 16:40 - 19:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI GÜRSES Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, ASLI GÜRSES Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, YUNUS EMRE TAŞKIRAN Cuma 16:40 - 19:30
TURK 101.E Yabancılar için Türkçe I, YUNUS EMRE TAŞKIRAN Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.F Yabancılar için Türkçe I, YUNUS EMRE TAŞKIRAN Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.G Yabancılar için Türkçe I, YUNUS EMRE TAŞKIRAN Çarşamba 12:40 - 15:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, YUNUS EMRE TAŞKIRAN Salı 16:40 - 19:30
TURK 102.B Yabancılar için Türkçe II, ASLI GÜRSES Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI GÜRSES Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30