Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Endüstri Mühendisliği Lisans

BSIE Zorunlu Dersler
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), JASON NICK SHING LAU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.B İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Salı 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.C İngilizce I, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 09:40 - 12:30
Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 101.D İngilizce I, BURAK ŞENEL Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.E İngilizce I, SERKAN ARAS Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 102.A İngilizce II, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 102.B İngilizce II, SELEN YILDIZ Salı 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.C İngilizce II, KHOSRO VAHABI Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.D İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Cuma 10:40 - 12:30
Salı 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 09:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 11:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖNDER UÇAR Çarşamba 18:40 - 20:30
Cuma 18:40 - 20:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Pazartesi 12:40 - 15:30
Perşembe 08:40 - 11:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 08:40 - 11:30
Perşembe 12:40 - 15:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 12:40 - 15:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, NACİ SALDI Çarşamba 13:40 - 17:30
Perşembe 13:40 - 17:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, CAN DEHA KARIKSIZ Cuma 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 16:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, CAN DEHA KARIKSIZ Salı 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
MATH 215.A Olasılık ve Rassal Değişkenler, İSMAİL BAŞOĞLU Salı 13:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Çarşamba 09:40 - 12:40
Çarşamba 13:40 - 16:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Cuma 14:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Cuma 14:40 - 18:30
BSIE Staj
IE 300.A Yaz Stajı
BSIE Seçmeli Dersler
IE 362.A Risk Yönetimi, BORA TOKGÖZ Çarşamba 12:40 - 18:30
FE - Seçmeli (Sosyal Bilimler) Dersler
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, EDA ÖZEL Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, HAKAN KARŞILAR Salı 14:40 - 17:30
Perşembe 13:40 - 16:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
FE - Seçmeli (Serbest)
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 09:40 - 12:30
Cuma 14:40 - 16:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
CS 110.A Mühendislik İçin Hesaplama, NAVEED UL MUSTAFA Çarşamba 12:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 16:30
FIN 202.A Finans, OKAY KIYGI Çarşamba 14:40 - 17:30
Cuma 14:40 - 17:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Salı 14:40 - 17:30
Perşembe 13:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 102.A Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 201.A Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 15:40 - 18:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 202.A Almanca IV, PINAR AKKOÇ Pazartesi 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, EDA ÖZEL Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
Cuma 09:40 - 12:30
IE 362.A Risk Yönetimi, BORA TOKGÖZ Çarşamba 12:40 - 18:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, ESRA DİLEK Salı 11:40 - 14:30
Cuma 09:40 - 12:30
IR 327.A Kentsel Politikalar: Kentlerin Sosyolojik Olarak Okunması, CEREN MERT Pazartesi 09:40 - 12:30
Perşembe 16:40 - 19:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Salı 13:40 - 16:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, IŞIL BAYTOK Çarşamba 12:40 - 16:30
MATH 113.A Mühendislik için Yüksek Matematik, NACİ SALDI Perşembe 13:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 17:30
MKTG 201.A Pazarlama, ŞÜKRİYE SİNEM ATAKAN Çarşamba 14:40 - 17:30
Salı 08:40 - 11:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, HAKAN KARŞILAR Salı 14:40 - 17:30
Perşembe 13:40 - 16:30
PSY 405.A Kamu Sağlığı ve Egzersiz Psikolojisi, DUYGU KARATAŞ Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 13:40 - 16:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 13:40 - 16:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 13:40 - 16:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 11:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
SPA 201.A İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 10:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
SPA 202.A İspanyolca IV, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 12:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 17:30
Çarşamba 13:40 - 16:30