Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Makina Mühendisliği Lisans

BSME Zorunlu Dersler
BUS 101.A İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 14:40 - 16:30
BUS 101.B İşletmeye Giriş I (Karar Verme), JASON NICK SHING LAU Salı 16:40 - 18:30
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), AHMET MURAT FİŞ Salı 16:40 - 18:30
CHEM 111.A Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
CHEM 111.B Kimya, İLKNUR ERUÇAR FINDIKÇI Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CS 100.A Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 14:40 - 16:30
CS 100.B Programlamaya Giriş, ATHAR KHODABAKHSH Pazartesi 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 14:30
ECON 210.A İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Perşembe 08:40 - 11:30
ECON 210.B İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Çarşamba 08:40 - 11:30
ECON 210.C İktisada Giriş, MEHMET REŞAT KAYALI Salı 08:40 - 11:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.AA İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 15:40 - 17:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
ENG 101.AB İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AC İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.AD İngilizce I, SANİYE ÇANCI ÇALIŞANELLER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AE İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AF İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AG İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.AH İngilizce I, SELEN YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.AI İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 101.AJ İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 09:40 - 11:30
ENG 101.AK İngilizce I, ÖMER MAHİR SARIGÜL Salı 16:40 - 18:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.B İngilizce I, MEHMET DEMİR Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.C İngilizce I, MEHMET DEMİR Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.D İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 101.E İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.F İngilizce I, ASLI LİDİCE GÖKTÜRK SAĞLAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.G İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.H İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Perşembe 08:40 - 10:30
Pazartesi 12:40 - 14:30
ENG 101.I İngilizce I, NİL ALGAN BİLEN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.J İngilizce I, BURAK ŞENEL Çarşamba 11:40 - 13:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 101.K İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 101.L İngilizce I, BURAK ŞENEL Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.M İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.N İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.O İngilizce I, ECE BETİL ARPACIOĞLU Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ENG 101.P İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.Q İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.R İngilizce I, MERVE ELBİRLİK TÜLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ENG 101.S İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.T İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
ENG 101.U İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ENG 101.V İngilizce I, KHOSRO VAHABI Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
ENG 101.W İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 101.X İngilizce I, KHOSRO VAHABI Pazartesi 12:40 - 14:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 101.Y İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 101.Z İngilizce I, İLKAY TUZCU TIĞLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ENG 102.A İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.C İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
ENG 102.D İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 102.E İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 16:40 - 18:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ENG 102.F İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Cuma 14:40 - 16:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ENG 102.G İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
ENG 102.H İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 16:40 - 18:30
ENG 102.I İngilizce II, SEVGÜL AKBUZ EZGİN Salı 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.J İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
ENG 102.K İngilizce II, PETEK ŞİRİN Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ENG 102.L İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
Cuma 16:40 - 18:30
ENG 102.M İngilizce II, SAADET TIKAÇ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ENG 102.N İngilizce II, SERKAN ARAS Pazartesi 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.B Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.C Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.D Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 12:40 - 15:30
ENG 303.E Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Cuma 08:40 - 11:30
ENG 303.F Teknik İletişim, ELİF KANDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
ENG 303.G Teknik İletişim, AZRA NİHAL YILMAZ Pazartesi 08:40 - 11:30
ENG 303.H Teknik İletişim, HAMDUNE NERGİZ ENMUTLU Çarşamba 08:40 - 11:30
ENG 303.I Teknik İletişim, ALI NEZAMI Çarşamba 15:40 - 18:30
ENG 303.K Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 12:40 - 15:30
FE 101.A Mühendis Olmak, TAYLAN AKDOĞAN Cuma 11:40 - 12:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.K Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.L Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Perşembe 11:40 - 13:30
HIST 201.M Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
MATH 103.A Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 103.B Mühendislik için Yüksek Matematik I, BERKAY ANAHTARCI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 103.C Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 103.D Mühendislik için Yüksek Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 104.B Mühendislik için Yüksek Matematik II, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Çarşamba 10:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
MATH 212.B Diferansiyel Denklemler, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
ME 111.A Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 16:40 - 19:30
ME 111.B Mühendislik Çizim ve Tasarımı, GÜNEY GÜVEN YAPICI Cuma 08:40 - 11:30
ME 202.A Termodinamik, MUSTAFA PINAR MENGÜÇ Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
ME 211.A Mühendislik Mekaniği: Statik, RAMAZAN ÜNAL Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
ME 212.A Katı Mekaniği, ÖZKAN BEBEK Salı 11:40 - 13:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 256.A Malzeme Bilimi, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 13:40 - 15:30
ME 301.A Deneysel Mühendislik, GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 12:40 - 14:30
ME 311.A Mühendislik Mekaniği: Dinamik, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ME 323.A Isı Transferi: İletim, Taşınım ve Isınım, MEHMET ARIK Pazartesi 13:40 - 15:30
Cuma 16:40 - 18:30
ME 334.A Makina Tasarımı, POLAT ŞENDUR Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
ME 401.A Makina Mühendisliği Bitirme Projesi I, ÖZGÜR ERTUNÇ Cuma 18:40 - 21:30
ME 402.A Makina Mühendisliği Bitirme Projesi II, ÖZGÜR ERTUNÇ
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.B Fizik I, ALPER HAYRETER Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.C Fizik I, HÜSEYİN DAĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 101.D Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 101.E Fizik I, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 101.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 10:40 - 12:30
PHYS 102.B Fizik II, BORA IŞILDAK Çarşamba 10:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
PHYS 102.C Fizik II, KORAY DÜZTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 201.A Sektörlere Giriş, DUDU YEŞİM İNCE Pazartesi 19:40 - 20:30
Pazartesi 19:40 - 20:30
SEC 202.A Yetkinlik Yönetimi, EBRU KILIÇ BEBEK Pazartesi 18:40 - 19:30
Pazartesi 18:40 - 19:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.AA Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.AB Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.AC Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.AD Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Salı 16:40 - 18:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Salı 08:40 - 10:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.Q Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.R Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.S Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.T Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.U Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 101.V Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.W Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 101.X Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.Y Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.Z Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 09:40 - 11:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 11:40 - 13:30
BSME Staj
ME 300.A Yaz Stajı I
ME 400.A Yaz Stajı II
FE - Seçmeli (Mühendislik Sertifika)
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 09:40 - 12:30
CS 397.A Blokzincirine Giriş, UĞUR ACAR Çarşamba 08:40 - 11:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Salı 08:40 - 10:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
ME 391.A CNC Makina Programlama (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 15:40 - 18:30
ME 396.A Hesapamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
BSME Alan Seçmeli
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 418.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Salı 13:40 - 16:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
Cuma 08:40 - 10:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
ME 440.A Mekanik Titreşimler, POLAT ŞENDUR Pazartesi 12:40 - 15:30
FE - Seçmeli (Sosyal Bilimler) Dersler
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EVREN BALTA PAKER Salı 08:40 - 11:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Perşembe 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
FE - Seçmeli (Serbest)
ACCT 412.A Bağımsız Denetim, MÜJDE ASLAN Perşembe 11:40 - 14:30
ARB 101.A Arapça I, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Çarşamba 16:40 - 18:30
Pazartesi 08:40 - 10:30
ARB 102.A Arapça II, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
ARB 201.A Arapça III, SALMA JEHAD AWAD ALAMASSI Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
ARCH 404.A Proje Yönetimi, EBRU KARAHAN Çarşamba 13:40 - 17:30
ARCH 423.A Biyomimesis ile Sürdürülebilir Tasarım ve Çevre, SEVİL YAZICI Salı 08:40 - 10:30
ARCH 438.A Eleştirel Haritalama ile Kentleri Yeniden Okuma, DEMET MUTMAN Perşembe 14:40 - 16:30
ARCH 442.A Endüstri Mirası Koruma ve Yeniden Kullanma, MEHMET SANER Salı 08:40 - 10:30
ARCH 444.A İslam Sanatına Giriş, MELİS TANER Çarşamba 08:40 - 10:30
ARCH 445.A İslam Mimarisi, MELİS TANER Çarşamba 10:40 - 12:30
ART 101.A Resim I, MARTIN HARRISON Cuma 15:40 - 18:30
ART 101.B Resim I, MARTIN HARRISON Perşembe 15:40 - 18:30
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 15:40 - 18:30
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 12:40 - 15:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Perşembe 10:40 - 13:30
AVT 201.A Uçuş Prensipleri, ÇAĞLAR ÜÇLER Salı 12:40 - 15:30
CE 112.A Statik, DERYA DENİZ Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CE 208.A Yapı İşletmesi, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
CE 210.A Akışkanlar Mekaniği, EMİNE BEYHAN YEĞEN Salı 14:40 - 18:30
CE 302.A Zemin Mekaniği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Pazartesi 12:40 - 14:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
CE 307.A Çelik Yapılar, GÜLAY ALTAY Çarşamba 12:40 - 14:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
CE 310.A Ulaştırma Mühendisliği, MURAT ERGÜN Salı 10:40 - 13:30
CE 391.A Beton Malzemeleri, ZEYNEP BAŞARAN BUNDUR Pazartesi 09:40 - 12:30
CE 420.A Geoteknik Deprem Mühendisliği, MUSTAFA ATİLLA ANSAL Perşembe 13:40 - 16:30
CE 427.A Betonarme Yapıların Deprem Tasarımı, AHMET YİĞİT ÖZÇELİK Pazartesi 15:40 - 18:30
CE 489.A Yeşil Bina Proje Teslim Süreçleri, SENEM SEYİS KAZAZOĞLU Cuma 08:40 - 11:30
CHN 101.A Çince I, LALE GÜNER Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 16:40 - 18:30
CHN 101.B Çince I, LALE GÜNER Salı 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
CHN 102.A Çince II, LALE GÜNER Pazartesi 11:40 - 13:30
Perşembe 11:40 - 13:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 16:40 - 18:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
COD 312.A İkon Tasarımı, CAN BORA SEZER Perşembe 13:40 - 16:30
COD 316.A Anlatı Yapıları, METİN ÇAVUŞ Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 322.A Tasarım İçin Rol Oynama, SİMGE ORHUN Pazartesi 13:40 - 16:30
COD 323.A Ses Dokusunun Temelleri, SALİH ALP TUĞAN Salı 13:40 - 16:30
CS 102.A Nesneye Dayalı Programlama, ATHAR KHODABAKHSH Çarşamba 12:40 - 14:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 201.A Veri Yapıları ve Algoritmalar, HASAN SÖZER Salı 08:40 - 10:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
CS 202.A Veritabanı Yönetim Sistemleri, REYHAN AYDOĞAN Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
CS 320.A Yazılım Mühendisliği, HASAN SÖZER Çarşamba 12:40 - 15:30
CS 321.A Programlama Dilleri, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Perşembe 10:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 10:30
CS 397.A Blokzincirine Giriş, UĞUR ACAR Çarşamba 08:40 - 11:30
CS 409.A İleri C++ Programlama, MUSTAFA FURKAN KIRAÇ Salı 12:40 - 15:30
CS 410.A Otomat Kuramı ve Biçimsel Diller, ÖZLEM SALEHİ KÖKEN Perşembe 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
CS 418.A Ağ Üzerinden Eğlence, ALİ CENGİZ BEĞEN Perşembe 12:40 - 15:30
CS 434.A İleri Nesne Yönelimli Programlama, EMRE KAPLAN Çarşamba 16:40 - 19:30
CS 442.A Bilgisayar Ağlari Güvenliği, HÜSEYİN ULUSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
CS 447.A Bilgisayar Ağları, MEHMET REHA CİVANLAR Pazartesi 09:40 - 11:30
Cuma 14:40 - 15:30
CS 450.A Dağıtık Sistemler ve Bulut Bilişim, İSMAİL ARI Pazartesi 15:40 - 19:30
CS 454.A Yapay Sinir Ağları ve Otomatik Öğrenmeye Giriş, AHMET İBRAHİM ETHEM ALPAYDIN Pazartesi 11:40 - 14:30
ECON 201.A İleri Mikroekonomi, BAŞAK ALTAN ÖZENER Çarşamba 12:40 - 15:30
ECON 301.A Ekonometri I, MEHTAP BEYZA POLAT Çarşamba 15:40 - 18:30
ECON 402.A Türkiye Ekonomisi, GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Çarşamba 09:40 - 12:30
ECON 403.A Bağımsız Araştırma - ECON, ATAKAN YALÇIN
EDU 201.A Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Perşembe 15:40 - 18:30
EDU 201.B Öğrenmeyi Öğrenmek, EBRU KILIÇ BEBEK Cuma 14:40 - 17:30
EE 201.A Sinyaller ve Sistemler, EVŞEN YANMAZ ADAM Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
EE 202.A Devre Analizi, AHMET TEKİN Pazartesi 10:40 - 13:30
EE 203.A Sayısal Sistemler, TURGUT FEYİZ Pazartesi 08:40 - 11:30
EE 301.A Elektronik I, AHMET TEKİN Pazartesi 15:40 - 18:30
EE 303.A Güç Sistemlerinin Temelleri, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Çarşamba 12:40 - 14:30
Salı 13:40 - 15:30
EE 341.A Haberleşme Sistemlerinin Temelleri, EVŞEN YANMAZ ADAM Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 11:40 - 13:30
EE 362.A Sayısal Elektronik ve FPGA Tasarımı, HASAN FATİH UĞURDAĞ Pazartesi 12:40 - 15:30
EE 362.B Sayısal Elektronik ve FPGA Tasarımı, HASAN FATİH UĞURDAĞ Cuma 15:40 - 18:30
EE 367.A Optiğe Giriş, KADİR DURAK Cuma 14:40 - 17:30
EE 393.A Mühendisler için Python, ORHAN GÖKÇÖL Salı 08:40 - 10:30
EE 422.A Sayısal Konuşma İşleme, CENK DEMİROĞLU Pazartesi 16:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 17:30
EE 474.A Mühendisler için Optimizasyon, GÖKTÜRK POYRAZOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
EE 483.A Mikrodalga Mühendisliği, AHMED HALİD AKGİRAY Perşembe 15:40 - 18:30
ENTR 403.A Sosyal Girişimcilik, Sosyal İnovasyon ve Sosyal Değişim icin İnovasyon, MERİÇ BIÇAKCIOĞLU Pazartesi 12:40 - 15:30
ENTR 407.A Aile Şirketlerinde Çağdaş Yönetim, SEVGİ PEREK Perşembe 14:40 - 17:30
FIN 202.A Finans, SÜREYYA BURCU AVCI Pazartesi 12:40 - 15:30
FIN 202.B Finans, CANSU İSKENDEROĞLU ŞAHİN Pazartesi 08:40 - 11:30
FIN 414.A Finansta Seçme Konular, EMRAH AHİ Pazartesi 15:40 - 18:30
FRE 101.A Fransızca I, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
FRE 102.A Fransızca II, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
FRE 201.A Fransızca III, EUGENE GIOVANELLI Cuma 10:40 - 12:30
Salı 08:40 - 10:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 101.A Almanca I, HANDA YILDIZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
GER 101.B Almanca I, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
GER 101.C Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
GER 101.D Almanca I, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 102.A Almanca II, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
GER 102.B Almanca II, HANDA YILDIZ Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
GER 102.C Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
GER 201.A Almanca III, HANDA YILDIZ Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 10:30
GER 201.B Almanca III, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
GER 201.C Almanca III, TİJEN BAYAR KULİĞ Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
GER 202.A Almanca IV, HALİDE NAZAN ÖZÇINAR SIREL Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
GER 202.B Almanca IV, HANDA YILDIZ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, FERAY COŞKUN Salı 13:40 - 16:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, FERAY COŞKUN Perşembe 13:40 - 16:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, MERİH EROL Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 104.C Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Perşembe 09:40 - 12:30
HIST 104.D Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 10:40 - 13:30
HIST 303.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I (Yabancılar için), MERİH EROL Salı 18:40 - 20:30
HUM 319.A Filmlerle Felsefe: Felsefeye Giriş, SİBEL OKTAR THOMAS Salı 08:40 - 11:30
HUM 323.A Feminist Teori: Edebiyat, Kültür ve Toplum, SERHAT UYURKULAK Salı 08:40 - 11:30
HUM 353.A Edebiyat ve Modernizm, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Salı 08:40 - 11:30
IBUS 101.A Kültürlerarası İletişim Seminer I, ERDOĞAN EMRE KESKİN Çarşamba 14:40 - 16:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 12:40 - 15:30
IE 203.A Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 203.B Mühendislik Ekonomisi, BORA TOKGÖZ Pazartesi 11:40 - 14:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 12:40 - 15:30
IE 246.B Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Perşembe 08:40 - 11:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Çarşamba 09:40 - 12:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ZEHRA MELİS TEKSAN Salı 12:40 - 15:30
IE 304.A Maliyet Analizi, ELVİN ÇOBAN GÖKTÜRK Salı 08:40 - 11:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, BURCU BALÇIK KOYUNCU Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 357.A Enerji İçgörüleri , EMRAH ÖZSAVAŞCI Pazartesi 09:40 - 12:30
IE 389.A Verimlilik Ölçümü ve Yönetimi, YASEMİN CLAİRE ERENSAL Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 391.A Proje Yönetimi (Sertifika Seçmeli), BÜŞRA BAŞKOL Cuma 08:40 - 11:30
IE 395.A Çevik Yönetim (Sertifika Seçmeli), ELİF ÖZDEMİR ÜNLÜÇERÇİ Cuma 08:40 - 11:30
IE 396.A Çevik Yazılım ve Ürün Geliştirme, ERKAN SARIKAYA Perşembe 17:40 - 20:30
IE 397.A İş Süreçleri Yönetimi, ÖZGÜR AKSOY Çarşamba 13:40 - 16:30
IE 420.A Organizasyonlarda Değişim Yönetimi, ÖZLEM ARISOY AZİM Pazartesi 16:40 - 19:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, DENİZ SERT Salı 09:40 - 12:30
IR 205.A Uluslararası İlişkilere Giriş, SAMARJIT GHOSH Salı 15:40 - 18:30
IR 209.A Politik İdeolojiler, ARDA GÜÇLER Perşembe 08:40 - 11:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Salı 15:40 - 18:30
IR 315.A Barış ve Çatışma Çalışmaları, KONSTANTINOS TRAVLOS Perşembe 15:40 - 18:30
IR 319.A Ortadoğu'da Siyaset, TÜLAY DENİZ ERKMEN Salı 11:40 - 14:30
IR 325.A Türk Dış Politikasında Güncel Konular, EVREN BALTA PAKER Pazartesi 12:40 - 15:30
IR 329.A Demokrasi ve Demokratikleşme, EVREN BALTA PAKER Salı 08:40 - 11:30
IR 331.A Uluslararası Krizlerde İnsani Müdahale , SAMARJIT GHOSH Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 401.A Uluslararası Ekonomi Politik, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Pazartesi 09:40 - 12:30
IR 406.A Karşılaştırmalı Kamu Politikaları, EBRU ERTUGAL ÖZVEREN Çarşamba 15:40 - 18:30
IR 407.A Uluslararası Kalkınma, ALPER YAĞCI Cuma 15:40 - 18:30
IR 413.A Karşılaştırmalı Siyasal Kurumlar: Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri, ERZEN ÖNCEL YÜKLEYEN Perşembe 08:40 - 11:30
ITA 101.A İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 12:40 - 14:30
Perşembe 16:40 - 18:30
ITA 101.B İtalyanca I, ARCO JANNUZZİ Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 09:40 - 11:30
ITA 102.A İtalyanca II, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 14:40 - 16:30
Cuma 16:40 - 18:30
ITA 201.A İtalyanca III, ARCO JANNUZZİ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
LAW 102.A Hukuk ve Etik, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 10:40 - 12:30
LAW 134.A Hukuk Felsefesi, KURTUL GÜLENÇ Pazartesi 11:40 - 13:30
LAW 202.A Yeni Medya ve Hukuk, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 08:40 - 10:30
LAW 227.A Hukuki Yazım ve Çeviri Teknikleri, MÜJDEM AKSOY ÇEVİK Perşembe 08:40 - 10:30
LAW 301.A Çevre Hukuku, TUĞRUL ÖZKARACALAR Salı 14:40 - 16:30
LAW 304.A Uluslararası Taşıma Hukuku, AYÇA UÇAR Pazartesi 10:40 - 12:30
LAW 343.A Amerikan Hukukuna Giriş, MUSTAFA YİĞİT ÖRNEK Çarşamba 12:40 - 14:30
LAW 443.A Yapay Zeka ve Robot Hukuku, ÖZLEM ARMAĞAN Perşembe 10:40 - 12:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Çarşamba 08:40 - 10:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 12:40 - 14:30
Salı 12:40 - 14:30
MATH 112.B Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Pazartesi 08:40 - 10:30
Salı 08:40 - 10:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Cuma 14:40 - 16:30
Salı 14:40 - 16:30
MATH 211.B Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
MATH 211.C Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Çarşamba 12:40 - 14:30
Perşembe 10:40 - 12:30
MATH 211.D Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, DİLEK GÜNNEÇ DANIŞ Salı 15:40 - 18:30
ME 391.A CNC Makina Programlama (Sertifika Seçmeli), GÜNEY GÜVEN YAPICI Salı 15:40 - 18:30
ME 396.A Hesapamalı Akışkanlar Dinamiği için Profesyonel Simulasyon Yazılımı Kullanımı (Sertifika Seçmeli), ÖZGÜR ERTUNÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
ME 405.A İnsan-Merkezli Tasarım ve Mekanizma Uygulamaları, RAMAZAN ÜNAL Çarşamba 12:40 - 15:30
ME 413.A Robotik I, REGAİP BARKAN UĞURLU Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Salı 14:40 - 16:30
Perşembe 12:40 - 14:30
ME 418.A Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, ALTUĞ MELİK BAŞOL Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
ME 419.A Muhendisler icin Hesaplamali Metotlar, ALTUĞ MELİK BAŞOL Çarşamba 08:40 - 10:30
Perşembe 10:40 - 12:30
ME 422.A İleri Akışkanlar Mekaniği, ÖZGÜR ERTUNÇ Salı 13:40 - 16:30
ME 423.A Termodinamik II, MEHMET ARIK Pazartesi 08:40 - 09:30
Cuma 08:40 - 10:30
Cuma 08:40 - 10:30
Pazartesi 08:40 - 09:30
ME 428.A X-ışınlarının Kırınımı ile Malzeme Karakterizasyonu, HANDE ÖZTÜRK Pazartesi 15:40 - 18:30
ME 440.A Mekanik Titreşimler, POLAT ŞENDUR Pazartesi 12:40 - 15:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Pazartesi 09:40 - 12:30
MGMT 302.B Uluslararası İşletme, ALI ALIPOUR Salı 12:40 - 15:30
MGMT 317.A İş Etiği, SİBEL OKTAR THOMAS Çarşamba 11:40 - 14:30
MKTG 201.A Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.B Pazarlama, BİGE SAATÇİOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 201.C Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Pazartesi 09:40 - 12:30
MKTG 201.D Pazarlama, CEREN HAYRAN ŞANLI Cuma 09:40 - 12:30
MKTG 315.A Uluslararası Pazarlama, XIAOHAN WEN Pazartesi 13:40 - 16:30
MUSIC 101.A Müzik Değerlendirmesi, ECE GÖKSU ÇANKAYA Salı 13:40 - 16:30
PE 101.A Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 15:40 - 17:30
PE 101.B Tenis, BARKIN YALÇINKALE Salı 17:40 - 19:30
PE 101.C Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 15:40 - 17:30
PE 101.D Tenis, BARKIN YALÇINKALE Perşembe 17:40 - 19:30
PE 102.A Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 08:40 - 10:30
PE 102.B Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 10:40 - 12:30
PE 102.C Yüzme, ÇİĞİL GÜLER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.A Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 14:40 - 16:30
PE 104.B Bilardo I, GÜNEŞ VİTER Cuma 16:40 - 18:30
PE 105.A Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Salı 08:40 - 10:30
PE 105.B Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Perşembe 08:40 - 10:30
PE 105.C Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 08:40 - 10:30
PE 105.D Yelken, ÜZEYİR ERSİN GENÇTÜRK Cuma 10:40 - 12:30
PE 106.A Eskrim I, GABRİELA DUMİTRU Cuma 08:40 - 10:30
PE 107.A Satranç, ERSİN BAYSAN Perşembe 17:40 - 19:30
PE 112.A Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Salı 18:40 - 20:30
PE 112.B Masa Tenisi, HÜSEYİN GAZİ YILMAZ Perşembe 18:40 - 20:30
PE 115.A Binicilik, CENNET AYDIN Salı 08:40 - 10:30
PE 115.B Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 08:40 - 10:30
PE 115.C Binicilik, CENNET AYDIN Salı 15:40 - 17:30
PE 115.D Binicilik, CENNET AYDIN Perşembe 15:40 - 17:30
PE 117.A Yoga, ÜLKÜ GÜRSOY Salı 17:40 - 19:30
PE 119.A Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 08:40 - 10:30
PE 119.B Temel Fitness Eğitimi, SEÇKİN ALAY Cuma 10:40 - 12:30
PE 121.A Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 15:40 - 17:30
PE 121.B Suda Hayat Kurtarma ve İlk Yardım, ŞAHİN ÖZEN Salı 17:40 - 19:30
PHYS 111.F Fizik I, GÜRAY ERKOL Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, DUYGU KARATAŞ Salı 15:40 - 18:30
PSY 100.B Genel Psikoloji, GİZEM ARIKAN Cuma 08:40 - 11:30
PSY 327.A Doğal ve Yapay Zeka, HAKAN KARŞILAR Çarşamba 09:40 - 12:30
PSY 417.A Benlik ve Kimlik, GÖKÇE TARCAN KUMKALE Salı 09:40 - 12:30
RUS 101.A Rusça I, OLGA MİRELİ Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
RUS 101.B Rusça I, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
RUS 102.A Rusça II, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 14:40 - 16:30
Perşembe 16:40 - 18:30
RUS 102.B Rusça II, OLGA MİRELİ Perşembe 13:40 - 15:30
Pazartesi 13:40 - 15:30
RUS 201.A Rusça III, OLGA MİRELİ Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
RUS 201.B Rusça III, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
RUS 202.A Rusça IV, ELENA NAPOLNOVA DEMİRİZ Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
RUS 202.B Rusça IV, OLGA MİRELİ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SEC 301.A Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 13:40 - 15:30
SEC 301.B Sektörel Çözümler: Küresel Uzmanlık, NESİM AVİĞDOR Salı 10:40 - 12:30
SEC 302.A Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Cuma 16:40 - 18:30
SEC 302.B Sektörel Çözümler: Yerel Uzmanlık, JÜLİDE MELDA ALPAYDIN Salı 08:40 - 10:30
SEC 402.A İşletme Entegrasyonu, EMRE KARALİ Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 405.A Yapay Zeka: İnsanlık, Toplum ve İş Hayatına Etkisi, REYHAN AYDOĞAN Salı 15:40 - 18:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Perşembe 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 08:40 - 11:30
SOC 201.C Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.D Sosyal Bilimlere Giriş, NURSELİ YEŞİM SÜNBÜLOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
SPA 101.A İspanyolca I, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 08:40 - 10:30
Çarşamba 12:40 - 14:30
SPA 101.B İspanyolca I, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 10:40 - 12:30
Perşembe 11:40 - 13:30
SPA 101.C İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 16:40 - 18:30
Cuma 08:40 - 10:30
SPA 101.D İspanyolca I, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 08:40 - 10:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 102.A İspanyolca II, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Perşembe 16:40 - 18:30
Pazartesi 14:40 - 16:30
SPA 102.B İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Pazartesi 13:40 - 15:30
Perşembe 13:40 - 15:30
SPA 102.C İspanyolca II, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
SPA 201.A İspanyolca III, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 08:40 - 10:30
Cuma 10:40 - 12:30
SPA 201.B İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Salı 08:40 - 10:30
Cuma 09:40 - 11:30
SPA 201.C İspanyolca III, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Pazartesi 11:40 - 13:30
Çarşamba 11:40 - 13:30
SPA 202.A İspanyolca IV, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 10:40 - 12:30
Perşembe 08:40 - 10:30
SPA 202.B İspanyolca IV, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30
TURK 101.A Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 13:40 - 16:30
TURK 101.B Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Salı 16:40 - 19:30
TURK 101.C Yabancılar için Türkçe I, SULTAN DÜZENLİ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 101.D Yabancılar için Türkçe I, TUĞBA YILDIRIM Pazartesi 16:40 - 19:30
TURK 101.E Yabancılar için Türkçe I, ASLI BEKTAŞ Perşembe 16:40 - 19:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 16:40 - 19:30
TURK 201.A Yabancılar için Türkçe III, ASLI BEKTAŞ Çarşamba 14:40 - 16:30
Cuma 14:40 - 16:30