Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Makina Mühendisliği Lisans

BSME Zorunlu Dersler
BUS 102.A İşletmeye Giriş II (Girişimcilik), JASON NICK SHING LAU Salı 08:40 - 11:30
ENG 101.A İngilizce I, MEHMET DEMİR Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
ENG 101.B İngilizce I, BEDRA BETÜL ŞENOL Perşembe 10:40 - 12:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
Salı 15:40 - 18:30
ENG 101.C İngilizce I, SELEN YILDIZ Pazartesi 09:40 - 12:30
Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 11:30
ENG 101.D İngilizce I, AYLA YALÇIN DUMAN Çarşamba 09:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
Salı 12:40 - 15:30
ENG 102.A İngilizce II, ZEYNEP ŞEBNEM BAYRAKTAR Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 102.B İngilizce II, AYŞE NESLİHAN SABUNCU Perşembe 15:40 - 17:30
Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 15:40 - 18:30
ENG 102.C İngilizce II, BURAK ŞENEL Çarşamba 09:40 - 12:30
Perşembe 09:40 - 11:30
Pazartesi 09:40 - 12:30
ENG 102.D İngilizce II, İLKAY TUZCU TIĞLI Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
Salı 10:40 - 13:30
ENG 102.E İngilizce II, ÖMER MAHİR SARIGÜL Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 15:40 - 17:30
ENG 102.F İngilizce II, EMİNE ZEYNEP TİRYAKİ BAYOĞLU Salı 15:40 - 18:30
Perşembe 16:40 - 18:30
Cuma 15:40 - 18:30
ENG 303.A Teknik İletişim, ALI NEZAMI Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 09:40 - 12:30
ENG 303.B Teknik İletişim, MARIJA VELLA Perşembe 08:40 - 11:30
Pazartesi 09:40 - 12:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖNDER UÇAR Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖNDER UÇAR Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Pazartesi 18:40 - 20:30
Çarşamba 18:40 - 20:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, SEDA ÖZDEMİR ŞİMŞEK Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30
MATH 104.A Mühendislik için Yüksek Matematik II, UĞUR DOĞAN Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 16:40 - 19:30
MATH 212.A Diferansiyel Denklemler, BERKAY ANAHTARCI Perşembe 08:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 18:30
PHYS 101.A Fizik I, ALPER HAYRETER Perşembe 11:40 - 15:30
Çarşamba 12:40 - 16:30
PHYS 102.A Fizik II, BORA IŞILDAK Salı 08:40 - 12:30
Perşembe 12:40 - 16:30
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 14:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 14:40 - 18:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Cuma 08:40 - 12:30
FE - Seçmeli (Sosyal Bilimler) Dersler
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 13:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 103.B Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, YENER KOÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, ALPER AÇIK Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
FE - Seçmeli (Serbest)
ART 301.A Yeni Medya Sanatına Giriş, EDA SÜTUNÇ Salı 12:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
CHN 201.A Çince III, LALE GÜNER Pazartesi 12:40 - 15:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
FIN 202.A Finans, GÖZDE ESEN Salı 09:40 - 12:30
Cuma 09:40 - 12:30
FRE 202.A Fransızca IV, EUGENE GIOVANELLI Salı 09:40 - 12:30
Cuma 10:40 - 12:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
GER 102.A Almanca II, TİJEN BAYAR KULİĞ Çarşamba 11:40 - 13:30
Pazartesi 10:40 - 13:30
Salı 11:40 - 14:30
GER 201.A Almanca III, NURAN UYSAL DUMAN Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
Pazartesi 13:40 - 16:30
GER 202.A Almanca IV, HANDA YILDIZ Pazartesi 11:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Çarşamba 13:40 - 16:30
HIST 103.A Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Pazartesi 13:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
HIST 103.B Uygarlık Tarihi I, RAMİZ ÜZÜMÇEKER Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
HIST 104.A Uygarlık Tarihi II, YENER KOÇ Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
HIST 104.B Uygarlık Tarihi II, OYA İKLİL SELÇUK Pazartesi 15:40 - 18:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 201.A Yöneylem Araştırması I, MEHMET ÖNAL Salı 14:40 - 17:30
Pazartesi 15:40 - 18:30
IE 246.A Yöneylem Araştırması için Programlama, UMUT BEŞİKCİ Salı 11:40 - 14:30
Pazartesi 12:40 - 15:30
IE 301.A Yöneylem Araştırması II, ÜMMÜHAN AKBAY Salı 08:40 - 11:30
Çarşamba 08:40 - 11:30
IE 302.A Üretim Sistemleri Analizi, ERTAN YAKICI Salı 14:40 - 17:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
IE 325.A Benzetişim Modellemesi ve Analizi, İSMAİL BAŞOĞLU Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
IR 101.A Siyaset Bilimine Giriş, CEREN MERT TRAVLOS Çarşamba 08:40 - 11:30
Cuma 08:40 - 11:30
IR 314.A Uluslararası Göç, DENİZ SERT Pazartesi 11:40 - 14:30
Çarşamba 12:40 - 15:30
IR 327.A Kentsel Politikalar: Kentlerin Sosyolojik Olarak Okunması, CEREN MERT TRAVLOS Cuma 14:40 - 17:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
ITA 202.A İtalyanca IV, ARCO JANNUZZİ Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
Perşembe 14:40 - 16:30
LAW 241.A İslam Hukuku ve Modern Dünya, JOCELYNE ALAYAN Pazartesi 17:40 - 21:30
LAW 447.A Uluslararası Ticaret, AYÇA UÇAR Perşembe 08:40 - 12:30
MATH 112.A Ayrık Matematik, MEHMET ÖZ Cuma 09:40 - 12:30
Pazartesi 13:40 - 16:30
MATH 211.A Doğrusal Cebir, ÇAĞATAY EDEMEN Pazartesi 08:40 - 12:30
Çarşamba 08:40 - 12:30
MATH 215.A Olasılık ve Rassal Değişkenler, İSMAİL BAŞOĞLU Perşembe 11:40 - 14:30
Çarşamba 15:40 - 18:30
MATH 216.A Uygulamalı İstatistik, MEHMET GÜRAY GÜLER Salı 08:40 - 11:30
Çarşamba 11:40 - 14:30
MATH 217.A Olasılık ve İstatistik, ÇAĞATAY EDEMEN Salı 08:40 - 12:30
Cuma 08:40 - 12:30
MGMT 302.A Uluslararası İşletme, ERGÜN ÖNÖZ Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 09:40 - 12:30
MKTG 201.A Pazarlama, ZEYNEP MİNA SERAJ AKŞİT Çarşamba 11:40 - 14:30
Salı 14:40 - 17:30
PSY 100.A Genel Psikoloji, ALPER AÇIK Salı 12:40 - 15:30
Perşembe 12:40 - 15:30
RUS 202.A Rusça IV, OLGA MİRELİ Salı 11:40 - 14:30
Perşembe 12:40 - 14:30
Cuma 09:40 - 12:30
SOC 201.A Sosyal Bilimlere Giriş, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SOC 201.B Sosyal Bilimlere Giriş, SUSAN BETH ROTTMANN Çarşamba 08:40 - 11:30
Perşembe 08:40 - 11:30
SPA 102.A İspanyolca II, JOSE RAMON CRUZ ESCUDERO Çarşamba 09:40 - 12:30
Pazartesi 14:40 - 17:30
Cuma 15:40 - 17:30
SPA 201.A İspanyolca III, ERVIN DALETH OSTOS SANTOS Pazartesi 13:40 - 16:30
Çarşamba 14:40 - 17:30
Perşembe 14:40 - 16:30
SPA 202.A İspanyolca IV, MELTEM MICHELE MARTINEZ VELASCO Perşembe 14:40 - 17:30
Salı 15:40 - 18:30
Cuma 16:40 - 18:30
TURK 102.A Yabancılar için Türkçe II, ASLI BEKTAŞ Cuma 14:40 - 16:30
Salı 18:40 - 20:30
Perşembe 18:40 - 20:30