Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Pilotaj Lisans

BSPF - Zorunlu Dersler
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 11:40 - 14:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 11:40 - 14:30
ENG 105.A İngilizce Konuşma Becerileri I, MARIJA VELLA Cuma 09:40 - 12:30
ENG 106.A İngilizce Konuşma Becerileri II, PETEK ŞİRİN Salı 14:40 - 17:30
ENG 106.B İngilizce Konuşma Becerileri II, SAADET TIKAÇ Salı 14:40 - 17:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.J Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 10:40 - 12:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Pazartesi 16:40 - 18:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, HANDAN BORLUK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, SAADET ERBAY Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.E Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 08:40 - 10:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Çarşamba 10:40 - 12:30
PLT 104.A Aerodinamik, ÇAĞLAR ÜÇLER Salı 08:40 - 11:30
PLT 201.A Hava Hukukuna Giriş, MEHMET ERTÜRK Salı 08:40 - 09:30
PLT 202.A Uçak Teknik Eğitimi, SEMİH SORAN
PLT 203.A Genel Uçak Bilgisi (PPL), ÖZLEM ŞENKAYA Salı 09:40 - 11:30
PLT 204.A PPL Uçuş Uygulaması, SEMİH SORAN
PLT 205.A Meteoroloji (PPL), GÜRHAN YILDIRIR Cuma 09:40 - 11:30
PLT 206.A Uçuş Simülatör Eğitimi, SEMİH SORAN
PLT 207.A Uçuş Performans ve Planlama (PPL), ÖZLEM ŞENKAYA Perşembe 08:40 - 10:30
PLT 208.A Gece Uçuş Uygulaması, SEMİH SORAN
PLT 209.A Seyrüsefer (PPL), GÜRHAN YILDIRIR Pazartesi 08:40 - 11:30
PLT 210.A PIC Uçuş Uygulaması I, SEMİH SORAN
PLT 211.A İşletme Prosedürleri (PPL), SEMİH SORAN Perşembe 10:40 - 11:30
PLT 213.A İnsan Performansı ve Limitleri (PPL), CELAL ALPAY HAVLE Çarşamba 08:40 - 09:30
PLT 215.A Haberleşme (PPL), M. BÜLENT AKSUM Çarşamba 09:40 - 10:30
PLT 217.A Uçuş Prensipleri (PPL), MUSTAFA CAN TOPRAK Çarşamba 12:40 - 13:30
PLT 219.A Havayolu Yönetimi, LUIS MARTIN DOMINGO Pazartesi 15:40 - 17:30
PLT 221.A Emniyet Yönetim Sistemi, LEYLA ADİLOĞLU YALÇINKAYA Çarşamba 13:40 - 16:30
PLT 301.A Hava Hukuku (ATPL), MEHMET ERTÜRK Çarşamba 15:40 - 18:30
PLT 302.A Yük ve Denge (ATPL), İBRAHİM GÖKÇE Cuma 08:40 - 10:30
PLT 302.B Yük ve Denge (ATPL), İBRAHİM GÖKÇE Cuma 14:40 - 16:30
PLT 303.A Genel Uçak Bilgisi, ÖZLEM ŞENKAYA Pazartesi 15:40 - 18:30
Salı 15:40 - 18:30
PLT 304.A Performans (ATPL), ÖZLEM ŞENKAYA Çarşamba 08:40 - 11:30
PLT 304.B Performans (ATPL), ÖZLEM ŞENKAYA Çarşamba 12:40 - 15:30
PLT 306.A Uçuş Planlama ve İzleme (ATPL), İBRAHİM GÖKÇE Cuma 14:40 - 16:30
PLT 306.B Uçuş Planlama ve İzleme (ATPL), İBRAHİM GÖKÇE Cuma 08:40 - 10:30
PLT 307.A Uçuş İşletme Usulleri (ATPL), SEMİH SORAN Cuma 16:40 - 18:30
PLT 308.A Seyrüsefer (ATPL), CELAL ALPAY HAVLE Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 12:40 - 15:30
PLT 308.B Seyrüsefer (ATPL), CELAL ALPAY HAVLE Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 08:40 - 11:30
PLT 310.A Radyo Seyrüsefer (ATPL), BAHADIR TANYOLAÇ Pazartesi 12:40 - 15:30
Salı 08:40 - 11:30
PLT 310.B Radyo Seyrüsefer (ATPL), BAHADIR TANYOLAÇ Pazartesi 08:40 - 11:30
Salı 12:40 - 15:30
PLT 312.A Uçuş Aletleri (ATPL), ÇAĞLAR ÜÇLER Çarşamba 12:40 - 15:30
PLT 312.B Uçuş Aletleri (ATPL), ÇAĞLAR ÜÇLER Çarşamba 08:40 - 11:30
PLT 313.A Havacılık İngilizcesi, WERONIKA AGNIESZKA CHRZAN Perşembe 12:40 - 15:30
PLT 314.A Uçuş Prensipleri (ATPL), MUSTAFA CAN TOPRAK Perşembe 12:40 - 15:30
PLT 314.B Uçuş Prensipleri (ATPL), MUSTAFA CAN TOPRAK Perşembe 16:40 - 19:30
PLT 318.A PIC Uçuş Uygulaması II, SEMİH SORAN
PLT 401.A IR Teorik Eğitimi, SEMİH SORAN
PLT 402.A CPL Uçuş Uygulaması, SEMİH SORAN
PLT 403.A IR Simülator Uçuş Eğitimi, SEMİH SORAN
PLT 404.A ME/IR (Çift Motor Uçuş Eğitimi), SEMİH SORAN
PLT 405.A IR Uçuş Uygulaması, SEMİH SORAN
PLT 406.A Ekip Kaynak Yönetimi, GÖKHAN KAYA Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş,
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.T Üniversite Yaşamına Giriş
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 09:40 - 11:30
TLL 101.E Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.F Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 101.I Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, ESRA DERYA DİLEK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, EGEM ATİK Çarşamba 14:40 - 16:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Perşembe 11:40 - 13:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, ALİ SERDAR Pazartesi 09:40 - 11:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 16:40 - 18:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.H Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 16:40 - 18:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Cuma 14:40 - 16:30
TLL 102.O Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 08:40 - 10:30
TLL 102.P Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Salı 08:40 - 10:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Salı 14:40 - 16:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, UĞUR ÇALIŞKAN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Perşembe 09:40 - 11:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Pazartesi 11:40 - 13:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU Perşembe 12:40 - 14:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, ESRA DERYA DİLEK Perşembe 12:40 - 14:30
BSPF - Seçmeli Dersler (Havacılık)
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HATİCE KÜÇÜKÖNAL Pazartesi 12:40 - 13:30
Perşembe 14:40 - 16:30
AVM 202.A Havacılık Yönetiminde Veri Analizi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 10:30
AVM 304.A Havayolu Pazarlaması, ÖZGE YANIKOĞLU Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 309.A Hava Ulaştırma Ekonomisi, ÖZGE YANIKOĞLU Çarşamba 13:40 - 16:30
AVM 406.A Hava Hukuku, LALE KAPLAN Cuma 08:40 - 11:30
AVM 407.A Havayolu İş Modelleri ve Stratejileri, MEHMET ERTÜRK Perşembe 09:40 - 12:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Pazartesi 14:40 - 17:30
PLT 411.A Uçak Kaza Kırım İncelemeleri, BİLAL KILIÇ Perşembe 08:40 - 11:30
PLT 412.A Çoklu Ekip Koordinasyonu (ÇEK), GÖKHAN KAYA Perşembe 12:40 - 15:30
PLT 413.A İleri Düzey Havayolu Operasyonları, BİLAL KILIÇ Perşembe 12:40 - 15:30