Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Pilotaj Lisans

BSPF - Zorunlu Dersler
AVM 101.A Hava Taşımacılığı, KENAN BAKKALOĞLU Salı 12:40 - 15:30
AVM 101.B Hava Taşımacılığı, CEM ERSÖZ Salı 11:40 - 14:30
ENG 105.A İngilizce Konuşma Becerileri I, MARIJA VELLA Çarşamba 10:40 - 13:30
ENG 106.A İngilizce Konuşma Becerileri II, SAADET TIKAÇ Cuma 14:40 - 17:30
ENG 106.B İngilizce Konuşma Becerileri II, PETEK ŞİRİN Çarşamba 10:40 - 13:30
HIST 201.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 201.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 14:40 - 16:30
HIST 201.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Salı 16:40 - 18:30
HIST 201.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Cuma 16:40 - 18:30
HIST 201.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 10:40 - 12:30
HIST 201.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 16:40 - 18:30
HIST 201.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ALİ SİPAHİ Salı 14:40 - 16:30
HIST 201.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZLEM DİLBER Çarşamba 14:40 - 16:30
HIST 201.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, ÖZKAN AKPINAR Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.A Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, FAİK GÜR Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.B Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALPKAN BİRELMA Çarşamba 16:40 - 18:30
HIST 202.C Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Pazartesi 14:40 - 16:30
HIST 202.D Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Perşembe 14:40 - 16:30
HIST 202.E Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 16:40 - 18:30
HIST 202.F Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 14:40 - 16:30
HIST 202.G Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ALİ SİPAHİ Salı 16:40 - 18:30
HIST 202.H Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, BAŞAK AKGÜL KOVANKAYA Cuma 10:40 - 12:30
HIST 202.I Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II, ÖZLEM DİLBER Perşembe 16:40 - 18:30
MATH 101.A Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Çarşamba 14:40 - 16:30
Pazartesi 10:40 - 12:30
MATH 101.B Sosyal Bilimler için Matematik I, ŞERMİN ÇAM ÇELİK Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
MATH 101.C Sosyal Bilimler için Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 10:40 - 12:30
Çarşamba 14:40 - 16:30
MATH 101.D Sosyal Bilimler için Matematik I, NACİ SALDI Pazartesi 14:40 - 16:30
Çarşamba 10:40 - 12:30
PHYS 103.A Havacılık için Fizik I, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 08:40 - 10:30
PHYS 104.A Havacılık için Fizik II, MEHMET BURÇİN ÜNLÜ Salı 10:40 - 12:30
PLT 104.A Aerodinamik, ÇAĞLAR ÜÇLER Perşembe 12:40 - 15:30
PLT 201.A Hava Hukukuna Giriş, MEHMET ERTÜRK Pazartesi 09:40 - 10:30
PLT 202.A Uçak Teknik Eğitimi, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 203.A Genel Uçak Bilgisi (PPL), PINAR GÖKALP Cuma 14:40 - 16:30
PLT 204.A PPL Uçuş Uygulaması, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 205.A Meteoroloji (PPL), GÜRHAN YILDIRIR Cuma 09:40 - 11:30
PLT 206.A Uçuş Simülatör Eğitimi, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 207.A Uçuş Performans ve Planlama (PPL), PINAR GÖKALP Salı 09:40 - 11:30
PLT 208.A Gece Uçuş Uygulaması, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 209.A Seyrüsefer (PPL), SEMİH SORAN Çarşamba 09:40 - 12:30
PLT 210.A PIC Uçuş Uygulaması I, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 211.A İşletme Prosedürleri (PPL), MEHMET ERTÜRK Pazartesi 10:40 - 11:30
PLT 213.A İnsan Performansı ve Limitleri (PPL), PINAR GÖKALP Salı 11:40 - 12:30
PLT 215.A Haberleşme (PPL), MEHMET BÜLENT AKSUM Pazartesi 11:40 - 12:30
PLT 217.A Uçuş Prensipleri (PPL), ÇAĞLAR ÜÇLER Salı 08:40 - 09:30
PLT 221.A Emniyet Yönetim Sistemi, LEYLA ADİLOĞLU YALÇINKAYA Çarşamba 13:40 - 16:30
PLT 302.A Yük ve Denge (ATPL), ÖZLEM ŞENKAYA Cuma 08:40 - 10:30
PLT 302.B Yük ve Denge (ATPL), ÖZLEM ŞENKAYA Cuma 10:40 - 12:30
PLT 304.A Performans (ATPL), PINAR GÖKALP Çarşamba 09:40 - 12:30
PLT 304.B Performans (ATPL), PINAR GÖKALP Çarşamba 13:40 - 16:30
PLT 306.A Uçuş Planlama ve İzleme (ATPL), SEMİH SORAN Pazartesi 16:40 - 18:30
PLT 306.B Uçuş Planlama ve İzleme (ATPL), SEMİH SORAN Salı 16:40 - 18:30
PLT 308.A Seyrüsefer (ATPL), CELAL ALPAY HAVLE Pazartesi 09:40 - 12:30
Salı 09:40 - 12:30
PLT 308.B Seyrüsefer (ATPL), CELAL ALPAY HAVLE Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
PLT 310.A Radyo Seyrüsefer (ATPL), BAHADIR TANYOLAÇ Pazartesi 13:40 - 16:30
Salı 13:40 - 16:30
PLT 310.B Radyo Seyrüsefer (ATPL), BAHADIR TANYOLAÇ Pazartesi 09:40 - 12:30
Salı 09:40 - 12:30
PLT 312.A Uçuş Aletleri (ATPL), ÇAĞLAR ÜÇLER Çarşamba 13:40 - 16:30
PLT 312.B Uçuş Aletleri (ATPL), ÇAĞLAR ÜÇLER Çarşamba 09:40 - 12:30
PLT 313.A Havacılık İngilizcesi, PETEK ŞİRİN Perşembe 09:40 - 12:30
PLT 314.A Uçuş Prensipleri (ATPL), MUSTAFA CAN TOPRAK Perşembe 18:40 - 21:30
PLT 314.B Uçuş Prensipleri (ATPL), MUSTAFA CAN TOPRAK Cuma 18:40 - 21:30
PLT 318.A PIC Uçuş Uygulaması II, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 401.A IR Teorik Eğitimi, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 402.A CPL Uçuş Uygulaması, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 403.A IR Simülator Uçuş Eğitimi, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 404.A ME/IR (Çift Motor Uçuş Eğitimi), MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 405.A IR Uçuş Uygulaması, MEHMET BÜLENT AKSUM
PLT 406.A Ekip Kaynak Yönetimi, GÖKHAN KAYA Perşembe 08:40 - 11:30
SEC 101.A Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.B Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
SEC 101.C Üniversite Yaşamına Giriş, FETHİ SERCAN AYDIN
TLL 101.A Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 11:40 - 13:30
TLL 101.B Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.C Türk Dili ve Edebiyatı I, REYHAN TUTUMLU SERDAR Cuma 10:40 - 12:30
TLL 101.D Türk Dili ve Edebiyatı I, REYHAN TUTUMLU SERDAR Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.G Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 11:40 - 13:30
TLL 101.H Türk Dili ve Edebiyatı I, FATMA DAMAK Çarşamba 12:40 - 14:30
TLL 101.J Türk Dili ve Edebiyatı I, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 101.K Türk Dili ve Edebiyatı I, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.L Türk Dili ve Edebiyatı I, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 08:40 - 10:30
TLL 101.M Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 101.N Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Salı 14:40 - 16:30
TLL 101.O Türk Dili ve Edebiyatı I, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Salı 12:40 - 14:30
TLL 101.P Türk Dili ve Edebiyatı I, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.A Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.AA Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Perşembe 14:40 - 16:30
TLL 102.AC Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 13:40 - 15:30
TLL 102.AD Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Çarşamba 11:40 - 13:30
TLL 102.B Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.C Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Pazartesi 16:40 - 18:30
TLL 102.D Türk Dili ve Edebiyatı II, EGEM ATİK Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.E Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.F Türk Dili ve Edebiyatı II, ALİ SERDAR Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.G Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.I Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Çarşamba 08:40 - 10:30
TLL 102.J Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 12:40 - 14:30
TLL 102.K Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Pazartesi 14:40 - 16:30
TLL 102.L Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Salı 16:40 - 18:30
TLL 102.M Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.N Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.Q Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.R Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.S Türk Dili ve Edebiyatı II, GÜNEŞ SEZEN Salı 11:40 - 13:30
TLL 102.T Türk Dili ve Edebiyatı II, EZGİ HAMZAÇEBİ Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.U Türk Dili ve Edebiyatı II, ÇİMEN GÜNAY ERKOL Pazartesi 08:40 - 10:30
TLL 102.V Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Pazartesi 13:40 - 15:30
TLL 102.W Türk Dili ve Edebiyatı II, SENEM TİMUROĞLU BOZKURT Çarşamba 13:40 - 15:30
TLL 102.X Türk Dili ve Edebiyatı II, FATMA DAMAK Cuma 10:40 - 12:30
TLL 102.Y Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Perşembe 16:40 - 18:30
TLL 102.Z Türk Dili ve Edebiyatı II, İBRAHİM ÖZTÜRK Salı 16:40 - 18:30
BSPF - Seçmeli Dersler (Havacılık)
AVM 102.A Havaalanı ve Faaliyetleri, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Pazartesi 13:40 - 16:30
AVM 102.B Havaalanı ve Faaliyetleri, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Salı 12:40 - 15:30
AVM 202.A Havacılık Yönetiminde Veri Analizi, KENAN BAKKALOĞLU Salı 08:40 - 11:30
AVM 301.A Havayolu Yönetimi, LUIS MARTIN DOMINGO Salı 12:40 - 15:30
AVM 304.A Havayolu Pazarlaması, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Perşembe 08:40 - 11:30
AVM 307.A İnsansız Hava Aracı Sistemlerine Giriş, HÜSEYİN ÖNDER ALDEMİR Perşembe 13:40 - 16:30
AVM 309.A Hava Ulaştırma Ekonomisi, CEM ERSÖZ Cuma 14:40 - 17:30
AVM 401.A Havayolu Filo Planlaması Ve Uçuş Ağı Yönetimi, MEHMET ERTÜRK Cuma 09:40 - 12:30
AVM 407.A Havayolu İş Modelleri ve Stratejileri, MEHMET ERTÜRK Perşembe 09:40 - 12:30
AVM 409.A Yer Hizmetleri Yönetimi, TALHA GÖKSEL Salı 12:40 - 15:30
AVM 414.A Hava Kargo Yönetimi, CEM ERSÖZ Perşembe 13:40 - 16:30
PLT 412.A Çoklu Ekip Koordinasyonu (ÇEK), GÖKHAN KAYA Perşembe 12:40 - 15:30
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys