Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Master Akademi

Master Akademi

Kurumlara özel olarak düzenlediğimiz Master Akademi eğitimlerinde, girişimci özelliklerine sahip, yetenekli, farklı disiplinlerden gelen ve vizyon sahibi kurumsal çalışanlar için yenilikçi teknoloji eğitimleri düzenliyor ve bu eğitimlerin içeriklerini, kurumların ilgili departmanlarıyla birlikte, ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda özelleştiriyoruz.

 • Bir Günde Kodlama 
  Bir web sitesini, web uygulamasından ayıran en önemli özellik interaktif olmasıdır. Bu eğitimde katılımcılarla beraber HTML, CSS, Javascript ve çeşitli kütüphaneleri  derinlemesine ele alarak, web uygulamaları yapıyoruz. Günün sonunda katılımcılar, Javascript kullanarak etkileşimli web uygulamalarını tasarlıyor, sunuyor ve yayına geçiriyorlar.
 • “Hello World” Landing Page Kodlama
  Bütün başarılı internet girişimleri, bir zamanlar başarılı bir giriş sayfası(landing page) idi. Bu eğitimde Bootstrap, HTML, CSS temellerini aktararak, ara yüz tasarımına giriş yapıyoruz. 3 saatin sonunda her katılımcı email toplama, sosyal ağlarda viral pazarlama ve ziyaretçilerden geri bildirim almaya hazır bir web sitesi tasarlıyor. Ortaya çıkan websitelerini yayına geçiriyorlar.   
 • Tasarım ve Üretim
  Geçtiğimiz yüzyıla seri üretim damga vurmuştu, artık 3D yazıcılar, lazer kesiciler ve prototipleme gereçleriyle kişiselleştirilebilir üretimde, yani masaüstünde devrim yaşanıyor. Bu eğitimde katılımcılar bir günde 2D ve 3D modelleme deneyimi yaşıyorlar. 3D yazıcı ve lazer kesicinin çalışma prensiplerini görerek öğreniyorlar. Eğitimin sonunda tüm  katılımcılar kendi tasarladıkları objeleri 3D yazıcı ve lazer kesici ile üretiyor ve sahip oluyorlar.
 • 3 Saatte 3D Modelleme
  Kişiselleştirilebilir üretim devrimi, sahip olmanın bir başka yolunun üretmek olduğunu gösterdi. Bu eğitimde katılımcılar 3D modelleme gereçleriyle dijital olarak modelleyecekleri objelerin 3D yazıcı ile üretim deneyimini yaşıyorlar. Eğitim sonunda kendi modelledikleri objeleri 3D olarak üretiyor ve sahip oluyorlar.