Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Oca 23, 2019

Prof. Dr. Mehmet Arık’a ASME’den “Clock” Ödülü

Makine Mühendisliği Lisans Programı Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Mehmet Arık, Amerikan Makine Mühendisleri Derneği (ASME) Isı Transferi Bölümü tarafından K16 (Elektronik Sistemlerde Isı Transferi) Clock Ödülü’ne layık görüldü. 1995 yılından bu yana verilen Clock Ödülü, elektronik ve fotonik paketleme, ısı transferi ve ilgili alanlarda bilime ve topluma yapılan hizmetler sonucunda alanında fark yaratmış bilim ve mühendislik insanlarına veriliyor. ASME EPPD (Elektronik ve Fotonik Paketleme Bölümü) ile K16 (Elektronik Sistemlerde Isı Transferi) komitelerinin ortaklaşa oluşturduğu jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda verilen ödül, Amerika Birleşik Devletleri’nin Pittsburgh şehrinde düzenlenen IMECE 2018 Konferansı’nda Prof. Dr. Arık’a takdim edildi.

Dünyanın en büyük Makine Mühendisliği Derneği olan ASME, mühendislik disiplinlerinin her alanında iş birliğine, bilgi paylaşımına, kariyer zenginleşmesine ve yetenek gelişimine olanak sağlayarak, küresel mühendislik topluluğunun insanların yaşamları ve yaşam ortamları için faydalı çözümler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. 

cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys