Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

ÖzÜ Hızlandırma ve Kuluçka

ÖzÜ Hızlandırma ve Kuluçka

Girişimcilik Merkezi Özyeğin Üniversitesi mensuplarının yenilikçi çözüm önerileri içeren yaratıcı fikirlerini hayata geçirme sürecinde danışabilecekleri ilk temas noktası olmayı hedeflemektedir.

Girişimcilik Merkezi modern binasında yenilikçi vizyonu ile farklı disiplinlerden ve uzmanlıklardan kişilerin ortaklaşa projeler yürütüp, sinerji yaratabilecekleri modern çalışma alanları sunmaktadır. ÖzÜ mensupları yaratıcı fikirlerini rahatça ortaya koyabilecekleri, girişimci yönlerini keşfedebilecekleri bir ortamda çalışma ve vakit geçirme imkânına sahip olacaklardır.

Düzenlenecek etkinlikler ve danışmanlık faaliyetleri ile ÖzÜ mensuplarının girişimcilik kaslarını geliştirmek ve bireysel, kurumsal veya sosyal girişimci adayları olarak tespit edecekleri fırsatları değerlendirmelerini kolaylaştırıcı yetkinlikleri edinimlerini sağlamak Girişimcilik Merkezi’nin öncelikleri arasındadır.

Girişimcilik Merkezi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Girişim Fabrikası ve OpenFab İstanbul gibi programlar girişimci adaylarının fikirlerini en hızlı ve az maliyetle hayata geçirme ve somutlaştırmalarına yönelik destekler sağlayacaktır.        

Girişimcilik Merkezi gerek kampüs içi etkinlikler gerekse de işbirliği yaptığı dış paydaşları ile girişimciliğin nabzının attığı, her konuda fikirlerin rahatça dile gelip hayata geçebildiği, gündemi belirleyecek işlere imzamızı atmayı hedeflemektedir.

 

*Özyeğin Üniversitesi mensuplarına yönelik Hızlandırma ve Kuluçka programları hakkında bilgi almak için girisimcilik(@)ozyegin.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.