Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Haberler

Haberler

Kasım 1, 2017

Osmangazi Elektrik'te Dengeleme ve Piyasa Operasyonlarında çalışan Evren Kaydul Bey, Türkiye Elektrik Piyasaları üzerine ziyaretçi konuşmacı olarak bizlere seminer verdi.

Kasım 15, 2017

Turksel Elektrik Genel Müdür Yardımcısı Tolga Turan Bey, Türkiye Dağıtım Sistemleri üzerine ziyaretçi konuşmacı olarak bizlere seminer verdi.

Kasım 15, 2017

Dr. Poyrazoğlu ve 32 EEM lisans öğrencisi ÖzÜ Enerji Yönetim Merkezi'ne ÖzÜ'deki günlük faaliyetler hakkında detaylı bilgi almak için ziyarette bulundu. 

Aralık 12, 2017

EnerjiSA'da Teknoloji Çözümleri departmanında yönetici olarak çalışan Ali Burak Emener  ve Alper Kaymak, Türkiye'de Talep Tarafı Yönetimi ile ilgili seminer verdi.

Mart 9, 2018

Aksa Enerji'de Araştırma ve Geliştirme Departman Müdürü olarak çalışan Dr. Hasan Yilmaz, Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme üzerine ziyaretçi konuşmacı olarak seminer verdi.

Mart 9, 2018

Schneider Elektrik'te Proje Müdürü olarak çalışan Metin Sakin Bey, Endüstri 4.0 üzerine ziyaretçi konuşmacı olarak seminer verecek.

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys