Özyeğin University, Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy - İSTANBUL

Phone : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

E-mail: info@ozyegin.edu.tr

Announcements

Announcements

 • December05-11
  SEPG: Sürdürülebilir Enerji

  Enerji devriminin etkilerine iyiden iyiye tanık olduğumuz günümüzde H. Serhan Süzer sürdürülebilirliğin ana unsurlarını detaylandırıp yakın gelecekte nasıl bir dünyada yaşayacağımızı paylaşacak.

 • December05-10
  SEPD: The Role of AI and Automation in the Transformation of Mobile Networks

  The Role of AI and Automation in the Transformation of Mobile Networks

 • December05-12
  SEPG: Inspiring Career Stories -Çağdaş Berksan

  Guest: Çağdaş Berksan, International Business Development Executive, Turkcell Senior information and technology services executive with 25 + years’ experience in all dimensions of information technology, from strategy to implementation with in-depth experience in leveraging technology mainly in the telecommunication networks, IT start-ups, internet and various other industries for achieving of competitive advantage with the focus of growth R&D and business development. How international experience can benefit your career Why you should take an Action Networking is the key Mentor selection Cultural differences How to Talk About Your Experience Abroad at your job hunt *The event will be held in English

 • December05-13
  SEPG: Huawei Şirket Gezisi

  Huawei ile gerçekleştirilecek bir etkinlik ile karşınızdayız! Huawei, 13.12.2019 tarihinde, teknoloji dünyasına meraklı genç üniversitelilere şirketinin kapılarını açıyor. Bu gezide katılımcıları neler bekliyor? • Huawei hakkında her şey • 5G sunum • OpenLab ziyareti • Ve daha fazlası… Mühendislik Fakültesi öğrencisiysen 11.12.2019 tarihine kadar bu etkinliğe kayıt yapmanı ve özgeçmişini LinkProfessional'a yüklemeni bekliyoruz. Başvurusu olumlu değerlendirilen kişilere etkinlik öncesi bilgilendirme ayrıca yapılacaktır. Katılımcılar için kampüsten gidilecek şekilde servis ayarlanacaktır. Katılım için kontenjan kısıtlaması bulunmaktadır, bu fırsatı kaçırmak istemiyorsan hemen başvur!

 • December05-17
  SEPG: Digital Transformation's Effect on FinTech

  Dirim joined Aventio as an Associate in November 2016. Since November 2016, Dirim has been extensively covering the fintech and eCommerce industries in Turkey, CEE and MEA regions, working closely with the founding teams on their fundraising strategies as well as serving strategic investors in their inorganic growth initiatives. Prior to joining Aventio, Dirim worked as an associate consultant at OC&C Strategy Consultants for 2.5 years where he conducted advisory services in relation to commercial due diligence, value creation and growth strategy across TMT, consumer goods and retail. Dirim received his B.S. degree in Industrial Engineering from Bogazici University with highest honors, and attended University of California, Berkeley under reciprocal exchange program with full-scholarship.

 • December05-18
  SEPG: Digital Transformation, New Generation Work Environments

  Konuk Konuşmacılar: Eren Yay, Eren Yay - Microsoft Global Program Yöneticisi,Makronet Eren Yay, Microsoft Global Program Manager- Makronet'in Global pazara açılması ve Türkiye'deki operasyonların geliştirilmesi üzerine program yöneticiliği yapmaktadır. FastTrack operasyonlarının yönetimi ve Türkiye'deki ilk ve tek SAM Managed akreditasyonu çalışmalarını yürütmektedir. Birincil görevleri dışında; şirket içi ve müşteriler için eğitimler düzenleyerek Modern Workplace üzerine geliştirmeler yapmaktadır. FastTrack ve Bulut çözümleri ile ilgili inovatif ve pratik çözümler üreterek, Makronet ve Microsoft ekosistemine katkılar sağlamaktadır.

 • December05-19
  SEPG: Huawei Mülakat Simülasyonu

  Mülakat Simülasyonlarına 19 Aralık 2019 Perşembe Huawei ile devam ediyoruz. İşe alımlarında kullandıkları mülakat uygulamalarının simülasyonunu gerçekleştireceklerdir. Not: Bu mülakatlar gerçek pozisyona yol açabilir! Başvurular, arasından uygun olanlar Huawei İnsan Kaynakları ile paylaşılacak ve katılımcılar belirlenecektir. Başvuru yaptırmak isteyen öğrencilerimizin en geç 11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 14:00’a kadar LinkProfessional sistemi üzerinden ÖzÜ formatında CV’lerini yüklemesi ve workshops altındaki bu etkinliğe kayıt yaptırması gerekmektedir. İstenilen Kriterler: Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak Tarih: 19 Aralık 2019 Perşembe Yer: Profesyonel Gelişim Ofisi (Öğrenci Merkezi -2. Kat) Saat aralıkları: Her bir mülakat 30 dakika olacaktır Son Başvuru Tarihi: 11 Aralık 2019 Çarşamba / 14:00 Kontenjan sınırlıdır.

 • December02-03
  SEPD Unplugged Talks: History and Future of Telecom: Digitalization

  Yıllarca teknolojinin ve yeniliğin itici gücü olan telekom sektörünün dünü ve bugünü mercek altına alınıyor. Günümüzde yeni tehditlerle karşı karşıya kalan sektör dönüşüm mücadelesi vermekte. Bu mücadelede altyapı şirketi olarak hizmet verme ile dijitalleşme arasındaki mesafeyi hızlı alanlar rekabette öne geçiyor. Üstelik bu dönüşüm hikayesi sadece telekom değil tüm sektörleri ve dünyayı etkilemekte.

 • Nov20
   -
  Dec05
  SEPG Unplugged Talks: Dün Aslında Gelecekti

  Dün Aslında Gelecekti Kubilay Kulaoğlu, yakın geçmişten başlayarak toplum ve teknolojinin değişimini gerçek hayat öyküleri ile anlatırken bunların geleceğe nasıl yansıyacağı ve hayatımızda oluşacak değişimler ve bizim bunlara nasıl adapte olabileceğimizi anlatacaktır.

 • Nov18
   -
  Dec18
  SEPD: Unplugged Talks: Dijital Dönüşüm ve Yeni Çalışma Ortamları

  Dijital Dönüşüm, Yeni Nesil Çalışma Ortamları ile Microsoft tarafındaki dijital dönüşüm nasıl ele alınıyor ve Makronet firmasının bu dönüşüm sürecindeki çalışmaları hakkında Sayın Eren Yay'ın sunumuyla konuşma gerçekleştirilecektir.

 • Nov12
   -
  Dec04
  Sectoral Education and Professional Development: Süper Kahramanlardan Ne Öğrendik? İş Hayatı için Tüyolar

  Süper kahramanların artı ve eksilerini değerlendirip, iş hayatına ve geleceğe olan bakış açılarımıza nasıl etki edeceğini interaktif olarak hep beraber değerlendireceğimiz güzel bir sohbet sizleri bekliyor.