Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Nis 07, 2020 - Nis 21, 2020

Mütevelli Heyeti Başkanımız Hüsnü M. Özyeğin “Yılın İş İnsanı” seçildi

Ekonomist dergisinin ilk sayısının yayımladığı 1991 yılından bu yana düzenlenen “Yılın İş İnsanları” araştırması sonuçlandı. 29 yıldır Türkiye’deki uluslararası ve ulusal şirketler ile yöneticilerinin değerlendirildiği araştırmanın 2020 sonuçlarına göre, Mütevelli Heyeti Başkanımız Hüsnü M. Özyeğin “Yılın İş İnsanı” seçildi.

750'nin üzerinde iş insanının oy kullandığı anket sonucunda, dokuz kategoride en çok oyu alarak “Yılın İş İnsanı” seçilen Hüsnü M. Özyeğin, bu kategoride 1999 ve 2006 yıllarında da en çok oyu alan isim olmuştu.

Diğer Haberlerimiz

cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys