Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Hakkında

Hakkında

2011 yılında Özyeğin Üniversitesi çatısı altında hayata geçirilen Girişim Fabrikası, Türkiye’nin ilk iş hızlandırma programıdır. Girişim Fabrikası, teknoloji tabanlı yüksek potansiyelli, sürdürülebilir işler kurmak isteyen girişimcilere yalın girişim, müşteriyle geliştirme metodolojilerini kullanarak iş fikirlerini en kısa sürede ve en az faaliyetle test etmelerine yardımcı olan ve bu süreçte onları eğitim, altyapı, mentor ve geniş  iş ağı ile destekleyen bir iş hızlandırma programıdır. Girişim Fabrikası kar amacı gütmeyen ekonomik bir sorumluluk projesidir ve temel amacı; potansiyel girişimcilere “girişimci gibi düşünmeyi” öğretmek ve girişimciliğin hızla gelişmesi için gerekli ekosistemin oluşmasına destek vermektir. 

Girişim Fabrikası, 2011 yılından beri yürüttüğü programlarla 3500'ün üzerinde başvuru aldı, 250'nin üzerinde girişimciyi programlarına dahil etti. Programı başarıyla tamamlayan 61 girişimden 48 tanesi hala faaliyetlerine devam ediyor. Bugüne kadar 230 kişilik istihdam ve 9 milyon TL’lik ekonomik değer yaratıldı.

www.girisimfabrikasi.com

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys