Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

2016-2017 Akademik Yılı

Yusuf Talha Dağcı

  • 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi'nde yapılan Themis Court Simulations'ta ögrencilerimizden Yusuf Talha Dağcı, Court of Arbitration for Sport komitesinde (Uluslararası Spor Tahkim Kurulu)  Outstanding Arbitrator (En İyi İkinci Hakem) ödülünü almıştır.

  • 07-09 Mart 2017 tarihleri arasında arasinda Yeditepe Üniversitesi'nde yapılan dili İngilizce olan Justinianus Moot Courts dava yarışmasında ögrencilerimizden Yusuf Talha Dağcı, International Centre for Settlement of Investment Disputes (Yatırım Uyuşmazlıklarının Çözümlenmesi Uluslararası Merkezi-ICSID) tahkim komitesinde Outstanding Arbitrator (En İyi İkinci Hakem) ödülünü almıştır. 

 

2015 – 2016 Akademik Yılı

Defne Şahin

  • 10-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin düzenlediği ve Türkiye Barolar Birliği'nin de destek verdiği "Model Courts of Justice" Farazi dava yarışmasından da bu sene ödül ile döndük.
    OZUMUN kulübü uyesi BERKAN ÖZER "Best Advocate Award-En İyi Avukat" ödülünü alarak kulübümüzü ve okulumuzu gururlandırmıştır.
  • 7 Şubat 2016 / “Courts Of Justice” (Ankara Üniversitesi Dava Yarışması)
    "Uluslararası Adalet Divanı"
    En İyi Avukat Ödülü (Best Councel Award)"
  • 4 Mart 2016 / “MunTR ‘16” (Model Birleşmiş Milletler Türkiye Konferansı)
    En İyi Delege Ödülü (Best Delegate Award)”
  • 17 Nisan 2016 / “Justinianus Moot Courts” (Yeditepe Üniversitesi Dava Yarışması)
    “Uluslarası Ticaret Odası Tahkim Kurulu
    En İyi Avukat Ödülü (Best Councel Award)”

Melis Ulusel

  • 17 Nisan 2016 / Justinianus Moot Courts (Yeditepe Dava Yarışması)
    “Ruanda Uluslararası Ceza Mahkemesi
    En İyi Avukat Ödülü (Best Councel Award)

Emirhan Haznedar

  • 29 Şubat- 4 Mart 2016 / GA-3: SOCHUM Komitesi (Sosyal,İnsancıl ve Kültürel Komite)
    Honorary Award

Ozan Ali Kütükcü

    • Magna Carta Komitesi
      Mansiyon Ödülü (Honorary Mention)

Emine Ergin

      • Brezilya Komitesi (Cabinet of Brazil)
        Mansiyon ödülü (Honorary Mention)

Naz Sipahi

      • Amerikan İnsan Hakları Mahkemesi Komitesi(Inter-American Court of Human Rights)
        Öne Çıkan Delege Ödülü (Outstanding Delegate)

İrem Arısoy

      • Magna Carta Komitesi
        En İyi Delege Ödülü (Best Delegate)

2016– 2017 Akademik Yılı

Ali Kaan Kurbanzade

      • Bilkent Üniversitesinde düzenlenen MUNBU yarışması
        DISEC komitesinde Pakistan delegesi olarak
        “Honorary Mention Award”

16-18 Aralık 2016
Yeditepe Üniversitesi Y-MUN konferansı

Kaan Temel

      • SOCHUM Komitesi
        Honorary Mention Award    (Delegate of Spain)

Alev Cevizci

      • *WTO-DSB Komitesi
        Outstanding Award    (Judge)

Yusuf Talha Dağci

      • HUMAN RIGHTS WATCH Komitesi
        Honorary Mention Award    (Expert of Iraq)

Duru Koçak

      • SOCHUM Komitesi
        Honorary Mention Award    (Delegate of Syrian Arab Republic)

Serdar Aşik

      • UN Security Council
        Honorary Mention Award    (Delegate of Ukraine)

Çağin Canbeyli

      • SPECPOL Komitesi
        Honorary Mention Award    (Delegate of Qatar)