Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Büyeyen Kobi

Büyeyen Kobi

İşini Büyütmek isteyen KOBİ’LER için tasarlanmış özel eğitim programı Kauffman FastTrac Büyüyen KOBİ Programı artık Türkiye’de!

fasttrack-logo.jpg

Hemen başvurmak için tıklayınız.

İşinizi büyütmek istiyorsunuz, ama nasıl?
İşinizi kurdunuz ve belli bir noktaya getirdiniz. Şimdi mevcut kaynaklarınız ile en yüksek kar’ı elde etmek ve büyümek istiyorsunuz. Yeni bir makina almak, mevcut ürünlere ek ürünler üretmek, ve başka ülkelere ihracat yapmak için yapılması gerekenleri ve büyürken hangi zorluklarla karşılaşacağınız biliyor musunuz?

FastTrac Büyüyen KOBİ Programı
Büyüme ve verimlilik sağlayan kanıtlanmış çerçeveler ve süreçler yardımıyla işinizin gerçek potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış, esnek bir programdır

Kauffman Foundation
Dünya’nın en büyük Girişimcilik Odaklı Sivil Toplum Kuruluşu olarak kabul edilen Kauffman Vakfı, amacını “topluma katkı sağlayan, ekonomik bağımsızlığını kazanmış bireyler yetiştirmek” olarak belirlemiştir. 1960’ların ortasından bugüne faaliyet gösteren Vakıf, ekonomik büyüme ve kalkınma için özellikle Eğitim, Inovasyon ve Girişimcilik alanlarını birleştiren programlar yaratmaktadır. Bu doğrultuda girişimciliği bir araç olarak gören Vakıf, bireylerin ve özellikle gençlerin bu konudaki eksikliklerini gidermek için programlar tasarlamakta ve uygulamaktadır. 
Özyeğin Üniversitesi
Yaşamla iç içe, yenilikçi, yaratıcı ve girişimci bir öğrenim merkezi olarak topluma hizmet vermek amacıyla Hüsnü M. Özyeğin Vakfı tarafından kurulan Özyeğin Üniversitesi, Türkiye ortamında olduğu kadar bölgesel ve küresel ölçekte de geçerli olacak yaratıcı, özgün, faydalı ve uygulanabilir bilgi üretmeyi ve üretilen bilginin uygulamaya geçirilmesi sürecinde aktif bir rol oynamayı hedeflemektedir. Öğrenim programlarını, yükselen mesleklerde derinlemesine bilgi sahibi, yabancı dile hâkim, iletişim ve bilgi teknolojileri kullanımında yetkin ve uygulama becerisi olan gençler yetiştirmeye yönelik şekillendiren Özyeğin Üniversitesi, bireysel sorumluluk alabilen, ilkelerine bağlı, sonuç odaklı, teorik bilgi ve uygulama deneyimine sahip, sürekli öğrenmeyi ilke edinen mezunları sayesinde sahip olduğu vizyonu gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.