Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

İşbirliği Kurmak İçin

İşbirliği Kurmak İçin

Profesyonel Gelişim danışmanları ile beraber öğrencilerimiz ve mezun adaylarına özel tasarlanan ve farklı modüllerden oluşan programlarımıza katılabilirsiniz.

Mülakat / Grup Çalışması Simülasyonları: Uzman işe alımcılar ve insan kaynakları danışmanları ile işbirliğinde bulunularak, öğrencilerin iş mülakatı ve işe alım süreçlerinde kullanılan grup çalışması uygulamalarını tecrübe etmeleri sağlanır.

Eğitimler: Mezunlarımızın, profesyonel hayata adım atmadan önce ipuçları vermek amacıyla planlanan eğitimlerdir. Mülakat teknikleri, proje yönetimi, sunum teknikleri ve profesyonel hayat ile ilgili eğitimler vb.

Unplugged Sohbetler: Gelecekte çalışmak istediği sektörü ve alanını belirlemiş mezun adayları ile bu sektör ve alanda başarılı bir kariyere sahip olan profesyonellerin bir araya geldiği, en fazla 15 kişilik küçük gruplardan oluşan bir toplantı gerçekleştirilmektedir. Bu sohbet formatındaki toplantıda mezun adayı öğrenciler, merak ettikleri soruların cevaplarını bulurken, farklı pozisyon ve alanlar ile ilgili de konusunun uzmanı yöneticilerden bilgi alırlar.

Üniversitemizde Mülakatlar: Talep edildiği takdirde öğrencilerimiz ile mülakatlarınızı ofisimizde yer alan mülakat odalarında yapabilirsiniz.

Etkinlik planlamak için professional@ozu.edu.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.