Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Online İşlemler

Online İşlemler

Bu sayfa üzerinden, Öğrenci Bilgi Formlarına, Yurt Başvuru Formuna ve Duyuru Modülüne erişebilirsiniz. Formlara ve duyurulara ulaşmak için, kayda davet mektubunda tarafınıza bildirilen kullanıcı adınızı veya T.C. Kimlik numaranızı kullanabilirsiniz.

Önemli Not: Duyuru Modülünde ilan edilen kullanıcı adınız, ÖzÜ.Net hesabı kullanmanız için de geçerli olacaktır. Üniversite kaydınızı tamamladıktan sonra, şifrenizi oluşturmayı unutmayınız. Şifre oluşturma için dikkat edilmesi gereken kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

ÖĞRENCİ BİLGİ FORMU

Üniversiteye kayıt işlemlerinin yapılabilmesi için Öğrenci Bilgi Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Form, yerleştirme sonuçları Üniversitemize açıklandıktan sonra öğrencilerin erişebilmesi için aktif hale getirilecektir. Formlara giriş yapmak için istenen kullanıcı adı, yerleşen öğrencinin T.C. kimlik numarası olarak belirlenmiştir.

Forma erişebilmek için masaüstü veya dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacaktır; tablet veya cep telefonu ile forma erişemezsiniz.

YURT BAŞVURU FORMU

Öğrenci Yurtları ile ilgili detaylı bilgilere Yurtlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2023-2024 Akademik yılı için yurt başvuruları Yurt Başvuru Formu aracılığıyla alınmaktadır. Başvuru tarihleri hakkında Yurt Müdürlüğünden bilgi alınabilir.

DUYURU MODÜLÜ

Üniversitemize kayıt hakkı kazanan tüm öğrencilerimize, Duyuru Modülü üzerinden aşağıdaki bilgiler yayınlanmaktadır:

  • Öğrenci Numarası
  • ÖzÜ.Net Hesabı kullanıcı adı ve e-posta adresi
  • İngilizce Seviye Tespit (PLACEMENT) sınavı tarihi ve saati

Duyuru Modülüne Erişim:  

Henüz üniversiteye kayıt olmamış öğrenciler, T.C. Kimlik numaraları veya kullanıcı adları ile, Üniversite kaydını tamamlayan öğrenciler ise OzU.Net hesabı için kendilerine tahsis edilen kullanıcı adı ve şifreleri ile http://sis.ozyegin.edu.tr (SIS) adresinden giriş yapabilirler.

Üniversite kaydını tamamlayan öğrencilerin şifre oluşturmak için gerekli adımları izlemeleri önemle tavsiye edilir.